LastPass manager haseł

Bezpieczne, proste logowanie do LastPass Vault

Osiągnij maksymalne bezpieczeństwo przy minimalnym wysiłku w cyfrowym świecie. Nie ma magicznego sposobu, aby uniknąć tworzenia cyfrowego śladu podczas tworzenia kont i wypełnianiu formularzy. Bezpieczeństwo jest niezbędne dla firm i pracowników, aby prosperować i osiągać codzienne cele. Polityka musi być wdrożona, aby zapewnić odpowiednią higienę haseł dla poszczególnych pracowników, dzięki czemu można chronić całą firmę.
Dlatego właśnie najważniejszym wyzwaniem w zakresie bezpieczeństwa jest znalezienie równowagi między prostotą a siłą zabezpieczeń. Potrzebujesz zasad i narzędzi, ale muszą one być łatwe do skonfigurowania, proste w dostępie i łatwe w zarządzaniu - w przeciwnym razie Twoi pracownicy powrócą do złych nawyków. Nie musisz rezygnować z prostoty na rzecz bezpieczeństwa - możesz mieć obie te rzeczy, umożliwiając bez hasłowe logowanie do skarbca LastPass.

Zaloguj się
i zapisz

Po zapisaniu hasła w LastPass zawsze będziesz 
mieć do niego dostęp, gdy go potrzebujesz;
Logowanie jest szybkie i łatwe.

Logowanie
bez hasła

Uzyskaj natychmiastowy dostęp do skarbca
LastPass za pomocą LastPass Authenticator

Generowanie
silnych haseł

Wbudowany generator haseł tworzy długie,
losowe hasła, które chronią przed włamaniem.

Przechowywanie zapisów
cyfrowych

Dane wrażliwe, teczki osobowe czy codzienne hasła. 
Przechowuj wszystkie swoje notatki w bezpiecznym środowisku.

Udostępniaj
bez wysiłku

Niektóre rzeczy nie powinny być wysyłane w SMS-ie.
Wygodnie i bezpiecznie udostępniaj hasła i notatki każdemu.

Monitorowanie
darkwebu

Przestań się martwić o naruszenia danych.
Otrzymuj alerty, jeśli Twoje dane osobowe są zagrożone.

Włącz kontrolę głównego hasła

Włącz kontrolę głównego hasła przy pierwszym logowaniu podczas zakładania konta lub edycji. Wszyscy użytkownicy LastPass mogą włączyć bez hasłowy dostęp poprzez LastPass Authenticator. Po skonfigurowaniu użytkownicy mogą logować się bez wpisywania hasła na zaufanych urządzeniach.

Nie żegnaj się z hasłem głównym

Technologia bez hasłowa szybko się rozwija i choć celem końcowym jest całkowite usunięcie hasła głównego, musi to być realizowane etapami. Na razie hasło będzie używane do zatwierdzania zmian w ustawieniach konta oraz w przypadku odrzucenia próby uwierzytelnienia. Użytkownicy będą rzadziej potrzebować swojego hasła. Upewnij się, że skonfigurowali opcje odzyskiwania konta, aby zawsze mieć zapasową drogę do swojego konta.

Wyobraź sobie świat bez haseł

Uproszczone doświadczenie użytkownika

Korzystając z uwierzytelniania LastPass, pracownicy mogą uzyskać dostęp i zarządzać ważnymi danymi konta w swoim skarbcu LastPass bez konieczności podawania hasła. Zapewnij natychmiastowy, bezproblemowy dostęp, znacznie zmniejszając opóźnienia komunikacji. Wdrożenie menedżera haseł w celu zwiększenie cyfrowego bezpieczeństwa organizacji, a następnie usprawnienie dostępu poprzez przekazywanie bez hasłowego dostępu.

Silniejsze standardy bezpieczeństwa

Teraz Twoi pracownicy mogą ustalić jeszcze silniejsze hasło główne, ponieważ nie będą musieli go używać! A Ty możesz egzekwować to poprzez bardziej rygorystyczne zasady bezpieczeństwa. Zmniejszenie częstotliwości używania i wprowadzania przez pracowników hasła głównego pomaga chronić ich - i Twoją firmę - przed hakerami.

Zwiększona produktywność

Kiedy hasła zostają bezpiecznie pominięte podczas logowania, pracownicy nie spędzają już godzin na resetowaniu haseł lub zawracaniu głowy działowi IT, który nie będzie musiał godzinami pomagać w rozwiązywaniu błahych problemów. Cały personel może skupić się na inicjatywach przynoszących wartość dodaną, a nie na borykaniu się z hasłami.