Panda Adaptive Defense 360

Panda Adaptive Defense 360

Adaptive Defense 360 to jedyne dostępne na rynku rozwiązanie, które oferuje pełną ochronę tradycyjnego programu antywirusowego, wykorzystuje technikę white listingu i ochronę przed zaawansowanymi zagrożeniami w jednym. W rzeczywistości łączy w sobie wszystkie możliwości dwóch kategorii produktów w jednej - EPP (Endpoint Protection Platform) i EDR (Endpoint Detection and Response).

Wypróbuj rozwiązanie DEMO

Adaptive Defense 360 na bieżąco analizuje aktywność systemu, aby określić, jak zaklasyfikować każdy przeprowadzany proces jako dobre lub złe oprogramowanie, nie pozostawiając miejsca na wątpliwości, i zamyka koło detekcji ze wbudowanym rozwiązaniem.

Rozwiązania Panda Adaptive Defence są częścią strategi proaktywnego zwalczania zagrożen dla stacji końcowej. Od czasu przejęcia Panda Security staje się kolejnym dostawcom inteligentnej technologii

Panda Adaptive Defence 360

ENDPOINT PROTECTION PLATFORM

Zaawansowana cyberochrona pozwala zapobiegać, wykrywać i reagować na każdy malware.

ENDPOINT DETECTION AND RESPONSE

Monitoruj, zbieraj dane i kategoryzuj wszystkie aktywne procesy na wszystkich komputerach w firmie.

100% ATTESTATION SERVICE

Zarządzaj zaufanymi procesami i reaguj na nadużycia, wychodząc hakerom naprzeciw.


Jak dział Panda Adaptive Defense 360?

Panda Adaptive Defense jest pakietem zabezpieczeń, który integruje rozwiązania z zakresu ochrony punktów końcowych oraz wykrywania i reagowania (EDR), z unikalną usługą 100% Attestation Service. Wszystko to za pośrednictwem jednego lekkiego agenta. Połączenie tych rozwiązań i usług zapewnia bardzo szczegółowy wgląd w aktywność wszystkich punktów końcowych i bezwzględną kontrolę wszystkich działających procesów. W ten sposób Panda redukuje powierzchnię potencjalnego ataku.


Adaptive Defense 360 na bieżąco analizuje aktywność systemu. Każdy przeprowadzany proces klasyfikowany jest jako dobre lub złośliwe oprogramowanie. Panda nie pozostawia miejsca na wątpliwości.

Proces detekcji zaczyna się i kończy na jednym rozwiązaniu, któremu ufasz.

Czym różni się Panda Adaptive Defence od standardowej ochrony antywirusowej?

iconografika przedstawiająca numer 1

Antywirus nie działa proaktywnie i nie klasyfikuje wszystkich aplikacji. Zamiast tego, po prostu rozpoznaje te, które wcześniej były skladyfikowane jako złośliwe oprogramowanie. Adaptive Defense klasyfikuje wszystkie uruchomione procesy, niezależnie od tego, czy są to porządane czy złośliwe aplikacje - znane lub zupełnie nowe.

iconografika przedstawiająca numer 2

Antywirus zawsze wiąże się z pewnym nakładem pracy wymaganym od administratora - zarządzanie kwarantanną, śledzenie fałszywych alertów itp. W odróżnieniu od zwykłej ochrony antywirusowej Adaptive Defense jest usługą zarządzaną, a tego typu zadania są wykonywane automatycznie przez Pandę.

iconografika przedstawiająca numer 3Antywirus nie umożliwia śledzenia schematu zachowania zagrożenia, co oznacza, że nie zyskujesz żadnych informacji na temat przebiegu ataku. Panda Adaptive Defense oferuje szczegółowe informacje zwrotne na temat każdego kroku podejmowanego przez cyberprzestępców.

Zobacz w jaki sposób wielskładnikowa autoryzacja podnosi poziom bezpieczeństwa Twoich firmowych zasobów. Obejrzyj webinarium z którego dowiesz się jak wdrożyć MFA w Twojej firmie z pomocą WatchGuard.

Zobacz nagranie webinarium

Zobacz nagranie prezentacji dotyczące Threat Detection and Response - jednego z modułów WatchGuarda, służącego jako dodatkowe wzmocnienie ochrony na endpointach.

Zobacz nagranie webinarium
Webinarium Deep Security

Obejrzyj nagranie i przekonaj się, w jaki sposób Deep Security chroni całą infrastrukturę przed atakami sieciowymi, pozwalając na identyfikację podatności, powstrzymując malware i ransomware oraz wykrywając wszelkie nieautoryzowane zmiany w obrębie systemu.

Zobacz nagranie webinarium

Załączniki: