Eset Dynamic Threat Defenseeset DynaMIC THREAT DEFENSE

Eset Dynamic Threat Defense zapewnia dodatkową warstwę ochrony dla ESET Mail Security oraz Endpoint. Dzięki wykorzystaniu chmurowej technologi Sandbxingu (piaskownicy) może bezpiecznie wykryć nowe rodzaje zagrożeń.

Korzysta z:

  • analizy behawioralnej 
  • uczenia maszynowego
  • detekcji zagrożeń typu zero-day
  • Sandboxingu

Eset Dynamic Threat Defense zapewnia wielowarstwową ochronę, szybkość oraz pełną transparentność. 

Ważne:

  • Automatyczna ochrona - po wykonaniu konfiguracji nie ma potrzeby, aby administrator, użytkownik wykonywał inne czynności. Produkt doskonale chroni stację kliencką. To serwer automatycznie decyduje o bezpieczeństwie lub potencjalnym zagrożeniu. Gdy próbka nie zostaje rozpoznana przesyła się ją do analizy Eset Dynamic Threat Defense. Po zakończeniu procesu wyniki jest automatycznie udostępniany stacjom końcowym w organizacji. 
  • Ochrona poczty - pozwala na analizę plików, chroni pocztę w programie Eset Mail Security.
  • Zdalna ochrona urządzeń - analiza plkików bez względu na miejsce pobytu.
  • Dopasowana usługa - możliwa szczegółowa konfiguracja działania usługi dla każdego komputera. Administrator jest w stanie kontrolować, które próbki są analizowane i jak zachowują sie poszczególne produkty w zależności od wyniku.

Eset Dynamic Threat Defense


Jak działa eset DynaMIC Threat Defense?

Każdy nowy plik, który dociera w formie załącznika do wiadomości e-mail, jest pobierany, kopiowany lub w inny sposób otwierany z poziomu komputera, jest skanowany przez zainstalowane na nim oprogramowanie ESET Endpoint Security. Wykorzystuje on wiele wbudowanych metod detekcji (exploit blocker,ransomware shield itd.). W przypadku, kiedy nie może uznać w 100% pliku za bezpieczny sprawdzana jest reputacja w usłudze LiveGrid®. Weryfikowany jest hash pliku. Chmurowy system reputacji ESET LiveGrid informuje czy plik jest uznawany za bezpieczny lub szkodliwy.

ESET jest dostawcą oprogramowania antywirusowego, który działa już od ponad 25 lat! Zabezpiecza dane i dba o ochronę systemu podczas korzystania z sieci.

JeSteś zainteresowany produktem? Skontaktuj się z NAMI

Napisz do nas


Załączniki: