WatchGuard Access Point

Materiały video:

Panel

Access Point WatchGuard - zabezpiecz swoj sieć Wi-Fi

Dostęp do sieci Wi-Fi nie jest już niczym niezwykłym, a popularność tego typu połączeń wciąż rośnie, stając się standardem w sklepach, galeriach handlowych, miejscach pracy, na uczelniach wyższych, miejscach publicznych i we wszystkich miejscach, gdzie standardowo gromadzą się ludzie.

Zwyczajne i oczekiwane staje się, żeby równego rodzaju organizacje oferowały swoim gościom, na czas przebywania u nich, bezprzewodowy (a przy tym bezpieczny!) dostęp do internetu. Klienci, pacjenci, użytkownicy, po prostu - ludzie - chcą być dzisiaj w trybie online i nie wiąże się to już tylko z obowiązkami zawodowymi. Bycie online to samowystarczalność, stała, niezakłócona komunikacja i poczucie bezpieczeństwa. Tego już się nie cofnie — chcemy mieć dostęp do sieci czy to przy użyciu telefonu komórkowego, laptopa czy tabletu.

Podczas gdy popularność łączności bezprzewodowej stale rośnie — jeśli ta sieć jest niezabezpieczona-rośnie również zagrożenie dla ludzi, którzy z niej korzystają. Wi-Fi może być świetnym celem ataków, zarówno tych przypadkowych, jak i przemyślanych, ukierunkowanych próbach przedostania się do nie swoich zasobów — przez cyberprzestępcze jednostki. Access pointy marki WatchGuard odpowiadają na wymienione wyżej potrzeby i mnożące się w związku z nimi zagrożenia.

Funkcje i możliwości rozwiązań:

Łatwość zarządzania

Dzięki jednolitym narzędziom administracyjnym administratorzy mogą z łatwością zarządzać swoimi urządzeniami AP i przenosić urządzenia za pomocą pojedynczej konsoli;

Silna ochrona

Funkcje takie jak filtrowanie MAC, raportowanie klientów, technologia Captive Portal, uwierzytelnianie 802.1X oraz skanowanie i raportowanie zgodne ze standardem PCI zapewniają silną ochronę sieci WLAN

Świetny zasięg, estetyczny wygląd

Potężne radio i niestandardowe anteny wewnętrzne zapewniają szeroki, niezawodny zasięg sieci WLAN. Eleganckie projekty obudów tworzą subtelne projekty wdrożeniowe odpowiednie dla każdej przestrzeni - godne zaprezentowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku

Sprzęt najlepszy w swojej klasie

Najszybsze punkty dostępowe WatchGuard są zbudowane przy użyciu najnowszej technologii 802.11ac, zdolnej do transmisji z prędkością gigabitową. Inne modele wykorzystują technologię 802.11n do pracy w paśmie częstotliwości 2,4 GHz i 5 GHz

Niższy całkowity koszt posiadania

Zintegrowana technologia bezprzewodowych kontrolerów pozwala uzyskać duże oszczędności, bez dodatkowych kosztów za sprzęt, opłat za "AP" i bez opłat licencyjnych za oprogramowanie.

MODELE ACCESS Point Watch Guard

grafika autoryzowany sklep watchguard

urządzenie authpoint firmy watchguard

AP 130

Doskonałe zabezpieczenie Wi-Fi dostępne w przystępnych, małych urządzeniach. Ten punkt dostępowy stworzony z myślą o zagęszczanych środowiskach zabezpiecza Twoją firmę dzięki najnowszej technologii co zwiększa komfort korzystania z Wi-Fi.

Specyfikacja techniczna
urządzenie authpoint watchguard ap330

AP 330

Technologia Wave 2 to najlepsze rozwiązanie dla przedsiębiorców myślących o długofalowej wydajności. WatchGuard AP325 wyposażony został w 2x2 MU-MINO, dzięki czemu pracownicy mogą efektywniej korzystać z sieci Wi-Fi.

Specyfikacja techniczna
urządzenie authpoint firmy watchguard ap327

AP 432

Od wewnętrznych zdalnych przestrzeni roboczych lub małych biur po wytrzymałe, rozległe środowiska zewnętrzne – WatchGuard oferuje szereg punktów dostępowych Wi-Fi 6, które zaspokoją każdą potrzebę łączności bezprzewodowej.

Specyfikacja techniczna
urządzenie authpoint firmy watchguard ap430cr

AP 430CR

Access Points AP430CR zaprojektowano do użytku w pomieszczeniach lub w trudnych warunkach zewnętrznych z obudową o klasie przemysłowej IP67. AP430CR zapewnia doskonałą wydajność Wi-Fi 6 i szyfrowane zabezpieczenia WPA3.

Specyfikacja techniczna
icona prędkości

Wyniki klasy korporacyjnej, ułamek kosztów

Punkt dostępowy AP125 zapewnia bezpieczeństwo i wydajność klasy korporacyjnej w bardzo przystępnej cenie. Podwójne, równoległe radiotelefony pracujące w paśmie 5 GHz i 2,4 GHz obsługują transmisję danych z prędkością odpowiednio do 867 Mb/s i 300 Mb/s. Obsługa montażu poziomego (sufit T-grid) w zestawie bez dodatkowych kosztów.

