ikonka mailbiuro@netcomplex.pl
ikonka callzadzwoń: 33 816 04 11

Palo Alto

Palo Alto Networks

Palo Alto Networks to producent innowacyjnej Next-Generation Security Platform. Platforma została zaprojektowana z myślą o realizacji bezpiecznego udostępniania aplikacji oraz ochrony przed szerokim spektrum zagrożeń - w chmurze i na punktach końcowych. 

PaloAlto pomaga dziesiątkom tysięcy organizacji na całym świecie zapobiegać cyberprzestępstwom. Dzięki szerokiej wiedzy na temat bezpieczeństwa cybernetycznego oraz zaangażowaniu w innowacje, klienci z pełnym zaufaniem mogą realizować strategię bezpieczeństwa opartą na technologiach cyfrowych, podejmując nowe inicjatywy oraz postawić na mobilność. 

Platforma od PaloAlto od podstaw zbudowana została po to, aby zapobiegać naruszeniom bezpieczeństwa. Łącząc ochronę sieci, chmury i punktów końcowych z zaawansowaną analizą zagrożeń w natywnie zintegrowanej platformie bezpieczeństwa, bez obaw można włączać wszystkie aplikacje. Dostarczona przez PaloAlto ochrona jest wysoce zautomatyzowana i zapobiega atakom na wszystkich etapach cyklu  ataku - bez uszczerbku na wydajności. 

Dzięki opatentowanej przez PaloAlto technologii App-ID, oprogramowanie perfekcyjnie rozpoznaje aplikacje sieciowe. Umożliwia również badanie zawartości, wszystko po to by zatrzymać możliwe zagrożenia związane z wyciekiem informacji. 

Nowa generacja systemów bezpieczeństwa proponowana przez PaloAlto Networks pozwala na unikatowe monitorowanie i kontrolę używanych aplikacji sieciowych, użytkowników oraz zawartości, które przepływają przez firmową sieć.

Palo Alto

Palo Alto Strata™

Ochrona przed atakami zero-day dzięki wiodącej platformie wykorzystującej machine learning

Zobacz szczegóły
Palo Alto Prisma™

Bezpieczne przeniesienie środowiska do chmury dzięki najbardziej kompleksowej ochronie na rynku

Zobacz szczegóły
Palo Alto Cortex™

Palo Alto Cortex to najbardziej zaawansowana na świecie platforma zabezpieczające operacje w sposób kompleksowy

Zobacz szczegóły
Palo Alto Networks - ochrona Firewall

Firewall nowej generacji - zapobieganie intruzom, inspekcja na poziomie aplikacji.

Zobacz szczegóły

ikona nagrody

NAGRODY

Nagrody dla Palo Alto