Xopero backup

Works, so you can too!

Xopero to Polskie rozwiązania do backupu, cenione za funkcjonalność i intuicyjność w obsłudze. Xopero zabezpiecza dane firmy poprzez tworzenie kopii zapasowych, dane lądujące w backupie są stale uzgadnianie pomiędzy punktami końcowymi, stacjami roboczymi i serwerem. Xopero to szybkie, proste i wygodne zabezpieczanie wszystkich danych, zapewniające szybkie przywracanie. Rozwiązania te cieszą się opinią niezawodnych, a w wypadku awarii - pozwalających na utrzymanie ciągłości biznesu - bez obaw o przestoje. Zabezpieczanie danych firmowych za pomocą backupu to podstawowa ochrona przed ich utratą. Szczególnie istatotne w profilaktyce przeciw zagrożeniom szyfrującym typu ransomware.

Najważniejsze funkcje XOPERO:

  • Tworzenie własnego harmonogramu backupu. Możesz planować konkretne daty i godziny wykonywania kopii zapasowych.
  • Szyfrowanie danych. Xopero szyfruje każdy plik przed wysyłką na serwer niemożliwym do złamania algorytmem AES 256.
  • Kompresja plików. Pliki przed wysłaniem są kompresowane, co przyspiesza backup’owanie danych.
  • Backup przyrostowy i różnicowy. Backupowanie wyłącznie zmienionych bloków plików pozwala skrócić czasy wykonywania kopii oraz zmniejszyć obciążenie transferu.
  • Deduplikacja. Po co się powtarzać? Pełne pliki zapisywane są tylko raz.
  • Retencja danych. Retencja pozwala na optymalizowanie przestrzeni dla gromadzonych danych.
  • Wersjonowanie. Decydujesz, ile wersji pliku ma być przechowywanych i którą wersję pracy na pliku przywrócić.
  • Disaster recovery. Disaster Recovery nigdy jeszcze nie było tak proste.
  • Archiwizacja. Xopero umożliwia długoterminową archiwizację danych.


Xopero QNAP Appliance

Rozwiązanie do backupu lokalnego dedykowane na serwery sieciowe QNAP. Po zainstalowaniu Xopero QNAP Appliance na urządzeniu Qnap tworzy się kompletne rozwiązanie do zabezpieczenia krytycznych danych. Dzięki niemu można zbudować całkowicie bezpieczne środowisko backupu w firmie.

Xopero QNAP Appliance pozwala w prosty sposób tworzyć kopie zapasowe, synchronizować i przywracać dane z serwerów i stacji roboczych. Za pomocą tego rozwiązania możesz zdalnie, centralnie zarządzać wykonywanymi kopiami zapasowymi, monitorować ich przebieg i konfigurować konta użytkowników oraz aplikacji zainstalowanych na firmowych urządzeniach.


 

Xopero Backup & Restore

Centralne zarządzanie i bezpieczne oprogramowanie gotowe do zaimplementowania na dowolnej infrastrukturze IT. Zaraz po zakończeniu instalacji B&R można rozpocząć wykonywanie i zarządzanie backupem w firmie. Dzięki nieograniczonej ilości endpointów, serwerów i maszyn wirtualnych Xopero pozwala małym i dużym przedsiębiorstwom efektywnie kosztowo, wygodnie i kompleksowo zarządzać polityką backupu.


 

Xopero Cloud

Wiodące na rynku rozwiązanie do backupu w chmurze, które profesjonalnie i kompleksowo zabezpieczy Twój biznes. To zaawansowane rozwiązanie do backupu online, które pozwala na nielimitowane zabezpieczenie komputerów, baz danych oraz serwerów fizycznych i wirtualnych. Chmura Xopero mieści się na terenie Polski.


Xopero Cloud Personal

Prywatny system do tworzenia kopii plików w chmurze. Zarządzasz swoimi dokumentami z dodolnego miejsca na świecie przez aplikację na telefon, przeglądarkę lub oprogramowanie Xopero zainstalowane na twoim sprzęcie. Synchronizujesz, wspóldzielisz i i udostępniasz szyfrowane dane. Zabezpieczaj pliki z komputerów i urządzeń mobilnych. Chmura Xopero mieści się na terenie Polski.


Załączniki: