Fudo Security

Fudo Security 

Zarządzanie dostępem uprzywilejowanym jest w naszym DNA

Jesteśmy firmą działającą w sektorze bezpieczeństwa IT z wieloletnim doświadczeniem, setkami zadowolonych klientów oraz dystrybucją na całym świecie. Naszą misją jest tworzenie rozwiązań wspomagających firmy i instytucje w walce z nadużyciami użytkowników uprzywilejowanych. Nasz produkt PAM pozwoli Ci monitorować aktywność wszystkich osób z wysokimi uprawnieniami, pomoże w zarządzaniu polityką haseł, a także zaalarmuje, kiedy wykryje podejrzane działanie.

Szanujemy Twój biznes

Stosując najsilniejsze mechanizmy bezpieczeństwa nie zapominamy o Twoim biznesie. Robimy wszystko by współpraca z Fudo Security i nie wymagała wielkiego zaangażowania Twojego zespołu. Wyróżniamy się szybkością wdrożeń, łatwością obsługi oraz doskonałym wsparciem posprzedażowym. Uważamy także, że każda firma powinna mieć prawo do ochrony przed atakiem wewnętrznym, dlatego nasza oferta jest atrakcyjna nie tylko dla największych. 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Odwiedź nas online. 

Webinarium online

...
Odzyskaj kontrolę nad swoją infrastrukturą IT - Fudo Security

Fudo PAM zapewnia komplet narzędzi potrzebnych do zarządzania sesjami uprzywilejowanymi, jak np. wyświetlanie sesji w trybie live.

Obejrzyj nagranie

Fudo PAM

Rozwiązania do zarządzania dostępem uprzywilejowanym.

Zobacz szczegóły