Qnap

QNAP Systems

QNAP Systems to prywatna firma, założona w 2004 roku, mająca swoją główną siedzibę w Tajpej. Zgodnie z obietnicą, jako „dostawca wysokiej jakości urządzeń sieciowych” dostarcza szerokiej gamy rozwiązania pamięci masowej NAS oraz rejestratory sieciowe - proste w użyciu, solidne w konstrukcji oraz o dużej pojemności. 

Dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości technologii, dyski sieciowe QNAP to nie tylko możliwość archiwizacji i udostępniania danych. To również sprzęt służący do odtwarzania multimediów w wysokiej rozdzielczości, wirtualizacji, tworzenia albumów zdjęć oraz wideo oraz wielu innych multimedialnych i biznesowych funkcji. Producent konsoliduje technologię i design - wszystko po to, aby dostarczyć swoim klientom produkt, który będzie wydajny, poprawi funkcjonowanie przedsiębiorstwa w zakresie udostępniania plików, a także znacząco wpłynie na ułatwienie zarządzania pamięcią masową oraz monitoringiem. 

Czerpiąc informacje z nieograniczonego potencjału jaki tkwi w ludziach i ich innowacyjności, QNAP dąży do ciągłego odkrywania nowych możliwości i przekazywania cennych idei. Troszcząc się o dane klientów jak o swoje własne, tworzy bezpieczne, godne zaufania, prywatne środowiska przechowywania danych, a także wygodne i bezpieczne metody wymiany plików. 

Qnap

QNAP - dyski sieciowe i macierze dyskowe

Dyski sieciowe i macierze dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.

Zobacz szczegóły