ESET antywirus dla biznesu

ESET antywirus dla biznesu - foto 1

  

 

 


 

 

ESET ochrona i kontrola urządzeń w firmie

Rozwiązania ESET dla biznesu zapewniają najwyższy stopień ochrony urządzeń i serwerów firmowych. Proste lincencjonowanie, lekkość oprogramowania, łatwe zarządzanie przy pomocy przejrzystej konsoli - to cechy, które pozwalają programom ESET zdobywać wysokie miejsca w międzynarodowych rankingach i zyskiwać coraz szerszą rzeszę zadowolonych klientów.

Pakiety rozwiązań ESET przeznaczone dla biznesu zapewniają pełne bezpieczeństwo bardziej rozbudowanych sieci firmowych. Ochrona ESET wdrożona w przedsiębiorstwie chroni sieć poczynając od urządzeń końcowych, w tym moblinych, przez serwery poczty i plików, aż po bramę internetową, bezpieczeństwo obejmuje różne platformy systemowe.


ESET rozwiązania dla biznesu


przejdź do sklepu

ESET Endpoint Antivirus

Zabezpiecz swoje stacje robocze oraz urządzenia mobilne przed zagrożeniami, atakami i kradzieżą danych. Zarządzaj wszystkimi rozwiązaniami ESET z poziomu jednej konsoli. Wykorzystaj doświadczenie jednego z globalnych liderów zabezpieczeń z siedzibą w Unii Europejskiej.

przejdź do sklepu

ESET Endpoint Security

Wybierz skuteczną ochronę swoich stacji roboczych i korzystaj z wielu możliwości oferowanych przez rozwiązania ESET, m.in.: z kontroli dostępu do stron internetowych, dwukierunkowego firewalla czy filtra antyspamowego. Zaufaj rozwiązaniom firmy ESET, która od 25 lat jest pionierem proaktywnej ochrony antywirusowej.

przejdź do sklepu

ESET Endpoint Protection Standard (dawniej Antivirus suite)

Zabezpiecz sieć firmową i chroń komputery, urządzenia mobilne i serwery plików przed nowymi zagrożeniami i kradzieżą danych. Zarządzaj ochroną sieci z poziomu jednej konsoli. Szukasz skutecznej ochrony sieci, wybierz ESET, pioniera branży antywirusowej.

przejdź do sklepu

ESET Endpoint Protection Advanced (dawniej Security Suite)

Najwyższy standard ochrony komputerów, urządzeń mobilnych i serwerów plikowych zapewniony przez zaawansowane moduły aplikacji takie jak: kontrola dostępu do stron internetowych, dwukierunkowy firewall i filtr antyspamowy. Moduły te zapewniają dodatkowe warstwy ochrony sieci firmowej i pracowników mobilnych.  


Załączniki: