WatchGuard


WatchGuard oferuje dostosowane do zagrożeń, bardzo wydajne i proste w użytkowaniu rozwiązania do zabezpieczania sieci z zakresu UTM i Next-Generation Firewall.


Firma WatchGuard
 powstała Seattle w 1996 roku. Już na wstępie Producent skupił się na rozwiązaniach dotyczących bezpieczeństwa sieciowego, efekty są widoczne: to właśnie WatchGuard zaprojektował i uruchomił pierwszą zaporę sieciową (firewall). Pionier w zakresie firewalli specjalizuje się w opracowywaniu najnowocześniejszych technologii bezpieczeństwa cybernetycznego, dostarczając dziś produkt łatwy we wdrożeniu i intuicyjny w zarządzaniu. Firma zatrudnia ponad 500 osób i ma swe przedstawicielstwa na wszystkich kontynentach. W Polsce WatchGuard rozpoznawany jest od niedawna, Europa od lat znajduje w nim lidera wśród rozwiązań UTM.

WatchGuard oferuje najbardziej wszechstronną ofertę usług zabezpieczeń sieciowych na rynku – od tradycyjnego IPS, GAV, kontroli aplikacji, blokowania spamu i filtrowania internetowego, po bardziej zaawansowane usługi chroniące przed ransomware i utratą poufnych danych. WatchGuard regularnie klasyfikowany jako lider i wizjoner w raportach Gartnera dla UTM/NGFW, ma na swoim koncie ponad milion wdrożonych rozwiązań do zapewniania bezpieczeństwa, zarówno w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dużych firm na całym świecie. Dziś umożliwia ponad 80 000 klientów ochronę ich najważniejszych zasobów. System raportowania, wizualizacji systemu i zarządzania - WatchGuard Dimension uznawany jest jako wzór dla konkurencji, co potwierdzają liczne nagrody branżowe. 

WatchGuard na blogu Net Complex watch guard- sklep utm


Zapraszamy na webinarium:

 

 

Certyfikaty:

Certyfikaty WatchGuard Net Complex       net complex gold partner 

Zobacz produkty:

WatchGuard MSSP
Zarządzane usługi bezpieczeństwa.
WatchGuard IPSec VPN Client
Narzędzie do autoryzacji dostępu VPN
WatchGuard Referencje
Referencje dotyczące rozwiązań marki WatchGuard.
WatchGuard Access Point
Punkty dostępowe do ochrony i kontroli ruchu Wi-Fi.
WatchGuard UTM
Rozwiązania do zabezpieczania i kontrolowania ruchu sieciowego dla firm każdej wielkości.