ikonka mailbiuro@netcomplex.pl
ikonka callzadzwoń: 33 816 04 11

Wheel Systems

Wheel Systems

Wheel Systems jest polską firmą, która specjalizuje się w projektowaniu rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa sieci IT. To wiodący producent, świadczący swoje usługi dzięki sieci ponad 80 partnerów zlokalizowanych w 30 krajach. Kładzie silny nacisk na 3 dziedziny: zarządzanie dostępem uprzywilejowanym, uwierzytelnianie i autoryzacja użytkowników oraz inspekcja ruchu szyfrowanego SSL/TLS. Centrala znajdująca się w Stanach Zjednoczonych, koncentruje się na niezwykle ważnym dla Wheel Systems rynku USA.

Wheel Systems łączy w swoich produktach silne bezpieczeństwo sieciowe z przyjaznym dla użytkownika interfejsem, co zdecydowanie ułatwia wdrożenie i późniejsze korzystanie z rozwiązań. Nieprzerwanie stawia na innowacyjność – dowodem tego jest pierwsza na świecie aplikacja, której zadaniem jest generowanie jednorazowych haseł na urządzeniach mobilnych z obsługą Javy.

W 2012 roku producent wprowadził Wheel Fudo PSM – pierwsze tego rodzaju rozwiązanie na świecie, służące do monitorowania w czasie rzeczywistym wszystkich sesji uprzywilejowanych. W 2015 roku zostało wybrane jako najlepsze rozwiązanie dla sektora usług finansowych. W tym samym roku swój debiut miał również deszyfrator ruchu SSL/TSL – Wheel Lynx SSL/TLS Inspector.

W 2016 roku, Wheel Systems podbił rynek najbardziej zaawansowanym rozwiązaniem przeznaczonym do zarządzania dostępem uprzywilejowanym – Wheel Fudo PAM.

Wheel Systems

FUDO

Rozwiązania do zarządzania dostępem uprzywilejowanym.


ikona nagrody

NAGRODY

Nagrody dla Wheel Systems