ikonka mailbiuro@netcomplex.pl
ikonka callzadzwoń: 33 816 04 11

Fortinet

Fortinet

Od samego powstania celem firmy Fortinet było dostarczenie szerokiego, prawdziwie zintegrowanego i wydajnego zabezpieczenia całej infrastruktury IT. Zapewnia najwyższej jakości bezpieczeństwo sieci i treści, a także produktów bezpiecznego dostępu, które współdziałają ze sobą, tworząc strukturę współpracy.

Misją firmy Fortinet jest dostarczanie jak najbardziej innowacyjnych i wydajnych zabezpieczeń sieciowych - wszystko po to, by zapewnić bezpieczeństwo i maksymalnie uprościć zarządzanie infrastrukturą IT. To wiodący dostawca rozwiązań bezpieczeństwa sieciowego na całym świecie - korzystają z niego przedsiębiorstwa o różnym charakterze działalności oraz dostawcy usług telekomunikacyjnych. 

Wyjątkowe połączenie procesorów bezpieczeństwa, intuicyjnego systemu operacyjnego oraz inteligentnego wykrywania zagrożeń, zapewniają niezwykłą wydajność, lepszą widoczność i kontrolę. Dzięki temu administratorzy mogą liczyć na proste i przejrzyste zarządzanie infrastrukturą. 

Firma Fortinet założona została w 2000 roku przez Ken Xie, wizjonera i założyciela NetScreen. Kierowana jest przez silny zespół zarządzający z dużym doświadczeniem w zakresie networkingu i bezpieczeństwa. Fortinet swoją główną siedzibę ma w Sunnyvale w Kalifornii, jednak oddziały firmy znajdują się na całym świecie. Firma posiada cztery centra badawczo-rozwojowe - w Azji, USA, Kanadzie i Francji. Prowadzi również zajęcia na uczelniach wyższych, oferując zajęcia z bezpieczeństwa teleinformatycznego. 

Pozycja rynkowa Fortinet i skuteczność proponowanych przez firmę rozwiązań, zostały szeroko potwierdzone przez analityków branżowych, niezależne labolatoria testowe, organizacje biznesowe i media na całym świecie.

Fortinet

Fortigate

Rozwiązania UTM integrujące wiele funkcji bezpieczeństwa.

Zobacz szczegóły

ikona nagrody

NAGRODY

nagrody dla Fortinet