RAPORTY
NAGRANIA PREZENTACJI
O PRODUKCIE NA BLOGU

Forcepoint

Forcepoint

Bodźcem dla mechanizmów Forcepoint jest zrozumieniem ludzkich zachowań i ich intencji. Innowacyjna technologia połączona z wieloletnim doświadczeniem oraz przejrzystą wizją, pomagają w rozwiązaniu krytycznych problemów związanych z bezpieczeństwem - wszystko to w celu zapewnienia najwyższej jakości ochrony pracowników, danych biznesowych oraz własności intelektualnej. Przywraca bezpieczeństwo cybernetyczne poprzez ochronę informacji tam, gdzie są one najcenniejsze i najbardziej podatne na zagrożenia. 

Wykrywanie i analiza zagrożeń

Forcepoint oferuje swoim klientom ukierunkowane na system podejście do wykrywania i analizy zagrożeń wewnętrznych, ochrony użytkowników i aplikacji w chmurze, bezpieczeństwa danych i widoczności systemów. Producent skupia się na ewolucji technologii i potrzebach użytkowników, nieustannie dążąc do poszerzania swojej oferty.

Dzięki 20-letniemu doświadczeniu w dziedzinie technologii opartych na kontekście oraz koncentracji na danych, Forcepoint umożliwia użytkownikom podejmowanie lepszych decyzji i podniesienie skuteczności zabezpieczeń. Zaufało mu już ponad 20 000 organizacji rządowych i prywatnych przedsiębiorstw na całym świecie. 

Wartości, którymi kieruje się producent Forcepoint

  • zaufanie - Forcepoint dąży do tego, aby działać z jak najlepszymi intencjami
  • szacunek - traktuje klientów i współpracowników z godnością i szacunkiem. Z otwartym umysłem słucha użytkowników, przyjmując wszelkie uwagi i doświadczenia po to, aby dostarczać jak najlepszy produkt. 
  • współpraca - niezależnie od tego, czy Forcepoint współpracuje obecnie z klientami, czy współpracownikami - praca zespołowa zawsze zapewnia najlepsze wyniki. 
  • innowacje - Forcepoint nieustannie stara się wykorzystać posiadaną wiedzę i kreatywność, wszystko po to, aby znajdować nowe sposoby rozwiązania najtrudniejszych problemów, z którymi borykają się klienci. 
Forcepoint

Forcepoint

System ochrony poczty elektronicznej oraz poufnych informacji.


ikona nagrody

NAGRODY

Nagrody dla Forcepoint