Proget

Proget

Proget to Polska firma, mająca swoją siedzibę w sercu Podbeskidzia - Bielsku-Białej, istniejąca na rynku już ponad 10 lat. Od samego początku swojej działalności koncentruje się na ochronie urządzeń mobilnych, oferując usługi wsparcia technicznego dla systemów MDM. Firma prowadzi również szkolenia i usługi doradcze w obrębie bezpieczeństwa urządzeń mobilnych, wykorzystania potencjału firmowych urządzeń oraz zarządzania platformami i transmisją danych. Odpowiadając na potrzeby rynku i klientów, pod koniec 2015 roku proget stworzył autorski system - Proget MDM. 

Wykorzystanie urządzeń mobilnych do celów służbowych w ciągu ostatnich lat zyskało na popularności. Poważnym problemem administratorów staje się więc wciąż rosnąca liczba ataków wymierzonych wprost w urządzenia mobilne - np. próby kradzieży danych osobowych i firmowych czy też instalowanie aplikacji, które przesyłają poufne dane w niezabezpieczony odpowiednio sposób. Pojawia się więc potrzeba stosowania narzędzi, które będą gwarantować zgodność z ustaloną polityką firmy. Odpowiedzią na te potrzeby stały się więc rozwiązania od Proget

Oprogramowanie Proget MDM łączy w sobie bardzo intuicyjną obsługę z obszernym katalogiem funkcji. Dzięki temu, że programiści tworzą produkt od podstaw, nie ma mowy o sztywnych korporacyjnych zasadach. Producent bez przeszkód może dopasować produkt do oczekiwań i potrzeb klientów, nie rezygnując z wysokiej jakości bezpieczeństwa. 

Proget

Proget MDM

Zarządzanie i zabezpieczanie urządzeń mobilnych.