Backup - kopia bezpieczeństwa

UNITRENDS bezpłatnie przez 30 dni!

Wypróbuj bezpłatnie kompleksowe rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych – UNITRENDS!

Jeśli szukasz rozwiązania do tworzenia backupu, nie jesteś w pełni zadowolony z obecnie używanego programu, albo po prostu jesteś ciekaw, w jaki sposób działa urządzenie UNITRENDS, koniecznie skorzystaj z najnowszej propozycji od producenta dającej możliwość darmowego przetestowania urządzenia.

Przez 30 dni wdrażaj w swoim środowisku rozwiązanie do backupu Unitrends, aby zaobserwować i samemu ocenić, w jaki sposób oprogramowanie zapewnia wszechstronną kontrolę nad backup’em i odzyskiwaniem danych po awarii.

W wersji testowej otrzymasz pełen dostęp do następujących funkcji:

  • Unitrends Cloud – zintegrowana chmura ciągłości – zapewnia długoterminowe przechowywanie danych i usług związanych z odzyskiwaniem danych po awarii.
  • Ransomware Protection – zaawansowana ochrona przed atakami typu ransomware – funkcja gwarantuje wczesne i natychmiastowe rozpoznanie ataku oraz wysyłanie powiadomień o zdarzeniu.
  • Automated Recovery Assurance – zautomatyzowane przełączenie awaryjne zapewniające szybkie uruchomienie aplikacji lub całych serwerów w chmurze w celu zapewnienia ciągłości pracy pomimo awarii.
  • Bezpieczne urządzenie wielofunkcyjne typu all-in-one – dające możliwość zarządzania całym środowiskiem (fizycznym i wirtualnym) za pomocą przyjaznego dla użytkownika interfejsu użytkownika.
  • Wbudowana deduplikacja – dostępna deduplikacja globalna i wbudowana na poziomie przedsiębiorstwa.

Wypróbuj oprogramowanie już teraz i zobacz, jak zaoszczędzić cenny czas i pieniądze.

Po zakończeniu okresu próbnego istnieje możliwość uaktualnienia oprogramowania do wersji licencjonowanej. Możesz także kontynuować proces tworzenia kopii zapasowych z zachowaniem ciągłości pracy z okresu próbnego.

 

 


0 0 vote
Article RatingSubscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments