ikonka mailbiuro@netcomplex.pl
ikonka callzadzwoń: 33 816 04 11

Netcomplex sp. z o.o.

ul. Cieszyńska 79
43-300 Bielsko-Biała

33 816 04 11 
501 196 890
fax. 33 486 70 02

NIP 5472165461
REGON 3654446590000
KRS 0000638200
Bank ING 37 1050 1070 1000 0090 3104 7385



Pomoc działu technicznego pod adresem: pomoc@netcomplex.pl

Napisz do nas

zapytaj naszych ekspertów


Dział handlowy

Patryk Kwaśny Spec. ds. bezpieczeństwa sieci IT

p.kwasny@netcomplex.pl
tel. kom.: 508 872 270 

Kamil Chrapek
Spec. ds. bezpieczeństwa sieci IT

k.chrapek@netcomplex.pl
tel.kom: 796 477 187

Maciej Szlagor
Spec. ds. bezpieczeństwa sieci IT

m.szlagor@netcomplex.pl
tel. kom.: 733 204 209

Karol Girjat
Spec. ds. bezpieczeństwa sieci IT

k.girjat@netcomplex.pl
tel. kom.: 533 895 495

Anastazja FilipekSpec. ds. handlowych

a.filipek@netcomplex.pl

tel. kom.: 731 240 050

Damian Cur
Młodszy spec. ds. handlowych

d.cur@netcomplex.pl

tel. kom.: 731 940 050

Jakub Piwowarczyk
Spec. ds. handlowych

j.piwowarczyk@netcomplex.pl

tel. kom.:733 580 820

Łukasz Kałuziński
Business Development Manager

l.kaluzinski@netcomplex.pl

tel. kom.: 731 005 553

Dział techniczny

Łukasz Gądek Inżynier Wsparcia Technicznego

pomoc@netcomplex.pl

tel. 33 472 03 18

Paweł Piskorz
Inżynier Wsparcia Technicznego

p.piskorz@netcomplex.pl
tel. kom.: 733 540 810

Bogusław Gacek
Inżynier Wsparcia Technicznego

b.gacek@netcomplex.pl
tel. kom.: 796 909 097


Dział marketingu

Kinga RomekSpec. ds. marketingu

k.romek@netcomplex.pl
tel. kom.: 535 427 365

Mateusz KutypaSpec. ds. marketingu

m.kutypa@netcomplex.pl
tel. kom.: 537 900 860

Joanna PanethSpec. ds. marketingu

j.paneth@netcomplex.pl
tel. kom.: 535 427 365


Administracja

Małgorzata WykrętKsięgowość

m.wykret@netcomplex.pl
tel.: 33 472 03 18

Grzegorz ŚwirkowskiWłaściciel

g.swirkowski@netcomplex.pl
tel. kom.: 501 196 890

Lucyna Gutka
Logistyka

l.gutka@netcomplex.pl
tel. kom.: 791 994 335