Gartner Magic Quadrant dla Endpoint Protection Platforms, ochrona punktów końcowych - raport 2017

Gartner Magic Quadrant dla Endpoint Protection Platforms, ochrona punktów końcowych - raport 2017


Gartner, największa na świecie firma doradcza prowadząca badania z dziedziny technologii informatycznych, 30 stycznia 2017r. opublikowała coroczny raport dotyczący platform do ochrony punktów końcowych „Magic Quadrant for Endpoint Protection Platforms”.

Raport Gartner Endpoint Protection Platforms  umieścił Trend Micro  najwyżej i najdalej pośród liderów w kategoriach „Zdolność wykonania” i „Kompletność wizji”.

"Platforma ochrony punktów końcowych dostarcza funkcje zabezpieczające w celu ochrony stacji roboczych, smartfonów i tabletów. Kierownicy ds. bezpieczeństwa i zarządzania ryzykiem w dziedzinie ochrony punktów końcowych powinni zbadać skuteczność swoich rozwiązań w dziedzinie wykrywania złośliwego oprogramowania, wpływ na wydajność komputera i koszty administracyjne."


Gartner o Trend Micro:

"Firma Trend Micro stoi w sztywnej konkurencji z innymi wiodącymi i nowymi dostawcami, a nowe wykrywanie nieoparte na sygnaturach uzupełnia istniejące technologie sygnaturowe i behawioralne.
Trend Micro pozostaje bardzo dobrym kandydatem do wzięcia pod uwagę bez względu na lokalizację i oferuje ochronę punktów końcowych w środowiskach chmurowych, fizycznych i hybrydowych."

 

Aby pobrać raport, wypełnij formularz:


W tym miejscu możesz pobrać materiały pomocnicze, typu: pliki pdf, filmy i zapisy prezentacji.
Wypełnij formularz, aby uzyskać do nich dostęp.
Uwaga: dostęp do plików video jest czasowy.