WatchGuard

WatchGuard oferuje dostosowane do zagrożeń, bardzo wydajne i proste w użytkowaniu rozwiązania do zabezpieczania sieci z zakresu UTM i Next-Generation Firewall.

Firma WatchGuard powstała Seattle w 1996 roku. Już na wstępie Producent skupił się na rozwiązaniach dotyczących bezpieczeństwa sieciowego, efekty są widoczne: to właśnie WatchGuard zaprojektował i uruchomił pierwszą zaporę sieciową (firewall). Pionier w zakresie firewalli specjalizuje się w opracowywaniu najnowocześniejszych technologii bezpieczeństwa cybernetycznego, dostarczając dziś produkt łatwy we wdrożeniu i intuicyjny w zarządzaniu. Firma zatrudnia ponad 500 osób i ma swe przedstawicielstwa na wszystkich kontynentach. W Polsce WatchGuard rozpoznawany jest od niedawna, Europa od lat znajduje w nim lidera wśród rozwiązań UTM.

WatchGuard oferuje najbardziej wszechstronną ofertę usług zabezpieczeń sieciowych na rynku – od tradycyjnego IPS, GAV, kontroli aplikacji, blokowania spamu i filtrowania internetowego, po bardziej zaawansowane usługi chroniące przed ransomware i utratą poufnych danych. WatchGuard regularnie klasyfikowany jako lider i wizjoner w raportach Gartnera dla UTM/NGFW, ma na swoim koncie ponad milion wdrożonych rozwiązań do zapewniania bezpieczeństwa, zarówno w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dużych firm na całym świecie. Dziś umożliwia ponad 80 000 klientów ochronę ich najważniejszych zasobów. System raportowania, wizualizacji systemu i zarządzania - WatchGuard Dimension uznawany jest jako wzór dla konkurencji, co potwierdzają liczne nagrody branżowe. 

Sprawdź konsolę demo online

 

WatchGuard

WatchGuard MSSP

Zarządzane usługi bezpieczeństwa.

WatchGuard IPSec VPN Client

Narzędzie do autoryzacji dostępu VPN

WatchGuard AuthPoint

Autoryzacja dostepu do firmowych zasobów dzięki komunikatom Push

WatchGuard Referencje

Referencje dotyczące rozwiązań marki WatchGuard.

WatchGuard Access Point

Punkty dostępowe do ochrony i kontroli ruchu Wi-Fi.

WatchGuard UTM

Rozwiązania do zabezpieczania i kontrolowania ruchu sieciowego dla firm każdej wielkości.


ikona nagrody

CERTYFIKATY

Certyfikaty WatchGuard Net Complex

net complex gold partner 


ikona nagrody

NAGRODY

Nagrody dla WatchGuard