Raporty / Rankingi

Palo Alto liderem w raporcie Gartnera dla Enterprise Network Firewalls

Palo Alto Networks 25 maja 2016 zostało umieszczone przez firmę Gartner Inc. w rankingu „Liderzy”  w Magicznym kwadrancie dla „Enterprise Network Firewalls” czyli firmowych zapór sieciowych. Palo Alto zostało Liderem już piąty rok z rzędu.

Raport Gartnera

Według raportu „Zapory, jako pierwsza linia obrony między zewnętrznymi zagrożeniami a sieciami korporacyjnymi, muszą ciągle ewoluować w celu utrzymania skuteczności, szybko reagować na ciągłą ewolucję zagrożeń, a także na zmiany szybkości i złożoności firmowej sieci”.

Gartner Magic Quadrant dla „Enterprise Network FirewallsEnterprise Network Firewalls” ocenia zdolność dostawców do realizowania i kompletności wizji.

Gartner Magic Quadrant dla "Enterprise Network Firewalls
Gartner Magic Quadrant dla „Enterprise Network Firewalls

CYTAT:

„Jesteśmy dumni, że od pięciu lat z rzędu jesteśmy liderem w Gartner Magic Quadrant dla Enterprise Network Firebox. Nasze zorientowane na ochronę podejście do cyber-bezpieczeństwa zakotwiczone jest w naszym Next Generation Firewall’u – zaporze nowej generacji.

Jest to kamień węgielny naszej nowej platformy zabezpieczeń nowej generacji, łączącej funkcje zabezpieczeń sieciowych, chmurowych i punktów końcowych w celu bezpiecznego korzystania z aplikacji i zapobiegania powodzeniu atakom cyberprzestępczym. Cieszymy się, że Gartner nadal rozpoznaje zarówno naszą zdolność do realizacji i kompletność wizji w tej dziedzinie „.

– René Bonvanie, CMO, Palo Alto Networks

 

0 0 vote
Article RatingSubscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments