Hillstone

Hillstone Networks

Założony w 2006 roku przez NetScreen, Cisco, Juniper i weteranów branży, Hillstone dostarcza sprawdzone, wysokowydajne rozwiązania bezpieczeństwa sieciowego tysiącom klientów na całym świecie, również firmom z listy Fortune 500, instytucjom finansowym, edukacyjnym, usługodawcom i centrom danych. Oprócz licznych nagród branżowych, firma została trzykrotnie wyróżniona przez firmę Gartner w jego Magic Quadrant dla Enterprise Network Firewall, a także zdobył status „Recommended” w rankingu NSS Labs Next-Generation Firewall. 

Hillstone Networks oferuje szeroką gamę rozwiązań bezpieczeństwa dla przedsiębiorstw i sieci centrów danych - fizycznych, wirtualnych lub w chmurze. Oferuje produkty firewall blokujące nieautoryzowany dostęp do sieci. Unikalne technologie obejmują wykrywanie zupełnie nowych i nieznanych zagrożeń, analizę behawioralną oraz precyzyjną kontrolę aplikacji.  

Rozwiązania Hillstone zapewniają ciągłą ochronę przed zagrożeniami nie tylko na tradycyjnych obwodach, ale także w sieciach wewnętrznych, aż do każdej maszyny wirtualnej. W przypadku środowisk fizycznych, innowacyjna platforma bezpieczeństwa łączy behawioralną inteligencję z wydajnymi sieciami, umożliwiając organizacjom wyszukanie i zatrzymanie zagrożeń zaledwie w ciągu kilku minut. Rozwiązania proponowane przez producenta wykorzystują technologię mikrosegmentacji do ochrony ruchu wschód-zachód w chmurze. 

Hillstone Layered Threat Protection to portfolio produktów, zapewniające bezpieczeństwo Twojej firmie. Obecnie ponad 14 tys. sieci korporacyjnych polega na rozwiązaniach Hillstone, będących najbezpieczniejszym wyborem dla Twojej firmy.

Hillstone

Hillstone

Firewall do maksymalizowania bezpieczeństwa IT i dostępności sieci.


ikona nagrody

CERTYFIKATY

Certyfikaty Hillstone dla Net Complex


ikona nagrody

NAGRODY

Nagrody dla Hillstone