WatchGuard MSSP

Materiały video:

Panel

Profesjonalne zabezpieczenie przed zagrożeniami dla małych i średnich przedsiębiorstw

Doskonale wiesz jak szkodliwy wpływ może mieć złośliwe oprogramowanie na małe i średnie firmy. Pewnie niejednokrotnie zastanawiałeś się, w jaki sposób możesz zapewnić bezpieczeństwo swojemu przedsiębiorstwu. Odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie ochronne przy ograniczonym nakładzie pieniężnym jest WatchGuard Managed Security Service Provider (MSSP).

W MSSP proponujemy Ci coś więcej niż samą instalację sprzętu, wsparcie techniczne i zapobieganie zagrożeniom. Niezależnie od tego czy chodzi o infrastrukturę fizyczną lub wirtualną, czy o ochronę sieci, punktów końcowych i Wi-Fi, potrzebujesz pełnego bezpieczeństwa i spokoju. WatchGuard zapewnia Ci przewagę nad szybko zmieniającym się krajobrazem zagrożeń dzięki uproszczonej platformie zarządzania, inteligentnej ochronie przed wszystkimi typami zagrożeń i pełnej widoczności w całej infrastrukturze IT.


Managed Security Service Provider

MSSP (zarządzane usługi bezpieczeństwa) to dostawca usług internetowych, który przy pomocy rozwiązań WatchGuard zapewnia konkretnej organizacji ogólne zarządzanie systemem, w tym funkcje takie jak blokowanie wirusów, blokowanie spamu, wykrywanie włamań, zapory ogniowe. WatchGuard pozwala zarządzać bezpieczeństwem w prosty sposób, oferując usługi dodatkowe oraz pakiety zabezpieczeń, które obejmują ochronę przed atakiem, wykrywaniem i reagowaniem na zaawansowane zagrożenia. Biorąc pod uwagę firmy nie posiadające specjalistycznej wiedzy lub działu IT, MSSP jest w stanie zapewnić im nieprzerwaną ochronę, przy jednoczesnym minimalizowaniu wydatków. Dlaczego? Ponieważ pozwala unikać dużych nakładów pieniężnych na zakup sprzętu oraz redukuje koszty operacyjne.

Korzyści z MSSP wynikają z:

  • prostego wdrażania, 
  • zdalnego zarządzania i monitorowania, 
  • gwarancji wymiany sprzętu,
  • rozwiązywania problemów, 
  • kompleksowego raportowania, 
  • prostego systemu abonamentowego,
  • obniżonych kosztów bezpieczeństwa,

a wszystko to z wykorzystaniem jednego dostawcy i jednej platformy!

Net Complex jako dostawca usługi zajmuje się zarządzaniem i monitorowaniem postawy bezpieczeństwa oraz wykrytych incydentów.

Współpracujemy z Tobą, aby zrozumieć Twoje potrzeby, a następnie zaprojektować, wdrożyć i skonfigurować doskonałe zabezpieczenia dla Twojej firmy, niezależnie od tego, czy chodzi o sieć Wi-Fi czy punkty końcowe - zarówno fizyczne, jak i w wirtualnych środowiskach.

Tworzymy i egzekwujemy zasady bezpieczeństwa, aby chronić Twoje dane za pomocą inteligentnego zapobiegania, wykrywania i usługi reagowania, które zapewniają całkowitą ochronę przed najbardziej zaawansowanymi zagrożeniami, w tym oprogramowaniem ransomware i rozwijającym się innowacyjnym malware.

Oferujemy usługi raportowania w celu wykazania zwiększonej wartości inwestycji IT. Zgodność z przepisami, przestrzeganie i jasne zrozumienie środowiska biznesowego, w tym analizy klientów za pośrednictwem wykorzystania sieci Wi-Fi.


A co z płatnościami?

W typowym modelu biznesowym inwestycja w skuteczne systemy bezpieczeństwa wiąże się z wysokimi kosztami niezbędnymi przy zakupie systemów ochrony oraz zatrudnieniem wykwalifikowanych administratorów systemów bezpieczeństwa potrzebnych do zarządzania nimi. W odpowiedzi na potrzeby współczesnego rynku, WatchGuard dostarcza zarządzane usługi bezpieczeństwa w modelu MSSP (Managed Security Service Provider) rozliczane w cyklu miesięcznym.

Za rozsądną opłatą miesięczną w systemie WatchGuard MSSP możesz planować, wdrażać i monitorować usługi bezpieczeństwa dla Twojej firmy. Otrzymujesz dzięki temu wiodące w branży rozwiązania bezpieczeństwa sieciowego nowej generacji, dostarczane przez specjalistów w dziedzinie bezpieczeństwa firmę Net Complex.

Opłata miesięczna za użytkowanie rozwiązania to tylko 35 zł za jedno stanowisko!

USŁUGĘ BEZPIECZEŃSTWA WYKUPISZ -TUTAJ


Twoje bezpieczeństwo w modelu MSSP

Zminimalizuj złożoność operacyjną, zmaksymalizuj inwestycje w technologie informatyczne i doświadcz znacznej i wymiernej redukcji ryzyka, współpracując z zarządzanym dostawcą usług specjalizującym się w bezpieczeństwie. Jesteś zobowiązany do bycia ekspertem w swojej działalności. My jesteśmy zobowiązani do bycia ekspertem w dziedzinie bezpieczeństwa.

 

Jesteś zainteresowany usługami bezpieczeństwa w modelu MSSP? Skontaktuj się z nami: Mailowo lub poprzez poniższy formularz:

Napisz do nas


Załączniki: