Wydarzenia

Lista najbliższych webinariów

 

 


W 2016 roku przeprowadziliśmy 49 webinariów, w którzych wzięły udział 682 osoby.

 

„Konkretnie i rzeczowo” JM

„Miła i przyjemna prezentacja – było i ogólnie i szczegółowo, ale najważniejsze, że podane w przystępny sposób” 
– właściciel firmy informatycznej JRIT

„Rewelacja, autentyczna prezentacja systemu na żywym organizmie (90 min przeleciało w mig tzn. że przekaz był bardzo dobry). Pokazanie słabych punktów i zagrożeń z tego płynących. [...] Gratuluję Panu Pawłowi, tak trzymać dalej." 
– Mirosław Kostka, ComInstall

"Fajna prezentacja, dużo ciekawostek. Uzupełniło to moją wiedzę na temat rozwiązania WatchGuard. Na pewno wezmę jeszcze udział w kolejnych webinariach" 
- Adam Kuboń, ProLicht Reklama

„Bezpłatne webinaria Net Complex mogą pomóc administratorom zapoznać się i uzyskać od inżynierów wsparcia technicznego odpowiedzi na drażniące pytania w kontekście instalowania, wdrożenia i konfiguracji prezentowanych rozwiązań.”
– 
Adrian Ścibor, AVLab

 

Nasze webinaria kierujemy zarówno do osób, które poszukują konkretnych rozwiązań, ewentualnie zastanawiają się nad wyborem, jak i dla wszystkich, którzy dopiero wdrażają się w rynek IT i chcą lepiej poznać ofertę tego rynku. Na webinariach omawiamy funkcjonalności rozwiązań, które, w naszym przekonaniu, wyróżniają się na tle innych – skutecznością, przejrzystością oraz funkcjonalnością sprzyjającą polskiemu użytkownikowi/ przedsiębiorcy. Spotkania są interaktywne, czat prężnie działa, a uczestnik musi jedynie wygospodarować godzinę lub dwie, w dogodnym dla siebie miejscu oraz odpowiednim czasie – webinaria odbywają się cyklicznie.


Partnerzy: