Flowmon


Flowmon Networks

Firma Flowmon Networks została założona w 2007 roku w Brnie. Kierując się pasją do technologii, stała się liderem w zakresie monitorowania sieci, zapewniając wydajny, skalowalny i łatwy w użyciu produkt, wspierający zapewnienie bezpieczeństwa przedsiębiorstw na całym świecie.

Największe firmy na świecie, dostawcy usług internetowych, podmioty rządowe a nawet małe i średnie firmy polegają na rozwiązaniach od Flowmon. Nagradzani przez Gartnera, są jedną z najszybciej rozwijających firm w branży.

Flowmon Networks daje przedsiębiorstwom i organizacjom możliwość bezpiecznego zarządzania sieciami komputerowymi. Dzięki wysokiej wydajności technologii monitorowania sieci oraz analizie behawioralnej, specjaliści na całym świecie korzystają z absolutnej widoczności ruchu sieciowego. Flowmon zapewnia swoim użytkownikom zdecydowane poprawienie wydajności sieci i aplikacji, a także umożliwia radzenie sobie ze współczesnymi zagrożeniami cybernetycznymi. 

Flowmon oferuje swoje rozwiązania w dwóch obszarach IT:

  • monitorowanie i diagnostyka - wykorzystujące technologię monitorowania przepływów IP oraz monitorowania aplikacji
  • bezpieczeństwo - realizując zadania Network Behaviour Analysis, pozwala na realizowanie zaawansowanych funkcji bezpieczeństwa takich jak wykrywanie anomalii, moduł Anomaly Detection System, Flowmon Threat Inteligence, Traffic Recorder, Application Performance Monitoring, DDoS Defender. 
Flowmon

FlowMon

Kompletne rozwiązanie do monitorowania i zabezpieczenia sieci komputerowych.


ikona nagrody

NAGRODY

Nagrody dla Flowmon