Net Complex Sp. z o.o. 
43-300 Bielsko-Biała, ul. Cieszyńska 79
tel.: 33 472 03 18/ 33 816 04 11
fax.: 33 486 70 02
e-mail: biuro@netcomplex.pl
NIP 5472165461
REGON 3654446590000
KRS 0000638200
Bank ING 37 1050 1070 1000 0090 3104 7385
      
 
Pomoc działu technicznego pod adresem: pomoc@netcomplex.pl

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
Dział handlowy

                            
Patryk Kwaśny                                                  Alicja Marek - urlop macierzyński
Spec. ds. bezpieczeństwa sieci IT                 Spec. ds. bezpieczeństwa sieci IT 
p.kwasny@netcomplex.pl                                  a.marek@netcomplex.pl
tel. kom.: 508 872 270                                       tel. kom.: 796 909 097
                             
 
Kamil Chrapek                                                    Maciej Szlagor    
Spec. ds. bezpieczeństwa sieci IT                  Spec. ds. bezpieczeństwa sieci IT    
k.chrapek@netcomplex.pl                                  m.szlagor@netcomplex.pl
tel.kom: 796 477 187                                          tel. kom.: 733 204 209  
                            
Karol Girjat                                                          Mateusz Kutypa
Spec. ds. bezpieczeństwa sieci IT                  Spec. ds. bezpieczeństwa sieci IT  
k.girjat@netcomplex.pl                                     m.kutypa@netcomplex.pl
tel. kom.: 533 895 495
                                       tel. kom.: 537 900 860
 
 Dział techniczny
                           

Łukasz Gądek                                                   Paweł Piskorz
Inżynier Wsparcia Technicznego                 Inżynier Wsparcia Technicznego
l.gadek@netcomplex.pl                                  p.piskorz@netcomplex.pl
tel. kom.: 509 632 915                                     tel. kom.: 733 540 810
Bogusław Gacek
Inżynier Wsparcia Technicznego
b.gacek@netcomplex.pl
t
el. kom.: 796 909 097
 
Administracja

                         


Katarzyna Gac                                               Kinga Kościak
Księgowość                                                  Marketing
k.gac@netcomplex.pl                                     k.kosciak@netcomplex.pl 
tel. kom.: 791 994 335                                    tel. kom.: 795 994 335
 



Grzegorz Świrkowski
Właściciel
g.swirkowski@netcomplex.pl
tel. kom.: 501 196 890  

 

 
 


Zobacz Net Complex w wersji świątecznej
:)