Raporty / Rankingi

NetComplex zgarnia złoto od WatchGuard’a!

NetComplex zgarnia złoto od WatchGuard’a!

Już oficjalnie – NetComplex zdobył właśnie status Złotego Partnera firmy WatchGuard. W ramach współpracy z wiodącym dostawcą rozwiązań z zakresu IT, zapewniamy dostęp do najnowszej generacji Firewalli, gwarantujących bezpieczeństwo sieci – na wyciągnięcie ręki.

WatchGuard One- złoty partner

Przypomnijmy – WatchGuard to producent inteligentnych rozwiązań, stworzonych z myślą o zarządzaniu i administracji bezpieczeństwem. Zapewnia wydajne i dynamiczne systemy przeznaczone do zabezpieczenia sieci z zakresu UTM a także Next-Generation Firewall. W raportach Gartnera, regularnie wyróżniany jest jako lider oraz wizjoner. W Polsce rozpoznawany dopiero od niedawna, jednak w całej Europie uznawany za producenta wiodących rozwiązań UTM, mający na swoim koncie ponad milion wdrożeń.

Zapraszamy Was również na 24 godzinne, stacjonarne szkolenie WatchGuard Fireware – podstawy, prowadzone przez naszych inżynierów w dniach 29.11-01.12. To będzie zdecydowanie  wyjątkowe wydarzenie – pierwszy raz poprowadzimy je jako złoty partner! Więcej informacji na temat szkolenia znajdziecie na naszej stronie internetowej – https://www.netcomplex.pl/szkolenie-watchguard-fireware-essentials
Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o