Unitrends Helix

Unitrends Helix

Unitrends Helix to nowa, inteligentna platforma SaaS, która automatycznie naprawia problemy z wykonywanymi kopiami zapasowymi. Zrób więcej, nie martwiąc się o backup.

Nowy poziom niezawodności Twojego backupu

Konserwacja backupu, naprawa błędów, wykrywanie nieprawidłowości. To wszystko może zapełnić grafik pracowników IT po brzegi. Tym samym, większość ważnych zadań schodzi na dalszy plan. Helix powstał po to, aby usprawnić i zautomatyzować te procesy, które nie wymagają Twojej interwencji.

infografika helix
infografika odciązanie działu it

Odciąża dział IT

Helix jest dla działu IT jak druga para oczu i uszu. Zarządzanie wieloma procesami nie musi spoczywać na Twoich barkach. Natychmiast po wdrożeniu Helix zaczyna monitorować wykonywanie kopii zapasowych.

infografika ewoluuje by dopasować się do twojej sieci

Ewoluuje, by dopasować się do Twojej sieci

Helix szybko dostosowuje się do każdej infrastruktury. Zbierane od trzydziestu lat dane pozwalają rozwiązywać powszechne problemy z backupem.

infografika proaktywny w 100 procentach

Proaktywny w 100%

Proaktywnie dba o to, aby aktualizować twoje środowisko backupowe. Naprawia błędy związane z wykonywanie kopii z użyciem technologii VSS.diagram rozwiązania unitrends helix

Jak dział Helix?

Helix to usługa SaaS komunikująca się ze środowiskiem chmurowym lub lokalną infrastrukturą chronioną z pomocą narzędzi Unitrends. Helix uczy się jak wykrywać usterki i automatycznie je naprawiać. Gdy tylko nowy błąd zostanie dodany do platformy Helix, wszystkie środowiska mogą poszukiwać podobnych błędów w środowiskach klientów.infografika łatwej instalacji

Łatwa instalacja

Użyj swojego ulubionego systemu zarządzania stacjami końcowymi, by wdrożyć agentów Helix na dowolnej ilości maszyn Windows.

infografika niskie nakłady pracy

Niskie nakłady pracy

Helix działa bez serwerów, którymi trzeba by zarządzać. Dodatkowo agenty na końcówkach aktualizują się automatycznie.

infografika automatyczne generowanie alertów

Automatycznie generowane alerty

Za każdym razem gdy Helix aktualizuje oprogramowanie lub naprawia dany błąd, informacja trafia do Twojej skrzynki mailowej.

konsola rozwiania unitrends

Obejrzyj nagranie i dowiedz się więcej o nowych funkcjach, które pomogą Twojej firmie uprościć i zautomatyzować proces tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania.

Zobacz nagranie webinarium
konsola rozwiązania unitrends helix

W świecie postępującej cyfryzacji, specjaliści IT i wizjonerzy branży wiedzą, że w swojej codziennej pracy chronią nie tylko dane, serwery czy aplikacje. Stoją na straży wiedzy i innowacyjnych pomysłów całych organizacji. Spoczywa na nich odpowiedzialność utrzymania ciągłości pracy, bez względu na wszystko.

Zobacz nagranie webinarium
grafika sieci

Unitrends oferuje wiele opcji rozwiązań cloud dopasowanych do potrzeb i wymagań użytkowników. Opcje obejmują: No Limits Cloud oraz Forever Cloud. Dla Unitrends nie ma znaczenia czy szukasz opcji przechowywania danych poza obrębem firmy, narzędzia pozwalającego utrzymać ciągłość pracy czy też zależy ci na długoterminowym przechowywaniu danych ze względów np. prawnych albo bezpieczeństwa.

Przeczytaj na blogu