Ochrona przed atakami na sieć Wi-Fi

Każdy punkt dostępowy WatchGuard może pracować zarówno jako punkt dostępowy, jak i dedykowany czujnik bezpieczeństwa Wireless Intrusion Prevention System (WIPS). Chroni w ten sposób punkty dostępowe innych producentów. Teraz możesz stworzyć środowisko Trusted Wireless bez konieczności wymiany istniejącej infrastruktury. Pobierz raport Miercom

miercom certified secure
ikona rakiety

Multi-User MIMO

Twojej sieci Wi-Fi nie grozi spowolnienie. A to dzięki technologii MU-MIMO, która pozwala AP obsługiwać wiele urządzeń klienckich jednocześnie. Zmniejsza to czas, w którym każde urządzenie musi czekać na transmisję z punktu dostępowego i przyspiesza sieć. Biorąc pod uwagę, że typowy mały i średni biznes (SMB) posiada co najmniej 50+ urządzeń, w tym smartfony, tablety i laptopy, ważne jest, aby móc wykorzystać częstotliwość Wi-Fi tak efektywnie, jak to tylko możliwe.

Elastyczne opcje zarządzania

Wychodząc naprzeciw potrzeb małych i średnich przedsiębiorstw oraz przedsiębiorstw rozproszonych, WatchGuard oferuje dwa scenariusze zarządzania. Możesz zarządzać dowolnym z naszych punktów dostępowych za pomocą Firebox dzięki bezprzewodowemu kontrolerowi Gateway lub za pomocą WatchGuard Wi-Fi Cloud. Dzięki Wi-Fi Cloud otrzymujesz do dyspozycji rozszerzony zestaw funkcji, takich jak silne zabezpieczenia WIPS, portale społecznościowe oraz analizy lokalizacyjne zapewniające optymalny wgląd w działalność firmy. Aby w pełni wykorzystać marketingowy i zabezpieczający potencjał rozwiązania dla punktów dostępowych zarządzanych w chmurze, zaufaj sieci chronionej przez Firebox UTM z punktami dostępowymi zarządzanymi przez WatchGuard Wi-Fi Cloud.

grafika urządzenia oraz wirtualnej chmury
ikona wifi

Wypróbuj zanim kupisz. Demo Wi-Fi Cloud.

Już dziś weź Wi-Fi Cloud na bezpłatną jazdę próbną. Zobacz, jak łatwo jest skonfigurować i zarządzać systemem Wireless Intrusion Prevention System (WIPS), rozwiązywać problemy, analizować działania użytkowników Wi-Fi, tworzyć oszałamiające strony powitalne, oraz kampanie marketingowe i wiele, wiele więcej!


Przetestuj!    

Wsparcie eksperta 24/7 

Wiemy jak ważne jest wsparcie, gdy próbujesz zarządzać siecią Wi-Fi i zabezpieczyć ją przy ograniczonych zasobach. Czasami potrzebujesz dodatkowej wiedzy i pomocy w szybko zmieniającym się świecie technologii, w którym mobilność staje się coraz ważniejsza, a przestoje mogą oznaczać katastrofę.
Automatycznie przy zakupie dowolnego punktu dostępu i pakietu zarządzania w pakiecie dostają Państwo wsparcie 24/7 z docelowym 4-godzinnym czasem reakcji w przypadku poważnych problemów, zaawansowaną wymianą RMA i aktualizacjami oprogramowania. Można skorzystać z pomocy ponad 20 certyfikowanych specjalistów ds. Sieci bezprzewodowych (CWNP).

ikona czasu
ikona wifi

Najnowsza i najlepsza technologia bezprzewodowa

Punkty dostępowe Wi-Fi 6 firmy WatchGuard zawierają kompletny i potężny zestaw funkcji bezprzewodowych, który zapewnia bezdotykowe wdrożenie. Wykorzystując bezpieczne szyfrowanie WPA3 w AP130, AP330 oraz AP430CR jest idealny do środowisk o średniej gęstości, wymagających niezawodnej wydajności i dedykowanych zabezpieczeń. Wysokowydajne Wi-Fi jest włączana dzięki dedykowanemu skanowaniu radiowemu, scentralizowanemu zarządzaniu, inteligentnym raportom i głębokiemu wglądowi w ekosystemy bezprzewodowe, aby skupić się na tym, co ważne.

Kompleksowe funkcje zarządzania

Zapewnij kompleksowy widok kluczowych raportów, takich jak siła sygnału, zużycie przepustowości i dystrybucja. Portale przechwytujące zapewniają doskonałe wrażenia użytkowników końcowych, jednocześnie zapewniając im bezpieczeństwo. Zarządzaj wielowarstwowymi i wielodostępnymi ekosystemami, zmniejszając złożoność zarządzania wieloma usługami. Efektywnie wdrażaj, konfigurować i raportować łączność Wi-Fi dla każdego użytkownika z głęboką międzyplatformową integracją z portfolio produktów WatchGuard.

ikona watchguard wifi
strzałki

Elastyczne zarządzanie Wi-Fi w WatchGuard Cloud

Standardowa licencja na Wi-Fi w WatchGuard Cloud oferuje podstawowe funkcje zarządzania chmurą, które obejmują całodobowe raportowanie, kompleksowe wsparcie 24/7, diagnostykę, zarządzanie zapasami i nie tylko. Licencje WatchGuard Unified Security Platform Management™ dla Wi-Fi w WatchGuard Cloud oferuje wszystko, co jest zawarte w licencji standardowej plus 30 dni raportowania, konfigurację VPN, zaawansowaną integrację PSA i wiele więcej.

Dodaj Wi-Fi 6 do każdej przestrzeni

Wi-Fi jest niezbędne do pozostawania w kontakcie, pracy, zabawy i zarządzania urządzeniami IoT. Punkty dostępowe Wi-Fi 6 firmy WatchGuard zapewniają wyjątkową wydajność i łatwy sposób na korzystanie z zabezpieczeń w wielu zastosowaniach, takich jak praca zdalna, handel detaliczny i rozległe kampusy. Idealne rozwiązanie Wi-Fi 6 do obsługi sieci, takie jak biura, restauracje, handel detaliczny lub pracownicy zdalni.

icona use case

Napisz do nas


Załączniki: