WatchGuard


WatchGuard oferuje dostosowane do zagrożeń, bardzo wydajne i proste w użytkowaniu rozwiązania do zabezpieczania sieci z zakresu UTM i Next-Generation Firewall.


Firma WatchGuard
 powstała Seattle w 1996 roku. Już na wstępie Producent skupił się na rozwiązaniach dotyczących bezpieczeństwa sieciowego, efekty są widoczne: to właśnie WatchGuard zaprojektował i uruchomił pierwszą zaporę sieciową (firewall). Pionier w zakresie firewalli specjalizuje się w opracowywaniu najnowocześniejszych technologii bezpieczeństwa cybernetycznego, dostarczając dziś produkt łatwy we wdrożeniu i intuicyjny w zarządzaniu. Firma zatrudnia ponad 500 osób i ma swe przedstawicielstwa na wszystkich kontynentach. W Polsce WatchGuard rozpoznawany jest od niedawna, Europa od lat znajduje w nim lidera wśród rozwiązań UTM.

WatchGuard oferuje najbardziej wszechstronną ofertę usług zabezpieczeń sieciowych na rynku – od tradycyjnego IPS, GAV, kontroli aplikacji, blokowania spamu i filtrowania internetowego, po bardziej zaawansowane usługi chroniące przed ransomware i utratą poufnych danych. WatchGuard regularnie klasyfikowany jako lider i wizjoner w raportach Gartnera dla UTM/NGFW, ma na swoim koncie ponad milion wdrożonych rozwiązań do zapewniania bezpieczeństwa, zarówno w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dużych firm na całym świecie. Dziś umożliwia ponad 80 000 klientów ochronę ich najważniejszych zasobów. System raportowania, wizualizacji systemu i zarządzania - WatchGuard Dimension uznawany jest jako wzór dla konkurencji, co potwierdzają liczne nagrody branżowe. 

WatchGuard na blogu Net Complex watch guard- sklep utm


Zapraszamy na webinarium:

 

 

Zobacz produkty:

WatchGuard MSSP
Zarządzane usługi bezpieczeństwa.
WatchGuard IPSec VPN Client
Narzędzie do autoryzacji dostępu VPN
WatchGuard AuthPoint
Autoryzacja dostepu do firmowych zasobów dzięki komunikatom Push
WatchGuard Referencje
Referencje dotyczące rozwiązań marki WatchGuard.
WatchGuard Access Point
Punkty dostępowe do ochrony i kontroli ruchu Wi-Fi.
WatchGuard UTM
Rozwiązania do zabezpieczania i kontrolowania ruchu sieciowego dla firm każdej wielkości.