Net Complex Sp. z o.o. 

43-300 Bielsko-Biała, ul. Cieszyńska 79
tel.: 33 472 03 18/ 33 816 04 11
fax.: 33 486 70 02
e-mail: biuro@netcomplex.pl

NIP 5472165461
REGON 3654446590000
KRS 0000638200
Bank ING 37 1050 1070 1000 0090 3104 7385

Pomoc działu technicznego pod adresem: pomoc@netcomplex.pl

       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dział handlowy

Patryk Kwaśny 
Spec. ds. bezpieczeństwa sieci IT           

p.kwasny@netcomplex.pl
tel. kom.: 508 872 270 

Kamil Chrapek
Spec. ds. bezpieczeństwa sieci IT

k.chrapek@netcomplex.pl
tel.kom: 796 477 187   

Maciej Szlagor
Spec. ds. bezpieczeństwa sieci IT

m.szlagor@netcomplex.pl
tel. kom.: 733 204 209

Karol Girjat
Spec. ds. bezpieczeństwa sieci IT

k.girjat@netcomplex.pl
tel. kom.: 533 895 495   

Anastazja Filipek
Spec. ds. handlowych

a.filipek@netcomplex.pl

tel. kom.:731 240 050

Lucyna Gutka
Spec. ds. handlowych

l.gutka@netcomplex.pl

tel. kom.: 791 994 335

Jakub Piwowarczyk
Spec. ds. handlowych

j.piwowarczyk@netcomplex.pl

tel. kom.:733 580 820

Łukasz Kałuziński
Business Development Manager

l.kaluzinski@netcomplex.pl

tel. kom.: 731 005 553

Dział techniczny

Łukasz Gądek

Inżynier Wsparcia Technicznego             

l.gadek@netcomplex.pl  
tel. kom.: 509 632 915 

Paweł Piskorz

Inżynier Wsparcia Technicznego

p.piskorz@netcomplex.pl
tel. kom.: 733 540 810

Bogusław Gacek

Inżynier Wsparcia Technicznego

b.gacek@netcomplex.pl
t
el. kom.: 796 909 097

Dział marketingu

Kinga Romek
Spec. ds. marketingu

k.romek@netcomplex.pl                        
tel. kom.: 535 427 365

Mateusz Kutypa
Spec. ds. marketingu               

m.kutypa@netcomplex.pl
tel. kom.: 537 900 860

Joanna Paneth
Spec. ds. marketingu

j.paneth@netcomplex.pl
tel. kom.: 535 427 365

Administracja

Małgorzata Wykręt
Księgowość                                          

m.wykret@netcomplex.pltel.: 33 472 03 18

Grzegorz Świrkowski            
Właściciel

g.swirkowski@netcomplex.pl
tel. kom.: 501 196 890

Viktoria Singaievska
Logistyka  

v.singaievska@netcomplex.pl
tel. kom.: 530 604 731