9 skutecznych praktyk dotyczących backupu

9 skutecznych praktyk dotyczących backupu

 

 

 

Dlaczego ma to dla Ciebie znaczenie?

Przestój w działalności przedsiębiorstwa jest kosztowny. Do tego stopnia, że menedżerowie działów IT robią wszystko co w ich mocy, aby zwiększyć czas pracy bez przestojów. Nawet jeżeli do tej pory byłeś zadowolony z obecnego podejścia do wykonywania kopii zapasowej lub odzyskiwania danych, wykonanie tych 9 kroków usprawni pracę i pozwoli na działanie firmy z jeszcze krótszym czasem przestoju.

Backup jest kopią bezpieczeństwa ważnych danych firmowych, wykonywany w celu ich odzyskania - w przypadku utraty czy też uszkodzenia. Kopia zapasowa stanowi ważny element polityki bezpieczeństwa przedsiębiorstwa.
Jak pokazują badania, do niedawna większość firm myślała o zabezpieczaniu swoich danych na samym końcu, jednak obecnie - diametralnie się to zmienia. Mamy świadomość tego, że dane stają się jednym z najważniejszych zasobów.

Backup to gwarancja zabezpieczenia Twoich danych. Nie czekaj - sprawdź czy Twoje rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowej obsługuje najważniejsze funkcje, zapewniając najszybszy możliwy czas działania. Wypełnij poniższy formularz i pobierz poradnik - „9 skutecznych praktyk dotyczących backupu”.


W tym miejscu możesz pobrać materiały pomocnicze, typu: pliki pdf, filmy i zapisy prezentacji.
Wypełnij formularz, aby uzyskać do nich dostęp.
Uwaga: dostęp do plików video jest czasowy.