WatchGuard AuthPoint

Materiały video:

Panel

Uwierzytelnianie wieloskładnikowe (MFA) WatchGuard

Uwierzytelnianie wieloskładnikowe AuthPoint (MFA) zapewnia bezpieczeństwo potrzebne do ochrony zasobów, kont i informacji. Pozwól swojej firmie pracować pewnie i bez obaw dzięki potężnej ochronie AuthPoint.


Prosta w użyciu aplikacja mobilna

Aplikacja WatchGuard AuthPoint pozwala użytkownikom na autoryzację z tego samego smartfona, który zawsze mają przy sobie. Bez potrzeby noszenia ze sobą tokena lub dedykowanego breloka. Wystarczy, że w kilka sekund zainstalujesz aplikację umożliwiającą szybką autentykacje za pośrednictwem notyfikacji Push lub kodów QR.

Rozbudowany ekosystem

Ekosystem WatchGuard umożliwia integrację z rozwiązaniami wielu firm zewnętrznych. Dzięki temu AuthPoint pozwala na wymuszenie autoryzacji przed zalogowaniem się do usług w chmurze, VPN czy innych sieci. Auth wspiera również standard SAML umożliwiający jednokrotne logowanie w celu uzyskania dostępu do całej grupy usług.

Zarządzanie za pośrednictwem WatchGuard Cloud Platform

przedsiębiorstwa o ograniczonych zasobach kadrowych docenią łatwość wdrożenia i zarządzania infrastrukturą za pośrednictwem chmurowej platformy WatchGuard. Uzyskaj dostęp do WG Cloud Platform z dowolnego miejsca, bez konieczności instalacji oprogramowania, zarządzania instalacją łatek czy aktualizacjami.

AuthPoint logo

Wygoda i łatwość użytkowania

nie ma potrzeby noszenia dodatkowych breloków lub tokenów, wystarczy urządzenie mobilne, które zawsze masz pod ręką. Pobierz aplikację na smartphone’a w Google Play lub AppStore i w kilka sekund uzyskaj bezpieczny dostęp do chronionych zasobów.

MFA autoryzacja

Multi Factor Authentication

Wieloskładnikowa autentykacja za pomocą wiadomości Push lub kodów QR gwarantuje wyższy poziom bezpieczeństwa niż w przypadku haseł OTP (one-time password). Tak wygenerowane klucze mogą zostać przechwycone, zanim upoważniony użytkownik zdąży ich użyć.

Logowanie za pomocą kodu QR

Offline? Żaden problem

W sytuacji braku dostępu do połączenie z Internetem, np. w telefonie, aplikacja pozwala na odczytanie wyświetlanego na ekranie kodu QR. Tylko użytkownik właściwej aplikacji AuthPoint uzyska w ten sposób dostęp do chronionych materiałów.

Mobile DNA

Mobile DNA

Unikalne DNA urządzenia mobilnego daje dodatkową gwarancję, że tylko upoważniony użytkownik zaloguje się do systemu. W przypadku wykrycia próby logowania z użyciem sklonowanego urządzenia lub aplikacji, wygenerowane zostanie nieaktywne hasło jednorazowe.

Logowanie macOS i Windows

Bezpieczne logowanie macOS i Windows

Komputery z systemem windows lub macOS zapewniaj z reguły proste logowanie za pomocą nazwy użytkownika i hasła. Secure Login dodaje kolejny poziom ochrony wymagając na użytkowniku autentykacje za pośrednictwem aplikacji AuthPoint przy każdej próbie logowania.

Napisz do nas


Załączniki: