StorageCraft

StorageCraft

StorageCraft działa na rynku od 2003 roku. Od początku buduje swoją markę na fundamentach branżowej wiedzy, silnego przywództwa oraz szerokiego zaplecza w zakresie opracowywania sterowników, konsultacji w zakresie przechowywania i zestawów narzędzi dla programistów. 

Dzisiaj firma StorageCraft Technology Corporation jest globalnym przedsiębiorstwem o doskonałym wzroście przychodów, utalentowanym zespole pracowników, dojrzałej linii nagradzanych produktów zapewniających ciągłość działania oraz światowej sieci partnerów odnoszących sukcesy. Działają z głównej siedziby firmy w Draper, Utah oraz międzynarodowych biurach w Irlandii, Japonii i Australii. Wszystko, co robi producent - od tworzenia oprogramowania, po łączenie sił z profesjonalistami IT - zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić szybkie, niezawodne i pełne odzyskiwanie. 

Rozwiązania od StorageCraft stanowią podstawę ciągłości działania przedsiębiorstwa. Pozwalają chronić systemy i dane dzięki sprawdzonym i docenionym metodom. Niezależnie od tego czy chronione środowisko to Windows czy Linux, czy jest fizyczne czy wirtualne.

StorageCraft

StorageCraft ShadowProtect

Backup i szybkie przywracanie danych ze stacji roboczych i serwerów.


ikona nagrody

CERTYFIKATY

Certyfikaty StorageCraft dla Net Complex 


ikona nagrody

NAGRODY

Nagrody dla StrageCraft