Barracuda Optymalizacja Sieci

Barracuda Optymalizacja Sieci - foto 1


Dla każdej firmy istotne jest, by kluczowe do jej działania procesy i usługi działały zawsze wtedy, gdy potrzebuje ich klient lub pracownik. 
Dzięki rozwiązaniom Barracuda Networks najważniejsze dla firmy aplikacje, serwery czy łącza nie zawiodą.


Net-Complex współpracuje z autoryzowanym dystrybutorem Barracuda Networks


 

Wydajność i bezpieczeństwo firmowych aplikacji

Barracuda Load Balancer ADC jest idealnym rozwiązaniem dla organizacji poszukujących wydajnego, a przy tym ekonomicznego rozwiązania dostarczającego i zabezpieczającego aplikacje. Szeroki wybór modeli sprzętowych umożliwia zbudowanie bezpiecznej i skalowalnej infrastruktury aplikacyjnej – w lokalizacji fizycznej jak i chmurowej.

Zapewnij skalowalność, wydajność i bezpieczeństwo aplikacji

Wysoce wymagające sieci potrzebują w pełni wyposażonego kontrolera dostarczania aplikacji, który optymalizuje równoważenie obciążenia aplikacji i wydajność, zapewniając jednocześnie ochronę przed stale rosnącą liczbą ataków i włamań.

Barracuda Load Balancer ADC to bezpieczny kontroler dostarczania aplikacji, który umożliwia dostępność, przyspieszenie i kontrolę aplikacji, jednocześnie zapewniając funkcje bezpieczeństwa aplikacji. Dostępna w urządzeniach wirtualnych i chmurowych, Barracuda Load Balancer zapewnia zaawansowane zrównoważenie obciążenia w 4 i 7 warstwie z funkcją odciążania SSL i przyspieszania aplikacji. Wbudowany moduł Global Server Load Balancing umożliwia wdrażanie aplikacji w wielu rozproszonych lokalizacjach. Moduł Application Security zapewnia kompleksową ochronę aplikacji internetowych, w tym przed atakami OWASP Top 10 i DdoS, jednocześnie monitorując ruch wychodzący.

Najważniejsze funkcje

  • Wysoka skalowalność - Barracuda Load Balancer ADC to rozwiązanie idealne do optymalizacji wydajności aplikacji. Odciążą intensywne transakcje SSL z serwera, zachowując zasoby dla aplikacji. Ponadto funkcje optymalizacyjne, takie jak buforowanie, kompresja i łączenie TCP, umożliwiają szybsze dostarczanie aplikacji oraz zapewniają skalowalność.
  • Rozwiązanie z certyfikatem od Microsoft - Barracuda Load Balancer jest rozwiązaniem dla firm, które chcą zapewnić równowagę i zabezpieczyć aplikacje Microsoft. Certyfikowane przewodniki konfiguracji i wdrażania zapewniają organizacjom możliwość szybkiego i łatwego skalowania aplikacji firmy Microsoft, jednocześnie zapewniając ochronę przed celowanymi atakami lub nieautoryzowanym dostępem.

  • Zawsze dostępna wydajność - Korzystając z kontroli stanu i wydajności, Barracuda Load Balancer rozprowadza ruch w celu efektywnego wykorzystania zasobów serwera. Wykorzystuje również awaryjne przełączanie serwerów, w celu uzyskania wysokiej dostępności optymalizując w ten sposób wydajność aplikacji.

  • Bezpieczne dostarczanie aplikacji - Uwierzytelnianie aplikacji zapewnia, że tylko znani użytkownicy mają dostęp do krytycznych aplikacji. Nieuwierzytelnionym ruchom można zapobiec dzięki przechodzeniu przez strefę DMZ. Bezpieczeństwo aplikacji zapewnia doskonałą ochronę przed utratą danych, DDoS i wszystkimi znanymi sposobami ataku. Automatyczne aktualizacje zapewniają kompleksowe zabezpieczenia istniejących i pojawiających się zagrożeń w warstwie 7, takich jak iniekcje SQL, skrypty cross-site (XSS) i inne ataki typu OWASP Top 10.

  • Zwiększona wydajność aplikacji w chmurze publicznej i prywatnej - Dziś cloud computing staje się niezbędnikiem większości organizacji, w których funkcjonuje dział IT. Dzieje się tak z różnych powodów, począwszy od korzyści ekonomicznych po kożyści technologiczne. Inteligentne funkcje monitorowania ruchu umożlwiwiają Barracuda Load Balancer wydajną dystrybucję ruchu do zasobów serwera. Wykorzystują również awaryjne przełączanie serwerów w celu uzyskania wysokiej dostępności.

Dlaczego Barracuda Load Balancer?

 

Wybierając technologię dostarczania aplikacji i zabezpieczeń, bardzo ważne jest, aby Twoje produkty były obsługiwane przez osoby, które podchodzą do dostępności i bezpieczeństwa tak poważnie, jak Ty Barracuda Load Balancer jest wspierany przez wielokrotnie nagradzaną pomoc techniczną, dostępną w trybie 24/7. Setki tysięcy organizacji na całym świecie polegają na Barracuda aby dostarczaći chronić swoje aplikacje, sieci i dane. Barracuda Load Balancer jest częścią kompleksowej linii ochrony danych, zapory sieciowej, dostraczania aplikacji oraz produktów i usług zabezpieczających, przeznaczonych dla organizacji poszukujących niezawodnej ochrony przed stale rosnącymi zagrożeniami cybernetycznymi.

Więcej: http://www.barracuda.com.pl

Przetestuj konsolę DEMO online

Barracuda Load Balancer ADC

Login: guest
Hasło nie jest wymagane