AlienVault

AlienVault


AlienVault
to producent rozwiązań, umożliwiających przedsiębiorstwom korzystanie z rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo firmowej infrastruktury IT - bez względu na wielkość i specyfikę działalności. 
Producent skupia się przede wszystkim na zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa informacji dzięki wczesnemu wykrywaniu zagrożeń, nie zapominając również o prostocie użytkowania i łatwości wdrożenia. W maksymalny sposób upraszcza proces wykrywania i reakcji na pojawiające się zagrożenia. Unikalne i wielokrotnie nagradzane podejście zdobyło już zaufanie tysięcy klientów.

Wczesne wykrywanie zagrożeń

Misją AlienVault jest dostarczanie organizacjom na całym świecie inteligentnych zabezpieczeń - niedrogich i łatwych w użyciu. AlienVault na własnej skórze doświadczał, jak frustrujące mogą okazać się trudne w obsłudze i nieskuteczne zabezpieczenia - walka z niedziałającymi implementacjami SIEM, konieczność uregulowania kwestii niskiego poziomu bezpieczeństwa wynikającej z ograniczeń budżetowych czy też konieczność sporych inwestycji finansowych, wywołanych naruszeniami bezpieczeństwa - którym można było zapobiec. 

Każdego dnia AlienVault analizuje potężną ilość danych, które przekazywane są do AlienVault Open Threat Exchange (OTX) przez ponad 65 tys. punktów z całego świata. Firmy i agencje rządowe zbierają i udostępniają informacje o nowych zagrożeniach tak szybko, jak tylko jest to możliwe. Śmiało można powiedzieć, że OTX to jedyna taka społeczność, działająca w wspólnym celu - bezpieczeństwa sieci IT, sprawiająca, że wizja producenta staje się rzeczywistością.

AlienVault

AlienVault SIEM

Wczesne wykrywanie nadużyć i incydentów bezpieczeństwa.


ikona nagrody

NAGRODY

Nagrody dla AlienVault