Zasilacze awaryjne UPS Legrand

Legrand Polska to część międzynarodowego koncernu - Grupy Legrand. Specjalizuje się w dziedzinie elektrycznych i cyfrowych infrastruktur, oferując produkty o wysokiej jakości dla budynków mieszkalnych, komercyjnych i przemysłowych. Każdego dnia pracuje nad tym, aby zapewnić stały dostęp do energii elektrycznej dla milionów użytkowników na całym świecie. Od rewolucji elektrycznej, przez rewolucję cyfrową, aż po rewolucję w sieci - celem Legrand jest umocnienie wiodącej pozycji w dziedzinie infrastruktury elektrycznej i cyfrowej, poprzez oferowanie rozwiązań innowacyjnych, uzupełniających się i wysoce energooszczędnych. Działalność Legrand w Polsce zaczęła się od zainwestowania w fabrykę w Ząbkowicach Śląskich w 1996 roku. Zakład specjalizuje się w produkcji kanałów elektroinstalacyjnych, rozdzielnic oraz aparatury zabezpieczeniowej niskiego napięcia.Na dzień dzisiejszy, firma oferuje następujące rozwiązania zapewniające ciągłość działania w przypadku awarii:

 1. Zasilacze modułowe
 2. Zasilacze konwencjonalne
 3. Zasilacze Line-Interactive

ZASILACZE MODUŁOWE LEGRAND

Dzięki specjalnej modułowej budowie, UPSy Legrand pozwalają na zwiększenie mocy i czasu podtrzymania zasilania, a beznarzędziowa instalacja modułów gwarantuje maksymalną redundancje, niskie koszty utrzymania, trwałość i oszczędność miejsca. W przypadku awarii jednego z modułów, redundancja gwarantuje nieprzerwaną ciągłość zasilania. Rozdział mocy odbywa się dzięki równoległej pracy modułów na każdej z faz.


Modułowe UPSy zbudowane są w oparciu o technologię (VFI) podwójnej konwersji on-line:


 • MegaLine zakres mocy od 1,25 kVA do 10 kVA,
 • MegaLine Rack zakres mocy od 1,25 kVA do 5 kVA,
 • TRIMOD zakres mocy od 10 kVA do 60 kVA,
 • ARCHIMOD zakres mocy od 20 KVA do 120 kVA.

ZASILACZE KONWENCJONALNE LEGRAND

Zasilacze UPS o mocach do 10 kVA gwarantują bezpieczne i niezawodne i precyzyjne zasilanie. Czytelny wyświetlacz pozwala na proste i intuicyjne zarządzanie zasilaczem dla osiągnięcia najlepszych parametrów energii i maksymalnej wydajności. Konwencjonalne UPSy dostępne są w wersji Rack 19” i w wersji Tower.


 • DAKER DK zakres mocy od 1 kVA do 10 kVA,
 • DHEA zakres mocy od 1 kVA do 1,5 kVA,
 • WHAD zakres mocy od 0,8 kVA do 6 kVA.

ZASILACZE LINE INTERACTIVE LEGRAND

Zasilacze UPS line interactive do 3 kVA dzięki niewielkim wymiarom mogą być stosowane do zasilania stacji roboczych PC oraz innych urządzeń biurowych takich jak drukarki, skanery. UPSy te to typowe urządzenia Plug & Play dzięki czemu są łatwe w instalacji i uruchomieniu. Wyposażone w elektroniczny stabilizator, diody sygnalizujące oraz zabezpieczenie linii telefonicznej, zapewniają całkowitą i niezawodną ochronę podłączonych urządzeń.


 • Keor Multiplug zakres mocy od 0,6kVA do 0,8kVA
 • Keor SP zakres mocy od 0,6kVA do 2kVA
 • Niky S zakres mocy od 1 kVA do 3 kVA