Trend Micro Smart Protection for Endpoints

Trend Micro Smart Protection for Endpoints - foto 1

Trend Micro Smart Protection for Endpoints zapewnia inteligentną ochronę punktów końcowych, dodatkowo zmniejszając wykorzystanie zasobów.  
Pakiet Trend Micro ochrania wirtualne i fizyczne stacje robocze przed błyskawicznie zmieniającymi się zagrożeniami i charakterami ataków, powstrzymując oprogramowania typu ransomware i pokrewne, dzięki maszynowemu uczeniu się i analizie zachowań.

Ze względu na wielopoziomową ochronę, pozwala na zabezpieczenie użytkowników oraz wszelkich danych na każdym z urządzeń oraz we wszystkich aplikacjach.
Razem z pakietem Smart Protection for Endpoints zbuduj wielowarstwową ochronę w punkcie końcowym, aby zapewnić pełną ochronę użytkowników.

Elementy Smart Protection for Endpoints

elementy pakietu smart protection for endpoints

Dzięki pakietowi Smart Protection, możesz liczyć na maksymalne zwiększenie bezpieczeństwa.
W porównaniu do innych rozwiązań jest lekkie, co zapewnia użytkownikom zadowolenie z eksploatacji, wykluczając wrażenie obciążenia aplikacji lub urządzenia. Proponowana przez Trend Micro analiza zagrożeń bardzo szybko i precyzyjnie identyfikuje ryzyko we wszystkich warstwach bezpieczeństwa - wszystko to dzięki aktualizacjom zagrożeń w czasie rzeczywistym.

Dodatkowo, każdy z pakietów zawiera Mobile Security, będący zintegrowanym rozwiązaniem przeznaczonym do zarządzania, zapewniając ochronę zarówno prywatnych jak i służbowych urządzeń. Pozwala na zmniejszenie kosztów ponoszonych przez organizację, znacząco obniża liczbę występowania incydentów związanych z utratą danych. Dzieje się tak dzięki wymuszeniu użycia haseł, szyfrowaniu danych oraz możliwości zdalnego ich kasowania z zagubionych lub skradzionych urządzeń mobilnych.

Porównanie pakietów Smart Protection dostępnych w dwóch wersjach:

pakiety smart protect dostepne w dwoch wersjach


Załączniki: