Barracuda Message Archiver

Barracuda Message Archiver to rozwiązanie zintegrowane w chmurze, służące do archiwizacji wiadomości - łatwe do wdrożenia i zarządzania. Dzięki temu rozwiązaniu, wszyscy użytkownicy mogą błyskawicznie uzyskiwać dostęp, wyszukiwać, pobierać i eksportować zarchiwizowane wiadomości za pomocą dowolnego urządzenia. Barracuda Message Archiver integruje się ze wszystkimi standardowymi serwerami poczty e-mail, takimi jak Office 365 i Gmail.

Na co możesz liczyć dzięki Barracuda Message Archiver?

  • łatwość w konfiguracji i zarządzaniu
  • wiele opcji wdrażania
  • mniejsze koszty przechowywania i eliminowanie plików PST
  • uproszczone odszukiwanie wiadomości

Miecznet :: Produkty
 

Archiwizuj i osiągaj zgodność

Barracuda wykorzystuje przechwytywanie dzienników, aby zabezpieczyć dokładną i niezmodyfikowaną kopię każdej wiadomości w momencie jej wysłania lub odebrania. Kopie są bezpiecznie przechowywane tak długo, jak to konieczne, bez ryzyka uszkodzenia lub usunięcia. Możesz automatycznie importować historyczne dane e-mail do archiwum wraz z innymi danymi (spotkania, kontakty, zadania), aby zapewnić pełne archiwum wszystkich danych.

Archiwizacja w chmurze

Barracuda Message Archiver jest dostępny jako urządzenie sprzętowe lub jako rozwiązanie wirtualne do wdrożenia na miejscu lub w chmurze. Bez względu na to, w jaki sposób i gdzie zainstalujesz Barracuda Message Archiver, możesz skonfigurować go tak, aby odzwierciedlał wszystkie zarchiwizowane dane w chmurze Barracuda. Zapewnia to bezpieczne i długoterminowe przechowywanie, co zdecydowanie przyspiesza odzyskiwanie po możliwych katastrofach.

Uproszczone zarządzanie pocztą e-mail

Barracuda Message Archiver minimalizuje koszty, znacznie zmniejszając zapotrzebowanie na pamięć serwera poczty e-mail. Pełna kompresja i deduplikacja oznaczają, że użytkownicy mogą pozostać w granicach pamięci masowej bez konieczności eksportowania plików PST. Możesz także ustawić szczegółowe zasady przechowywania, aby zapewnić, że oryginalne dane będą przechowywane tak długo, jak będzie to potrzebne - bez ryzyka zmiany lub usunięcia.

Zgodność z przepisami

Intuicyjny, oparty na rolach interfejs, zapewnia każdemu użytkownikowi bezpieczny dostęp i skraca czas odpowiedzi, aby znaleźć określone komunikaty, jeśli zajdzie taka potrzeba. Dzięki kompleksowym ścieżkom audytu możesz łatwo wykazać zgodność z przepisami.

Dlaczego Barracuda Message Archiver?

 

Twoje dane mają kluczowe znaczenie dla firmy, dlatego rozwiązanie do archiwizacji wiadomości powinno być wspierane przez osoby, które tak jak Ty - bezpieczeństwo traktują poważnie. Wielokrotnie nagradzana pomoc techniczna Barracuda, obsługiwana przez wewnętrznych inżynierów bezpieczeństwa działa w trybie 24/7.

Setki tysięcy organizacji na całym świecie polegają na Barracuda, aby chronić swoje aplikacje, sieć i dane. Barracuda Message Archiver to część kompleksowej linii kopii zapasowych, archiwizacji oraz produktów i usług zaprojektowanych dla organizacji poszukujących solidnej, niedrogiej i łatwej w obsłudze ochrony.


Załączniki: