NETCOMPLEX w liczbach

Nasza firma powstała w 2005 roku w samym sercu Podbeskidzia - Bielsku-Białej. Od samego początku zajmujemy się zapewnianiem bezpieczeństwa sieci IT. W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę oprogramowań antywirusowych, antyspamowych, szyfrujących  oraz rozwiązania do backupu, macierze dyskowe, UTM, PAM czy SIEM.

15 lat na rynku bezpieczeństwa sieci 0
lat na rynku
20 osób w zespole Net Complex 0
osób w zespole
wzrost w ciągu ostatnich lat 0
wzrostu w 2017r.
certyfikaty zdobywane przez pracowników 0
certyfikatów

Fundamentalne znaczenie ma dla nas zdolność wykonania bezstronnej oceny i możliwość zaproponowania szerokiego wyboru technologii i rozwiązań bezpieczeństwa - zarówno od renomowanych, wiodących dostawców, jak i wschodzących firm. Dlatego nieustannie dokonujemy przeglądu rynku, oferując najlepsze - wyspecjalizowane i wielopłaszczyznowe - rozwiązania bezpieczeństwa.

Oferujemy usługi doradcze, dostęp do wartościowych materiałów, prezentacje oraz testy urządzeń. Mamy za sobą serie udanych wdrożeń przypieczętowanych zaufaniem klientów. Posiadamy liczne certyfikaty potwierdzające naszą wiedzę i umiejętności. Należymy do grona Tytanów ESET - Złotej Dziesiątki Partnerów firmy ESET, jesteśmy certyfikowanym Partnerem firm takich jak WatchGuard, Trend Micro, Palo Alto, Xopero, Veeam, Wallix czy EMC. Od 2018 roku jesteśmy Certyfikowanym Centrum Szkoleniowym WatchGuard.

CEL NASZEJ DZIAŁALNOŚCI

Nasz cel to przeniesienie lat doświadczeń w bezpieczeństwie IT w serce Twojej organizacji. Nie modelujemy Twoich potrzeb do rozwiązań, które oferujemy. Wierzymy, że każdy zasługuje na wybór.

Razem:
- oszacujemy Twoje indywidualne wymagania i rozważymy/przetestujemy szereg możliwych rozwiązań 
- poprawimy stan bezpieczeństwa IT Twojej firmy
- zwiększymy niezawodność i wydajność systemu IT w Twojej firmie

Z nami:
- masz pewność, że Twoje potrzeby zostały rzetelnie przeanalizowane
- masz pewność, że proponowane przez nas rozwiązania informatyczne są optymalne i odpowiadające Twoim wymaganiom
- masz pewność realizacji serwisu technicznego
- masz komfort z posiadania pełnego pakietu oprogramowania lub sprzętu

CO DALEJ?

Jesteś zainteresowany naszymi produktami lub usługami? Napisz do nas lub zadzwoń.