Wieloletni lider rynku rozwiązań Endpoint Security. Korzystaj z inteligentnych zabezpieczeń wspieranych danymi o zagrożeniach z ponad 175 milionów punktów końcowych sieci analizowanych przez Symantec.

Program:

1. Charakterystyka produktu
2. Architektura i komponenty
3. Sposób licencjonowania
4. Live demo

Webinarium Symantec Endpoint Protection – prezentacja produktu do ochrony stacji końcowych dla użytkowników biznesowych.

Symantec Endpoint Protection nie jest klasycznym antywirusem. To cała platforma bezpieczeństwa pozwalająca chronić komputery pracowników na wielu poziomach. Zabezpiecza wszystkie filary Cyber Security, od skanowania dysku w poszukiwaniu znanych zagrożeń, przez zaawansowane techniki behawiorystyczne, aż po egzekwowanie kluczowych polityk bezpieczeństwa i blokowanie wykorzystania nieautoryzowanych urządzeń.

Dzięki naszemu webinarium poznasz moduły ochrony dostępne w ramach Symantec Endpoint Protection, pozwalające na zabezpieczenie przed cryptolockerami, rootkitami i innymi popularnymi zagrożeniami.

Zobacz jak dzięki Symantec Insight, antywirus wspierany jest przez system reputacji plików, który jednocześnie zmniejsza zużycia zasobów stacji końcowych.

Poznasz też szczegóły działania Symantec Sonar, modułu wykorzystującego techniki behawiorystyczne i heurystyczne. Wirtualny Sandbox monitoruje i poddaje kwarantannie pliki wykazujące ryzykowne zachowanie.

Wszystkie zagrożenia, które nie mogą być usunięte przez tradycyjne silniki antywirusowe, usuwane są w sposób agresywny za pomocą Power Eraser. Aplikacja ta analizuje procesy inicjowane przy starcie komputera.

Dzięki Symantec Endpoint Security dostosujesz polityki bezpieczeństwa w swojej firmie do cięgle zmieniającej się panoramy cyberzagrożeń.