Wallix

WALLIX

WALLIX Group jest dostawcą kompleksowych rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa – wyspecjalizowanych w zarządzaniu dostępem uprzywilejowanym, monitoringiem oraz rejestrowaniem sesji. Od ponad dekady firma WALLIX dąży do ochrony firm i organizacji publicznych na jak najwyższym poziomie.

Cyfryzacja wpływa na bezpieczeństwo IT oraz integralność wszelkich danych na całym świecie, stanowiąc jeszcze większe wyzwanie w zakresie przechowywania i przetwarzania danych wrażliwych. Ostatnie zmiany regulacyjne w Europie (RODO/ GDPR) i Stanach Zjednoczonych (Cyber Security Directorate) właściwie zmuszają firmy do umieszczania cyberbezpieczeństwa w samym centrum ich działalności.

W odpowiedzi na te wyzwania WALLIX stworzył bastion, którego celem jest zabezpieczenie podstawowych zasobów organizacji, przy jednoczesnym dostosowaniu się do codziennych obowiązków operacyjnych. Rozwiązania towarzyszą ponad 100 operatorom we wrażliwych sektorach po to, aby pomóc w dostosowaniu do przepisów i ponad 400 organizacjom w zakresie ochrony krytycznych zasobów. Jest to również pierwszy produkt na rynku certyfikowany przez rząd.

WALLIX współpracuje z wyszkoloną i certyfikowaną siecią ponad 90 resellerów i dystrybutorów, którzy pomagają zagwarantować skuteczne wdrażanie i adaptowanie użytkowników.

Wallix

WALLIX Bastion

Rozwiązanie umożliwiające pełen nadzór nad sesjami uprzywilejowanymi.


ikona nagrody

NAGRODY

Nagrody dla WALLIX