firebox

Net complex sp. z o.o.

Oddział w Bielsku

ul. Wita Stwosza 5
43-300 Bielsko-Biała

Oddział w Katowicach

ul. Bednorza 1 pok. 26
40-384 Katowice


33 816 04 11 
501 196 890

Dane do faktury:

Net Complex Sp. z o.o.

ul. Wita Stwosza 5

43-300 Bielsko-Biała

NIP: 5472165461
REGON: 365444659
KRS: 0000638200
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A.

33 1020 1390 0000 6702 0634 3802


"Zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne w "Polityce prywatności"

Napisz do nas


Dział handlowy

Patryk Kwaśny Spec. ds. bezpieczeństwa sieci IT

p.kwasny@netcomplex.pl
tel. kom.: 508 872 270 

Kamil Chrapek
Spec. ds. bezpieczeństwa sieci IT

k.chrapek@netcomplex.pl
tel.kom: 796 477 187

Maciej Szlagor
Spec. ds. bezpieczeństwa sieci IT

m.szlagor@netcomplex.pl
tel. kom.: 733 204 209

Karol Girjat
Spec. ds. bezpieczeństwa sieci IT

k.girjat@netcomplex.pl
tel. kom.: 533 895 495

Jakub Piwowarczyk
Spec. ds. handlowych

j.piwowarczyk@netcomplex.pl

tel. kom.: 733 580 820

Elżbieta Biegun
Spec. ds. handlowych

e.biegun@netcomplex.pl

tel. kom.: 530 604 731

Alicja Marek
Spec. ds. handlowych

a.marek@netcomplex.pl

tel. kom.: 791 994 335

Dział telemarketingu

Anastazja Filipek Kierownik telemarketingu
Spec. ds. bezpieczeństwa sieci IT

a.filipek@netcomplex.pl

tel. kom.: 731 240 050

Paulina Kanik
Konsultant telefoniczny

p.kanik@netcomplex.pl

tel. kom.: 534 647 000

Kacper Marszałek
Konsultant telefoniczny

k.marszalek@netcomplex.pl

tel.kom: 576 970 007

Marianna Pacut
Konsultant telefoniczny

m.pacut@netcomplex.pl

tel.kom: 796 909 097

Monika Milczarek
Konsultant telefoniczny

m.milczarek@netcomplex.pl

tel.kom: 537 900 860

Kamil Bobak
Konsultant telefoniczny

k.bobak@netcomplex.pl

tel.kom: 793 303 052

Dział techniczny

Piotr Mrowiec
Inżynier Wsparcia Technicznego

p.mrowiec@netcomplex.pl
tel. kom.: 798 748 114

Marek StasicaInżynier Wsparcia Technicznego

m.stasica@netcomplex.pl

tel. kom.: 733 540 810

Daniel KowalskiInżynier Wsparcia Technicznego

d.kowalski@netcomplex.pl

Damian ChęcińskiInżynier Wsparcia Technicznego

d.checinski@netcomplex.pl

Dział marketingu

Joanna PanethKierownik działu marketingu

j.paneth@netcomplex.pl
tel. kom.: 535 427 365

Edyta DedaSpec. ds. marketingu

e.deda@netcomplex.pl
tel. kom.: 798 396 359

Łukasz KucSpec. ds. marketingu

l.kuc@netcomplex.pl
tel. kom.: 798 396 359

Łukasz Kałuziński
Business Development Manager

l.kaluzinski@netcomplex.pl

tel. kom.: 731 005 553

Zapytania marketingowe, oferty: marketing@netcomplex.pl

Zapytania szkoleniowe WatchGuard: training@netcomplex.pl

Administracja

Grzegorz ŚwirkowskiWłaściciel

g.swirkowski@netcomplex.pl
tel. kom.: 501 196 890

Katarzyna GacKsięgowość

k.gac@netcomplex.pl

tel.: 33 472 03 18

Oliwia GawłowskaFakturzystka

o.gawlowska@netcomplex.pl

tel.: 33 472 03 18

Katarzyna ZajdelInspektor Ochrony Danych

iod@netcomplex.pl

tel.: 781 833 444

Oddział Katowice

Łukasz KałuzińskiBusiness Development Manager

l.kaluzinski@netcomplex.pl
tel. kom.: 731 005 553

Monika MilczarekKonsultant telefoniczny

m.milczarek@netcomplex.pl

tel.: 537 900 860

 Kamil BobakKonsultant telefoniczny

k.bobak@netcomplex.pl

tel.: 793 303 052

Ważne: nasze strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Akceptuj