QNAP - dyski sieciowe i macierze dyskowe

Marka QNAP posiada w swoim asortymencie dyski sieciowe oraz macierze dyskowe zaprojektowane dla małych, średnich jak i dużych firm. Dzięki szerokiemu wachlarzowi produktów z łatwością można dobrać odpowiedni produkt do potrzeb oraz budżetu firmy. Dzięki technologii RAID (czyli bezpiecznych połączeń, backupu danych i ich szyfrowanie) umożliwia gromadzić i upowszechniać dane w bezpieczny sposób co jest bardzo ważne w dzisiejszych czasach, gdy ponad 30% użytkowników traci część lub wszystkie swoje dane w ułamku sekund z powodu awarii głównego (często jedynego) dysku.

Aby wykonywać w swojej firmie backupy lub synchronizować je z innymi jednostkami najlepszym i najprostszym rozwiązaniem jest dysk sieciowy QNAP, który również sprawdza się przy udostępnianiu danych np w formie bibliotek. Przede wszystkim jest to świetne rozwiązanie dla firm, które gromadzą cenne, niepowtarzalne dane, których utrata może wiązać się nawet z zakończeniem działalności. Dzięki prawidłowo skonfigurowanemu sprzętowi możemy korzystać z takich systemów jak CMS, CRM czy zwykłego domowego archiwum filmów i zdjęć. Ich możliwości wciąż są rozwijane i z każdym dniem pojawiają się kolejne coraz bardziej interesujące rozwiązania, które mogą ułatwić nam codzienne co dzienne życie czy to w dużej korporacji, małej firmie czy coraz popularniejszym inteligentnych domach.


 


Najważniejsze funkcje QNAP:

  • Proste i szybkie udostępnianie danych;
  • Kopie zapasowe każdego katalogu;
  • Wirtualizacja systemów operacyjnych;
  • Pobieranie plików poprzez FTR/Torrent/HTTP;
  • Własny serwer VPN;
  • Prosta instalacja i obsługa;
  • Nowoczesne systemy zabezpieczeń RAID;

Trzy filary QNAP, które pomagają klientom przyspieszyć transformację cyfrową: Inteligentna pamięć masowa, inteligentna sieć i inteligentne wideo. Firma QNAP podąża za trendami inwestowania w nowe technologie infrastruktury IT i z zaangażowaniem zapewnia klientom przyszłościowe rozwiązanie kompleksowe.


storage

Firma QNAP to standard w zakresie zaawansowanego, przyszłościowego magazynowania danych na miejscu w firmie oraz innowacyjnych rozwiązań programowych. QNAP bezustannie poszukuje rozwiązań, które pomogą firmom zmodernizować obsługę danych i, w erze popularności chmur, przyjąć strategie oparte na wykorzystaniu wielu chmur.


serwer nas oparty na pamięci flash

Serwer NAs z obsługą sztucznej inteligencji

serwer nas oparty na zfs, edycja quts hero

serwer nas w chmurze

serwer nas ze złączem thunderbolt

multimedialny serwer nas


networking

Wykorzystaj mocne strony QNAP w zakresie wirtualizacji pamięci masowych. QNAP zapewnia rewolucyjne rozwiązanie do wirtualizacji sieci oraz solidną ofertę sprzętu, aby umożliwiać proste i scentralizowane wdrażanie i zarządzanie siecią od urządzeń brzegowych po rdzeń sieci, aż po chmurę.

zarządzany przełącznik

inteligentny przełącznik PoE Edge

 

serwer brzegowy QuCPE

 Załączniki: