RAPORTY
NAGRANIA PREZENTACJI
O PRODUKCIE NA BLOGU

Cygilant (EIQ Networks)


Cygilant

Cygilant - pierwotnie EIQ Networks - jest bazującą w Bostonie firmą Security Software-as-a-Service (SaaS), EIQ Networks koncentruje się na sferze ochrony informacji. Początki EIQ Networks to wykonywanie analiz plików z dziennika serwerów WWW, serwerów plików, zapór i innych urządzeń sieciowych. Obecnie zajmuje się zarządzaniem informacją bezpieczeństwa i zdarzeń (SIEM). 

Cygilant to pionier w zakresie bezpieczeństwa hybrydowego jako usługi. Zmienia sposób, w jaki organizacje średniej wielkości mogą tworzyć programy bezpieczeństwa klasy korporacyjnej. Cygilant zapewnia nieprzerwane operacje z zakresu bezpieczeństwa w oparciu o najlepszą w swojej klasie technologię - za jedynie ułamek kosztów alternatywnych rozwiązań. Szczególnie sprawdza się w organizacjach, które powinny poprawić swoją pozycję w zakresie bezpieczeństwa IT i zgodność z przepisami prawa, tym samym chroniąc się przed cyberzagrożeniami. 

Firma łączy w swoich szeregach unikalną mieszankę ludzi, procesów i technologii z niezmiennym zaangażowaniem w sukces klienta.

Cygilant (EIQ Networks)

SOCVue Security Monitoring - SIEM

Wykrywanie i identyfikacja zagrożeń pomijanych przez inne rozwiązania.


ikona nagrody

NAGRODY

Nagrody dla Cygilant