Prezentacja WatchGuard WEB UI

Prezentacja WatchGuard WEB UI

 
 

 

 

 

Zapis prezentacji: WatchGuard WEB UI
termin webinarium: 07.06.2017 r.
wymagania: głośniki
prowadzący: Paweł Piskorz, Net Complex

czas nagrania: 50 minut


Poznaj możliwości WatchGuard WEB UI

WatchGuard WEB UI czyli Interfejs użytkownika UTM pozwala na sprawne zarzadzanie i kontrolowanie ruchu sieciowego i infrastruktury. WEB UI jest interfejsem dostępnym z poziomu przeglądarki. W poniższym nagraniu nasz licencjonowany inżynier i szkoleniowiec WG pokaże Wam, jak poruszać się po konsoli, jakie części składowe bezpieczeństwa IT łączy w sobie WatchGuard i jak uzyskać do nich dostęp dzięki WatchGuard WEB UI. 

Analiza logów

Zobaczycie w jaki sposób analizować ruch sieciowy na podstawie nie tylko na podstawie zwizualizowanych danych. WatchGuard udostępnia także wygodne konsolę dającą dostęp do logów. Można dzięki temu przeanalizować próby połączenia zablokowane przez firewall, a także uzyskać wgląd w logi w czasie rzeczywistym.

Network Discovery

Pokażemy też w jaki sposób uzyskać mapę wszystkich urządzeń sieciowych. Z poziomu Network Discovery pozwala uzyskać szczegółowe informacje odnośnie wybranego urządzenia z kartą sieciową i przeanalizować generowany przez nie ruch sieciowy. Wszystko to dzięki integracji poszczególnych narzędzi w ramach jednego interface’u użytkownika WEB UI.

 

PROGRAM:

 • Moduły WatchGuard
 • Analiza wydajności WatchGuard vs konkurencyjne rozwiązania UTM
 • Logowanie do maszyny przez przegladarkę – analiza front panel
 • Traffic monitor – ciekawe narzędzie do troubleshootingu
 • FireWatch na żywo
 • Geolokacja
 • Network discovery
 • VPN:
  - branch office
  - mobile vpn:
              -IPsec
              -SSL
              -L2TP
              -PPTP

 

Aby otrzymać 2-dniowy dostęp do nagrania prezentacji, wypełnij poniższy formularz:


Powiązane wiadomości:


W tym miejscu możesz pobrać materiały pomocnicze, typu: pliki pdf, filmy i zapisy prezentacji.
Wypełnij formularz, aby uzyskać do nich dostęp.
Uwaga: dostęp do plików video jest czasowy.

Administratorem danych osobowych jest Net Complex sp. z o.o., z siedzibą w Bielsku Białej, adres: ul. Wita Stwosza 5, 43 – 300 Bielsko Biała, adres e-mail: biuro@netcomplex.pl tel.: 33 472 03 18 lub 33 816 04 11. Dane będą przetwarzane do celów marketingu bezpośredniego, wykonywanego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących, tj.numer telefonu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2017 r., poz. 1907 ze zm.). Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody na ich dalsze przetwarzanie. Dane osobowe mogą być przekazywane następującym odbiorcom lub kategoriom odbiorców tj. podmiotom świadczącym usługi wsparcia technicznego dla oprogramowania, w którym przetwarzane są dane osobowe. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu w tym prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższego celu.