Archiwum nagrań

VOD - archiwum nagrań poprzednich webinariów


Witaj w archiwum nagrań webinarów Net Complex! Chcesz zdobyć wiedzę techniczną, która pozwoli Twojej organizacji działać sprawniej i skuteczniej? Bez wychodzenia z domu już teraz możesz poznać wszystkie funkcjonalności i przydatności interesujących Cię systemów bezpieczeństwa IT wraz z pokazem live demo.

Dla Ciebie przygotowaliśmy Bazę Wiedzy - Bibliotekę, pełną darmowych webinariów organizowanych z największymi producentami na rynku IT. To dla Was nagrywamy i udostępniamy wszystkie prezentacje, które do tej pory się odbyły i w których nie mogłeś/aś uczestniczyć na żywo.


Wybierz temat, który Cię interesuje i oglądaj bez limitu! 

Nawiguj w prosty sposób po wybranych zagadnieniach poprzez umieszczone poniżej TAGi 

SIEM DLP Ochrona antywirusowa Technikalia Access point RODO GDPR Privileged Access Management Next Generation Firewall Ochrona urządzeń mobilnych NAS Storage Xopero DESlock WatchGuard ESET Safetica Unitrends WatchGuard Trend Micro Barracuda Proget MDM Qnap Fudo  Symantec Szyfrowanie danych Backup Fortinet AlienVault Monitorowanie sieci Access point WallixOchrona srodowisk wirtualnych zasilacze UPS  Audyt bezpieczeństwaOnwelo