ESET antywirus dla biznesu

ESET ochrona i kontrola urządzeń w firmie

Rozwiązania ESET dla biznesu zapewniają najwyższy stopień ochrony urządzeń i serwerów firmowych. Proste lincencjonowanie, lekkość oprogramowania, łatwe zarządzanie przy pomocy przejrzystej konsoli - to cechy, które pozwalają programom ESET zdobywać wysokie miejsca w międzynarodowych rankingach i zyskiwać coraz szerszą rzeszę zadowolonych klientów.

Pakiety rozwiązań ESET przeznaczone dla biznesu zapewniają pełne bezpieczeństwo bardziej rozbudowanych sieci firmowych. Ochrona ESET wdrożona w przedsiębiorstwie chroni sieć poczynając od urządzeń końcowych, w tym moblinych, przez serwery poczty i plików, aż po bramę internetową, bezpieczeństwo obejmuje różne platformy systemowe.


technologia eset

Produkty marki ESET opierają się na 3 filarach zaawansowanej ochrony:

  1. ESET LIVEGRID: Jeśli zagrożenie zero-day, czy ransomware zostanie wykryte, plik od razu wysyłany jest do oprogramowania w chmurze, do systemu ochrony - LiveGrid®, gdzie zagrożenie zostaje zdetonowane, a jego dalsze zachowanie jest monitorowane. Wyniki takiej analizy są przesyłane do wszystkich punktów końcowych na całym świecie.
  2. Machine Learning: Wykorzystuje połączoną moc sieci neuronowych i starannie dobranych algorytmów do prawidłowego etykietowania przychodzących próbek plików -  jako czyste, potencjalnie niechciane lub złośliwe.
  3. Ludzka ekspertyza: Światowej klasy zabezpieczenia firmy ESET są tworzone przez naukowców, aby zapewnić użytkownikom korzystanie z optymalnego, całodobowego systemu przeciw zagrożeniom.
  4. Detekcja i blokowanie behawioralne – HIPS: obserwóje aktywność wszystkich procesów OS i wykorzystując uprzednio zdefiniowane reguły rozpoznawania nie typowego działania systemu. W razie rozpoznania takiej aktywności HIPS odrazu unieszkodliwia złośliwy proces.
  5. Sandboxing:  nowoczesne zagrożenia zatajają swoje procesy, dzięki czemu często unikają rozpoznania.  System ESET wykorzystują tzw sanbox odesparowany od OS, który ma na celu symulować środowisko systemowe. W taki sposób potencjalnie szkodliwy plik jest sprawdzany pod kątem bezpieczeństwa.

Zarządzaj produktami dzięki lokalnej konsoli

ESET Security Management Center to łatwa w użyciu konsola zarządzania, zapewniająca podgląd wszystkich stacji roboczych w czasie rzeczywistym oraz pełne raportowanie na temat funkcjonowania rozwiązań ESET na wszystkich systemach operacyjnych. Wszystkie funkcje są dostępne z jednego miejsca.
  • Kompletny podgląd całej sieci
  • Kompleksowe zarządzanie bezpieczeństwem
  • Elastyczne funkcje raportowania
  • Zautomatyzowane zarządzenie bezpieczeństwem
  • Zachowaj zgodność z przepisami o ochronie danych osobowych dzięki zarządzonemu zdalnie modułowi ESET Full Disk Encryption

ESET rozwiązania dla biznesu


Zabezpiecz swoje stacje robocze oraz urządzenia mobilne przed zagrożeniami, atakami i kradzieżą danych. Zarządzaj wszystkimi rozwiązaniami ESET z poziomu jednej konsoli. Wykorzystaj doświadczenie jednego z globalnych liderów zabezpieczeń z siedzibą  w Unii Europejskiej.

Wybierz skuteczną ochronę swoich stacji roboczych i korzystaj z wielu możliwości oferowanych przez rozwiązania ESET, m.in.: z kontroli dostępu do stron internetowych, dwukierunkowego firewalla czy filtra antyspamowego. Zaufaj rozwiązaniom firmy ESET, która od 25 lat jest pionierem proaktywnej ochrony antywirusowej.

Zabezpiecz sieć firmową i chroń komputery, urządzenia mobilne i serwery plików przed nowymi zagrożeniami i kradzieżą danych. Zarządzaj ochroną sieci z poziomu jednej konsoli. Szukasz skutecznej ochrony sieci, wybierz ESET, pioniera branży antywirusowej.

Najwyższy standard ochrony komputerów, urządzeń mobilnych i serwerów plikowych zapewniony przez zaawansowane moduły aplikacji takie jak: kontrola dostępu do stron internetowych, dwukierunkowy firewall i filtr antyspamowy. Moduły te zapewniają dodatkowe warstwy ochrony sieci firmowej i pracowników mobilnych.