Palo Alto

Palo Alto Networks

Palo Alto Networks to producent innowacyjnej Next-Generation Security Platform. Platforma została zaprojektowana z myślą o realizacji bezpiecznego udostępniania aplikacji oraz ochrony przed szerokim spektrum zagrożeń - w chmurze i na punktach końcowych. 

PaloAlto pomaga dziesiątkom tysięcy organizacji na całym świecie zapobiegać cyberprzestępstwom. Dzięki szerokiej wiedzy na temat bezpieczeństwa cybernetycznego oraz zaangażowaniu w innowacje, klienci z pełnym zaufaniem mogą realizować strategię bezpieczeństwa opartą na technologiach cyfrowych, podejmując nowe inicjatywy oraz postawić na mobilność. 

Platforma od PaloAlto od podstaw zbudowana została po to, aby zapobiegać naruszeniom bezpieczeństwa. Łącząc ochronę sieci, chmury i punktów końcowych z zaawansowaną analizą zagrożeń w natywnie zintegrowanej platformie bezpieczeństwa, bez obaw można włączać wszystkie aplikacje. Dostarczona przez PaloAlto ochrona jest wysoce zautomatyzowana i zapobiega atakom na wszystkich etapach cyklu  ataku - bez uszczerbku na wydajności. 

Dzięki opatentowanej przez PaloAlto technologii App-ID, oprogramowanie perfekcyjnie rozpoznaje aplikacje sieciowe. Umożliwia również badanie zawartości, wszystko po to by zatrzymać możliwe zagrożenia związane z wyciekiem informacji. 

Nowa generacja systemów bezpieczeństwa proponowana przez PaloAlto Networks pozwala na unikatowe monitorowanie i kontrolę używanych aplikacji sieciowych, użytkowników oraz zawartości, które przepływają przez firmową sieć.

Palo Alto

ikona nagrody

CERTYFIKATY

Certyfikaty Palo Alto dla Net Complex


ikona nagrody

NAGRODY

Nagrody dla Palo Alto