firebox

Net Complex sp. z o.o.

punktor

Oddział w Bielsku

ul. Wita Stwosza 5
43-300 Bielsko-Biała

Oddział w Katowicach

ul. Bednorza 1 pok. 26
40-384 Katowice

infografika przedstawiająca telefon


33 816 04 11 
501 196 890

Dane do faktury:

Net Complex Sp. z o.o.

ul. Wita Stwosza 5

43-300 Bielsko-Biała

NIP: 5472165461
REGON: 365444659
KRS: 0000638200
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A.

33 1020 1390 0000 6702 0634 3802


"Zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne w "Polityce prywatności"

Napisz do nas


Dział handlowy

Patryk Kwaśny Spec. ds. bezpieczeństwa sieci IT

p.kwasny@netcomplex.pl
tel. kom.: 508 872 270 

Kamil Chrapek
Spec. ds. bezpieczeństwa sieci IT

k.chrapek@netcomplex.pl
tel. kom.: 796 477 187

Maciej Szlagor
Spec. ds. bezpieczeństwa sieci IT

m.szlagor@netcomplex.pl
tel. kom.: 733 204 209

Karol Girjat
Spec. ds. bezpieczeństwa sieci IT

k.girjat@netcomplex.pl
tel. kom.: 533 895 495

Jakub Piwowarczyk
Spec. ds. handlowych

j.piwowarczyk@netcomplex.pl

tel. kom.: 733 580 820

Elżbieta Biegun
Spec. ds. handlowych

e.biegun@netcomplex.pl

tel. kom.: 530 604 731

Paulina Kanik
Młodszy spec. ds. handlowych

p.kanik@netcomplex.pl

tel. kom.: 534 647 000

Dział telemarketingu

Anastazja Filipek Kierownik telemarketingu
Spec. ds. bezpieczeństwa sieci IT

a.filipek@netcomplex.pl

tel. kom.: 731 240 050

Marianna Pacut
Konsultant telefoniczny

m.pacut@netcomplex.pl

tel. kom.: 796 909 097

Mateusz Łukoś
Konsultant telefoniczny

m.lukos@netcomplex.pl

tel. kom.: 795 812 345

Angelika Sękowska
Konsultant telefoniczny

a.sekowska@netcomplex.pl

tel. kom.: 537 900 860

Magdalena Tran Minh
Konsultant telefoniczny

m.tranminh@netcomplex.pl

tel. kom.: 666 893 996

Daniel Lorańczyk
Konsultant telefoniczny

d.loranczyk@netcomplex.pl

tel. kom.: 793 303 052

Tomasz Lipiński
Konsultant telefoniczny

t.lipinski@netcomplex.pl

tel. kom.: 666 899 640

Anna Czader
Konsultant telefoniczny

a.czader@netcomplex.pl

tel. kom.: 728 861 336

Dział techniczny

Piotr Mrowiec
Inżynier Wsparcia Technicznego

p.mrowiec@netcomplex.pl
tel. kom.: 798 748 114

Marek StasicaInżynier Wsparcia Technicznego

m.stasica@netcomplex.pl

tel. kom.: 733 540 810

Daniel KowalskiInżynier Wsparcia Technicznego

d.kowalski@netcomplex.pl

tel. kom.: 690 227 206

Bartłomiej PośpiechInżynier Wsparcia Technicznego

b.pospiech@netcomplex.pl

tel. kom.: 797 975 040

Dział marketingu

Joanna PanethKierownik działu marketingu

j.paneth@netcomplex.pl
tel. kom.: 798 396 359

Edyta DedaSpec. ds. marketingu

e.deda@netcomplex.pl
tel. kom.: 798 396 359

Łukasz KucSpec. ds. marketingu

l.kuc@netcomplex.pl
tel. kom.: 798 396 359

Michał Chęciński Programista

m.checinski@netcomplex.pl
tel. kom.: 798 396 359

Łukasz Kałuziński
Business Development Manager

l.kaluzinski@netcomplex.pl

tel. kom.: 731 005 553

Zapytania marketingowe, oferty: marketing@netcomplex.pl

Zapytania szkoleniowe WatchGuard: training@netcomplex.pl

Administracja

Grzegorz ŚwirkowskiWłaściciel

g.swirkowski@netcomplex.pl
tel. kom.: 501 196 890

Karolina DzikKsięgowa

k.dzik@netcomplex.pl

tel.: 33 472 03 18

Oliwia GawłowskaFakturzystka

o.gawlowska@netcomplex.pl
t
el.: 795 994 335

tel.: 33 472 03 18

Katarzyna ZajdelInspektor Ochrony Danych

iod@netcomplex.pl

tel.: 781 833 444

Ważne: nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Więcej informacji dotyczących polityki prywatności znajdziesz w zakładce z regulaminem.

Akceptuj