Bezpieczeństwo IT - metody ochrony, Rozwiązania bezpieczeństwa IT, Unified Threat Management - UTM

WatchGuard wprowadza wszechstronny Total Security Suite

Ponieważ WatchGuard wciąż rozszerza swoją ofertę o nowe i innowacyjne rozwiązania bezpieczeństwa, zależy mu na oferowaniu ich w pakietach łatwych do zaimplementowania przez swoich klientów.

WatchGuard:

„W odpowiedzi na ogromny popyt, w dniu 1 sierpnia 2016 roku wprowadzamy Total Security Suite,  pakiet, który obejmie wszystkie nasze moduły bezpieczeństwa”.

Urządzenie WatchGuard Firebox, wyposażone w nowy Total Security Suite, zapewnia kompleksowy pakiet rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa, potrzebny małej i średniej wielkości organizacjom oraz rozproszonym przedsiębiorstwom, by chronić swoje sieci, wdrażać niezbędne polityki i zabezpieczyć się przed nowoczesnym malware i ransomware.

Total_Suite_porownanie

Total Security Suite jest rekomendowanym przez Watchguarda rozwiązaniem:

„zapewniającym pełną ochronę przed zagrożeniami”.

Znany nam do tej pory pakiet Security Suite od dziś będzie określany jako Basic Security Suite. WatchGuard ogłosił również zakończenie sprzedaży pakietu NGFW – od 1 września, obejmującego wyłącznie kontrolę aplikacji oraz IPS.

Jedyny sklep WatchGuard w Polsce

Sprawdź pełną specyfikację modułów działających na pokładzie firewalli WatchGuarda

Moduły WatchGuard

Total Security Suite będzie obejmować wszystkie moduły bezpieczeństwa UTM, włącznie z APT Blocker, Data Loss Prevention (DLP) i Dimension Command.

Przeczytaj więcej o modułach WatchGuarda


Przeczytaj inne wpisy o WatchGuard na naszym blogu

 
Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o