Veeam

Veeam Software

Veeam Software to prywatna firma, zajmująca się technologiami informatycznymi. Producent skupia się przede wszystkim na tworzeniu programów do tworzenia kopii zapasowych, odzyskiwania danych po awarii i zarządzania danymi dla fizycznych, wirtualnych i chmurowych obciążeń. 

Veeam dostrzega nowe wyzwania, przed którymi stają wszystkie firmy na całym świecie - możliwość działania bez przerwy - 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. W odpowiedzi na tą potrzebę Veeam stworzył zupełnie nowy segment rynku, pomagając tym samym w osiągnięciu docelowego czasu i punktu odzyskiwania, który nie przekracza 15 minut. Pakiet Veeam Availability Suite, który obejmuje oprogramowanie Veeam Backup & Replication, wykorzystuje technologie wirtualizacji, pamięci masowej i chmury, dzięki czemu nowoczesne centrum danych może pomóc organizacjom zaoszczędzić czas, ograniczyć ryzyko i znacznie obniżyć koszty kapitałowe i operacyjne, jednocześnie wspierając bieżące i przyszłe cele biznesowe klientów Veeam.

Aby w pełni umożliwić transformację cyfrową, aż 74% przedsiębiorstw z listy Fortune 500 korzysta z technologii Veeam. Firma Veeam zapewnia obecnie dostępność  267.500 małym, średnim i dużym przedsiębiorstwom. W 2017 roku już drugi raz z rzędu firma Veeam została jednym z liderów w rankingu Magic Quadrant firmy Gartner dla oprogramowania przeznaczonego do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych.

Veeam

Veeam backup

Technologiia wirtualizacji, pamięci masowej i chmury wykorzystana do backupu i odzyskiwania.


ikona nagrody

CERTYFIKATY

Certyfikaty Veeam dla Net Complex

     


ikona nagrody

NAGRODY

Nagrody dla Veeam