ESET

ESET

ESET jest absolutnym rekordzistą - od 2003 roku wygrywa testy dotyczące wykrywalności zagrożeń realizowane przez organizację Virus Bulletin. Wykorzystuje wielowarstwowe zabezpieczenia, zdecydowanie wykraczające swoimi możliwościami poza to, co oferują klasyczne oprogramowania antywirusowe. 

Znajdujący się w Polsce oddział firmy ESET został otwarty w 2008 roku. Jest to druga placówka badawczo-rozwojowa, zaraz po Bratysławie. Polskie laboratorium mieszczące się w Krakowie, odpowiada za dwa główne procesy:

  • analiza zagrożeń - warto podkreślić, że nie jest to laboratorium skupiające się wyłącznie na wirusach. Wirusy stanowią jedno z wielu zagrożeń czyhających na użytkowników sieci. Analitycy pracujący w ESET skupiają swoją uwagę na analizie pojawiających się zagrożeń, ich opisie, kategoryzacji a także sposobach prewencji, detekcji i usuwania problemów. 
  • praca programistów - w polskim oddziale rozwijane są silniki flagowych produktów ESET - NOD32 i Smart Security. 

Producent wiodących oprogramowań antywirusowych stara się wspierać przede wszystkim sektor medyczny oraz szkolnictwo, oferując tym branżom swoje rozwiązania w bardzo atrakcyjnych cenach. 

Powołując się na agencję Deloitte&Touche specjalizującą się w audytach, możemy śmiało powiedzieć, że ESET jest jedną ze 100 najszybciej rozwijających się firm w Europie. Przedsiębiorstwo od 2001 roku notuje ponad 900%-owy wzrost, co świadczy o dynamicznym podbijaniu kolejnych rynków. 

ESET na blogu Net Complex 

Certyfikaty:

certyfikaty i nagrody ESET dla Net Complex

net complex - tytan sprzedaży eset 

Net Complex od kilku lat, niezmiennie, należy do Złotej Dziesiątki Partnerów firmy ESET