ikonka mailbiuro@netcomplex.pl
ikonka callzadzwoń: 33 816 04 11

Veeam

Veeam Software

Veeam Software to prywatna firma, zajmująca się technologiami informatycznymi. Producent skupia się przede wszystkim na tworzeniu programów do tworzenia kopii zapasowych, odzyskiwania danych po awarii i zarządzania danymi dla fizycznych, wirtualnych i chmurowych obciążeń. 

Veeam dostrzega nowe wyzwania, przed którymi stają wszystkie firmy na całym świecie - możliwość działania bez przerwy - 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. W odpowiedzi na tą potrzebę Veeam stworzył zupełnie nowy segment rynku, pomagając tym samym w osiągnięciu docelowego czasu i punktu odzyskiwania, który nie przekracza 15 minut. Pakiet Veeam Availability Suite, który obejmuje oprogramowanie Veeam Backup & Replication, wykorzystuje technologie wirtualizacji, pamięci masowej i chmury, dzięki czemu nowoczesne centrum danych może pomóc organizacjom zaoszczędzić czas, ograniczyć ryzyko i znacznie obniżyć koszty kapitałowe i operacyjne, jednocześnie wspierając bieżące i przyszłe cele biznesowe klientów Veeam.

Aby w pełni umożliwić transformację cyfrową, aż 74% przedsiębiorstw z listy Fortune 500 korzysta z technologii Veeam. Firma Veeam zapewnia obecnie dostępność  267.500 małym, średnim i dużym przedsiębiorstwom. W 2017 roku już drugi raz z rzędu firma Veeam została jednym z liderów w rankingu Magic Quadrant firmy Gartner dla oprogramowania przeznaczonego do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych.

Veeam

Veeam backup

Technologiia wirtualizacji, pamięci masowej i chmury wykorzystana do backupu i odzyskiwania.


ikona nagrody

CERTYFIKATY

Certyfikaty Veeam dla Net Complex

     


ikona nagrody

NAGRODY

Nagrody dla Veeam