ikonka mailbiuro@netcomplex.pl
ikonka callzadzwoń: 33 816 04 11

Netcomplex sp. z o.o.

ul. Wita Stwosza 5
43-300 Bielsko-Biała

33 816 04 11 
501 196 890

Dane do faktury:

Net Complex Sp. z o.o.

ul. Wita Stwosza 5

43-300 Bielsko-Biała

NIP: 5472165461
REGON: 365444659
KRS: 0000638200
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A.

33 1020 1390 0000 6702 0634 3802


Pomoc działu technicznego pod adresem: pomoc@netcomplex.pl

"Zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne w "Polityce prywatności"

Napisz do nas

zapytaj naszych ekspertów


Dział handlowy

Patryk Kwaśny Spec. ds. bezpieczeństwa sieci IT

p.kwasny@netcomplex.pl
tel. kom.: 508 872 270 

Kamil Chrapek
Spec. ds. bezpieczeństwa sieci IT

k.chrapek@netcomplex.pl
tel.kom: 796 477 187

Maciej Szlagor
Spec. ds. bezpieczeństwa sieci IT

m.szlagor@netcomplex.pl
tel. kom.: 733 204 209

Karol Girjat
Spec. ds. bezpieczeństwa sieci IT

k.girjat@netcomplex.pl
tel. kom.: 533 895 495

Anastazja FilipekSpec. ds. handlowych

a.filipek@netcomplex.pl

tel. kom.: 731 240 050

Jakub Piwowarczyk
Spec. ds. handlowych

j.piwowarczyk@netcomplex.pl

tel. kom.: 733 580 820

Łukasz Kałuziński
Business Development Manager

l.kaluzinski@netcomplex.pl

tel. kom.: 731 005 553

Olgierd Jacher Spec. ds. handlowych

o.jacher@netcomplex.pl

tel. kom.: 576 970 007

Elżbieta Biegun
Spec. ds. handlowych

e.biegun@netcomplex.pl

tel. kom.: 530 604 731

Dział techniczny

Piotr Mrowiec
Inżynier Wsparcia Technicznego

p.mrowiec@netcomplex.pl
tel. kom.: 731 940 050

Bogusław Gacek
Inżynier Wsparcia Technicznego

b.gacek@netcomplex.pl
tel. kom.: 796 909 097

Marek StasicaInżynier Wsparcia Technicznego

m.stasica@netcomplex.pl

tel. kom.: 733 540 810

Pomoc działu technicznego pod adresem: pomoc@netcomplex.pl

Dział marketingu

Joanna PanethSpec. ds. marketingu

j.paneth@netcomplex.pl
tel. kom.: 535 427 365

Zapytania marketingowe, oferty: marketing@netcomplex.pl

Zapytania szkoleniowe WatchGuard: training@netcomplex.pl

Administracja

Grzegorz ŚwirkowskiWłaściciel

g.swirkowski@netcomplex.pl
tel. kom.: 501 196 890

Katarzyna GacKsięgowość

k.gac@netcomplex.pl

tel.: 33 472 03 18

Oliwia GawłowskaFakturzystka

o.gawlowska@netcomplex.pl

tel.: 33 472 03 18

Katarzyna ZajdelInspektor Ochrony Danych

iod@netcomplex.pl

tel.: 781 833 444

Ważne: nasze strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Akceptuj