Unitrends

Unitrends

Unitrends to amerykańska firma, będąca producentem rozwiązań służących do tworzenia kopii zapasowych oraz odzyskiwania systemów dla klientów biznesowych. Wielokrotnie zdobywał nagrody, a przez to uznanie użytkowników na całym świecie.

Producent postawił na rewolucję - tym samym całkowicie zmieniając sposób, w jaki firmy podchodzą do tworzenia kopii zapasowych oraz odzyskiwania danych tuż po awarii. Wykorzystuje techniki tworzenia kopii zapasowych oparte na plikach i obrazach w połączeniu z szyfrowaniem, kompresją i deduplikacją danych - w pamięci masowej i w locie. 

Unitrends zwiększa czas pracy bez przestojów, produktywność pracowników oraz ich poczucie pewności - to ważne w świecie, w którym informatycy muszą robić więcej za mniej. Wykorzystuje wysokowydajną inżynierię sprzętową i programową, ekonomię chmury oraz moc korporacyjną z projektowaniem zgodnym z potrzebami klientów. Efektem tych działań jest zestaw propozycji zapewniających wsparcie biznesowe - wszystko po to, aby spełnić rosnące kryteria użytkowników w zakresie Service Level Agreements.

Unitrends

UNITRENDS backup

Kompleksowe rozwiązania do tworzenia kopii zapasowej i szybkiego odzyskiwania.


ikona nagrody

CERTYFIKATY

certyfikaty Net Complex


ikona nagrody

NAGRODY

nagrody Unitrends

.