ESET antywirus dla biznesu

ESET antywirus dla biznesu - foto 1

  

 

 

ESET ochrona i kontrola urządzeń w firmie 

Rozwiązania ESET dla biznesu zapewniają najwyższy stopień ochrony urządzeń i serwerów firmowych. Proste lincencjonowanie, lekkość oprogramowania, łatwe zarządzanie przy pomocy przejrzystej konsoli - to cechy, które pozwalają programom ESET zdobywać wysokie miejsca w międzynarodowych rankingach i zyskiwać coraz szerszą rzeszę zadowolonych klientów.

Pakiety rozwiązań ESET przeznaczone dla biznesu zapewniają pełne bezpieczeństwo bardziej rozbudowanych sieci firmowych. Ochrona ESET wdrożona w przedsiębiorstwie chroni sieć poczynając od urządzeń końcowych, w tym moblinych, przez serwery poczty i plików, aż po bramę internetową, bezpieczeństwo obejmuje różne platformy systemowe.

Konsola ESET Remote Administrator pozwala na kontrolę całej sieci i może być zaistnalowana na systemie Windows i Linux. To na niej opiera się zarządznia siecią: bezpieczeństwem stacji roboczych, serwerów i smartfonów z Androidem.

 

 

 

ESET rozwiązania dla biznesu:

ESET Endpoint Security Suite to wielowarstwowe podejście do bezpieczeństwa w pełnym pakiecie. Program umożliwia organizacjom m.in.: ochronę przed oprpgramowaniem ransomware, blokowanie ukierunkowanych ataków (w tym zero-day), zapobieganie naruszeniom danych, czy wykrywanie zaawansowanych trwałych zagrożeń.

Więcej informacji

Innowacyjna technologia ESET NOD32® zapewnia niezawodną ochronę antywirusową i antyspyware, niezależnie od tego, czy punkty końcowe działają w systemie Windows, czy macOS. Wielokrotnie nagradzany mechanizm Anti-Phishing chroni poufne dane firmy, takie jak nazwy użytkowników i hasła, przed fałszywymi witrynami. Inne zaawansowane technologie obejmują skanowanie w chmurze, czy kontrolę urządzeń.

Więcej informacji

 

 

Program ESET Endpoint Security zapewnia wszystkie możliwości programu ESET Endpoint Antivirus z dodatkową dwukierunkową zaporą sieciową (firewall), kontrolę sieci Web, ochronę przez botnetami i wiele innych funkcjonalności. 

Więcej informacji

Legendarny ESET Endpoint Antivirus chroni sieć przed wszystkimi typami złośliwego oprogramowania, zaczynając od złośliwego malware (w tym ransomware), rootkitów i robaków, kończąc na programach szpiegujących.

Więcej informacji

 
 


Załączniki: