WatchGuard

  watch guard- sklep utm 

 


WatchGuard
 oferuje dynamiczne, wydajne i łatwe w użyciu rozwiązania do zabezpieczania sieci z zakresu UTM i Next-Generation Firewall.


Firma WatchGuard
 powstała w 1996 roku, w Seattle. Od samego początku Producent skupił się na rozwiązaniach dotyczących bezpieczeństwa sieciowego. To właśnie WatchGuard zaprojektował i uruchomił pierwszą zaporę sieciową (firewall). Firma zatrudnia ponad 500 osób i ma swe przedstawicielstwa na wszystkich kontynentach. W Polsce WatchGuard rozpoznawany jest od niedawna, Europa od lat znajduje w nim lidera wśród rozwiązań UTM.

WatchGuard regularnie klasyfikowany jako lider i wizjoner w raportach Gartnera dla UTM/NGFW, ma na swoim koncie ponad milion wdrożonych rozwiązań do zapewniania bezpieczeństwa, zarówno w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dużych firm na całym świecie. System raportowania, wizualizacji systemu i zarządzania - WatchGuard Dimension uznawany jest jako wzór dla konkurencji, co potwierdzają liczne nagrody branżowe. Pobierz raport Gartner Magic Quadrant dla Unified Threat Management z 2017 roku.

WatchGuard Net Complex Gold Partner |   WatchGuard na blogu Net Complex 


Zapraszamy na webinarium:

watch guard- szkolenia online 

Lew też bywa hojny:

rabat WatchGuard baner

promocja obowiązuje do końca 2017 roku