Netcomplex sp. z o.o.

ul. Wita Stwosza 5
43-300 Bielsko-Biała

33 816 04 11 
501 196 890

Dane do faktury:

Net Complex Sp. z o.o.

ul. Wita Stwosza 5

43-300 Bielsko-Biała

NIP: 5472165461
REGON: 365444659
KRS: 0000638200
Bank ING: 37 1050 1070 1000 0090 3104 7385



Pomoc działu technicznego pod adresem: pomoc@netcomplex.pl

Napisz do nas

zapytaj naszych ekspertów


Dział handlowy

Patryk Kwaśny Spec. ds. bezpieczeństwa sieci IT

p.kwasny@netcomplex.pl
tel. kom.: 508 872 270 

Kamil Chrapek
Spec. ds. bezpieczeństwa sieci IT

k.chrapek@netcomplex.pl
tel.kom: 796 477 187

Maciej Szlagor
Spec. ds. bezpieczeństwa sieci IT

m.szlagor@netcomplex.pl
tel. kom.: 733 204 209

Karol Girjat
Spec. ds. bezpieczeństwa sieci IT

k.girjat@netcomplex.pl
tel. kom.: 533 895 495

Anastazja FilipekSpec. ds. handlowych

a.filipek@netcomplex.pl

tel. kom.: 731 240 050

Jakub Piwowarczyk
Spec. ds. handlowych

j.piwowarczyk@netcomplex.pl

tel. kom.: 733 580 820

Łukasz Kałuziński
Business Development Manager

l.kaluzinski@netcomplex.pl

tel. kom.: 731 005 553

Patrycja ŚwiątkiewiczSpec. ds. handlowych

p.swiatkiewicz@netcomplex.pl

tel. kom.: 793 303 052

Dział techniczny

Paweł Piskorz
Inżynier Wsparcia Technicznego

p.piskorz@netcomplex.pl
tel. kom.: 733 540 810

Bogusław Gacek
Inżynier Wsparcia Technicznego

b.gacek@netcomplex.pl
tel. kom.: 796 909 097

Piotr Mrowiec
Inżynier Wsparcia Technicznego

p.mrowiec@netcomplex.pl
tel. kom.: 731 940 050


Dział marketingu

Joanna PanethSpec. ds. marketingu

j.paneth@netcomplex.pl
tel. kom.: 535 427 365

Mateusz KutypaSpec. ds. marketingu

m.kutypa@netcomplex.pl
tel. kom.: 537 900 860


Administracja

Grzegorz ŚwirkowskiWłaściciel

g.swirkowski@netcomplex.pl
tel. kom.: 501 196 890

Małgorzata WykrętKsięgowość

m.wykret@netcomplex.pl

tel.: 33 472 03 18

Katarzyna ZajdelInspektor Ochrony Danych

iod@netcomplex.pl

tel.: 781 833 444