firebox

Net Complex sp. z o.o.

punktor

Adres:

ul. Wita Stwosza 5
43-300 Bielsko-Biała

infografika przedstawiająca telefon



33 816 04 11 


Dane do faktury:

Net Complex Sp. z o.o.

ul. Wita Stwosza 5

43-300 Bielsko-Biała

NIP: 5472165461
REGON: 365444659
KRS: 0000638200
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A.

33 1020 1390 0000 6702 0634 3802


"Zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne w "Polityce prywatności"

Napisz do nas


Dział handlowy

Patryk Kwaśny Sales Manager

p.kwasny@netcomplex.pl
tel. kom.: 508 872 270 

Karol Girjat
Business Development Manager

k.girjat@netcomplex.pl
tel. kom.: 533 895 495

Tomasz Lipiński
Sales Specialist

t.lipinski@netcomplex.pl

tel. kom.: 666 899 640

Jan Ryś
Sales Specialist

j.rys@netcomplex.pl

tel. kom.: 576 970 007

Wiktor Chmielarczyk
Sales Specialist

w.chmielarczyk@netcomplex.pl

tel. kom.: 798 918 333

Wiktor Radecki
Sales Consultant

w.radecki@netcomplex.pl

tel. kom.: 791 994 335

Mariusz Hanulak
Sales Specialist

m.hanulak@netcomplex.pl

tel. kom.: 733 540 810

Estera Nowak
Sales Consultant

e.nowak@netcomplex.pl

tel. kom.: 666 893 996

Ellina Lepikhova
Sales Consultant

e.lepikhova@netcomplex.pl

tel. kom.: 795 994 335

Dział techniczny

Piotr Mrowiec
IT Manager

p.mrowiec@netcomplex.pl
tel. kom.: 798 748 114

Bartłomiej PośpiechSystem Engineer

b.pospiech@netcomplex.pl

tel. kom.: 797 975 040

Daniel KowalskiSystem Engineer

d.kowalski@netcomplex.pl

tel. kom.: 690 227 206

Dział marketingu

Karolina BłasiakMarketing Manager

k.blasiak@netcomplex.pl
tel. kom.: 798 396 359

Marianna PacutMarketing Specialist

m.pacut@netcomplex.pl
tel. kom.: 796 909 097

Zapytania marketingowe, oferty: marketing@netcomplex.pl

Zapytania szkoleniowe WatchGuard: training@netcomplex.pl

Administracja

Karolina DzikChief Accounting Manager

k.dzik@netcomplex.pl

tel.kom.: 664 190 267

Justyna BatyckaAccounting Assistant

j.batycka@netcomplex.pl
t
el.kom.: 728 861 336

Katarzyna ZajdelData Protection Officer

iod@netcomplex.pl

tel.kom.: 781 833 444

Ważne: nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Więcej informacji dotyczących polityki prywatności znajdziesz w zakładce z regulaminem.

Akceptuj