Bezpieczeństwo IT - metody ochrony, NetComplex

WEBINARIA z IT w roku 2017

Od nowego roku ruszamy z cyklem webinariów dotyczących rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa sieci. Każdy tydzień to blok spotkań z produktami z zakresu ochrony AV, kopii bezpieczeństwa, szyfrowania danych i zapory sieciowej klasy UTM. Od stycznia wchodzimy również z prezentacjami dotyczącymi Access Point –  punktów dostępowych do zarządzania w chmurze.

kalendarz wydarzeń IT Net Complex
kalendarz wydarzeń IT Net Complex

 

W zeszłym roku przeprowadziliśmy 49 webinariów, w którzych wzięły udział 682 osoby.

W tym roku ponownie zapraszamy wszystkich partnerów handlowych oraz klientów końcowych do zapoznania się z paletą produktów od strony użytkowej. Zaczynamy 2017 r. od rozwiązań firm Xopero, WatchGuard, Trend Micro, ESET oraz DESlock. W lutym mamy zamiar poszerzyć tematykę o produkty firmy Unitrends. Ponieważ nasze e-spotkania cieszą się sporą popularnością, zamierzamy nie spoczywać na laurach, a działać, pokazywać, tłumaczyć.

„Konkretnie i rzeczowo” JM

„Miła i przyjemna prezentacja – było i ogólnie i szczegółowo, ale najważniejsze, że podane w przystępny sposób” 
– właściciel firmy informatycznej JRIT

„Bezpłatne webinaria Net Complex mogą pomóc administratorom zapoznać się i uzyskać od inżynierów wsparcia technicznego odpowiedzi na drażniące pytania w kontekście instalowania, wdrożenia i konfiguracji prezentowanych rozwiązań.” Adrian Ścibor AVLab

Komu polecamy webinaria?

Webinaria Net Complex są przeznaczone zarówno dla osób, które poszukują konkretnych rozwiązań, ewentualnie zastanawiają się nad wyborem, jak i dla tych, które dopiero wdrażają się w rynek IT i chciałby lepiej poznać ofertę tego rynku. Ważne, że na webinariach omawiamy funkcjonalności rozwiązań, które w naszym przekonaniu  wyróżniają się na tle innych. Bierzemy pod uwagę skuteczność, przejrzystość oraz funkcjonalność sprzyjającą polskiemu użytkownikowi/ przedsiębiorcy.  Spotkania są interaktywne, czat prężnie działa, a uczestnik musi jedynie wygospodarować sobie godzinę lub dwie w dogodnym dla siebie miejscu oraz odpowiednim czasie – webinaria odbywają się cyklicznie.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z netcomplexowym kalendarzem.

0 0 vote
Article RatingSubscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments