firebox

WatchGuard Referencje - foto 1

150 pracowników, liczne oddziały

Jak każda znana marka, Marshall wie, że jest potencjalnym celem dla cyberprzestępców i kładzie nacisk na zachowanie silnej, wielowarstwowej ochrony swojej sieci. "Jak w każdej branży, naszym głównym wyzwaniem dla bezpieczeństwa jest upewnienie się, możemy zachować złych facetów daleko od siebie, przy jednoczesnym zapewnieniu naszym użytkownikom wszystkich usług, których potrzebują" powiedział Gary Lovelock, Kierownik IT w firmie Marshall. Lovelock i jego zespół szukał sieci firmowej z VPN dla zdalnych użytkowników, którzy mogą być w dowolnym miejscu na świecie, w oddziałach firmy lub w podróży firmowej. Z około 150 pracowników, około 90 jest stacjonarnych, podłączonych do sieci bezprzewodowej.

500 użytkowników sieci rozsianych w 40 lokalizacjach, tysiące klientów

Heritage Bank posiada około 500 użytkowników rozsianych 40 lokalizacjach i obsługuje tysiące klientów. Heidi Geathers, wiceprezes ds. Technologii w Heritage Bank zarządza działem IT od około 20 lat, była świadkiemprzychodzących i odchodzących trendów. "Dziś główną widoczną tendencją jest korzystanie z usług chmurowych, używaniu przez pracowników w miejscu pracy swoich prywatnych smartfonów i tabletów ( BYOD ) oraz outsourcing rozwiązań, zamiast pracowników IT na miejscu", zauważa Geathers. Jednakże, zgodnie z Geathers, edukacja użytkownik końcowych jest największym wyzwaniem dla personelu działu IT. "Użytkownicy są dziś bombardowani treściami z social media, e-mail, artykułów, urządzeń mobilnych, tak, że często nie mają czasu, aby pomyśleć, zanim zareagują", deklaruje Geathers. Bank obsługujący olbrzymie ilości danych finansowych i osobowych, potrzebował wytrzymałej, wielowarstwowej ochrony, aby zapewnić bezpieczeństwo w obliczu niemożliwych do zredukowania słabych punktów i licznych wektorów ataków.

Kompleks przemysłowy zorganizowany na przestrzeni 36.000 m2, 450 zakładów w tym 50 za granicą

W 2007 roku, musieliśmy przenieść nasze zakłady z klasycznego łączenia "dial-up", na połączenie "always-on”. Ta zmiana pozwoliła nam łączyć się zdalnie, a także śledzić alarmy i dane produkcyjne w czasie rzeczywistym", wyjaśnia Pietro Baronchelli, CISO w Gruppo AB. Pietro Baronchelli mówi: "Pierwotnie zamawialiśmy u niektórych naszych partnerówtworzenie i utrzymywanie tuneli VPN pomiędzy naszym biurem korporacyjnym i zakładami. Ale koszty notowane nas były zbyt wysokie w stosunku do rzeczywistych potrzeb zarządzania - oraz włączenie dodatkowych zakładów przyniosłyby jeszcze większe koszty. Tak zaczęliśmy oceniać alternatywy. Byliśmy już zaznajomieni z WatchGuard Technologies ponieważ byliśmy w użyciu urządzenia WatchGuard XTM łączącym naszych mobilnych techników. Zdecydowaliśmy się zainstalować drugie urządzenie Watchguard jako "koncentrator VPN” w ​​naszym centrum danych ", kontynuuje Baronchelli. "Jeszcze pięć urządzeń XTM zostało rozmieszczonych testowo w pierwszych pięciu zakładach. Konfiguracja poszła dobrze od samego początku i obejmowały utworzenie tunelu IPsec między siecią elektrowni i naszej sieci firmowej”. Obecnie istnieje ponad 450 zakładów połączonych, z czego około 50 znajdują się za granicą.

Wspieranie ponad 6000 użytkowników

Rada miasta Dundee City Council poszukiwała większego bezpieczeństwa, lepszych osiągów i większej głębokiej ochrony jej systemu IT, wspierając ponad 6000 użytkowników.

Początkowo tylko 12 oddziałów, dziś jej zasięg geograficzny rozciąga się w całej Anglii i Irlandii Północnej

City i County Healthcare Group ( CCH ) jest jedną z największych brytyjskich służb wsparcia dla (starszych, niepełnosprawnych) ludzi żyjących samodzielnie we własnych domach. W ciągu ostatnich kilku lat firma przeżywa dynamiczny rozwój, który został osiągnięty dzięki połączeniu rozbudowy i akwizycji. Scentralizowane zarządzanie stawało się coraz bardziej ważne i poufne dane musiały mieć najsilniejszą ochronę. Ochrona danych jest ważnym czynnikiem dla CCH, należało więc przyjrzeć się swojemu podejściu do kwestii bezpieczeństwa i wykorzystywanej technologii . Oprócz najwyższego poziomu bezpieczeństwa, CCH poszukiwało rozwiązania, które można łatwo wdrożyć w oddziałach, ale było centralnie zarządzane i zapewniało polityki bezpieczeństwa, które sąrealizowane we wszystkich oddziałach.

4-gwiazdkowy, luksusowy hotel, oferuje obecnie 708 nowoczesnych pokoi oraz 12 wielofunkcyjnych sal konferencyjnych mieszczących 250 osób

Dla Kensington Close, bezproblemowa i bezpieczna przepustowość sieci w zwiększonej liczbie pokoi, sal konferencyjnych, a z drugiej stronie sieć Wi-Fi dla gości stały się niezbędnym elementem hotelowej oferty. Szybki dostęp do Internetu (HSIA) na konferencjach jest obecnie normą , a pokoje w hotelu są powinny mieć ponad 50 Mb,s przepustowości. Głównym wyzwaniem było znalezienie rozwiązania, które oferuje najlepszą możliwą wydajność i przepustowość przy włączonych wszystkich funkcjach bezpieczeństwa. "Łatwość zarządzania i widoczność była również ważna" mówi Khan, kierownik IT w hotelu. "Musimy być w stanie zobaczyć, przeciążone punkty sieci są, gdzie przepustowość jest napięta i gdzie ataki mogą mieć wpływ na usługi, które świadczymy".

902,800 gości, ponad 15,000 dziennikarzy

Tokyo Motor Show w 2013 r. przyciągnął pod 800 tys. gości i obsłużył 15 tys. dziennikarzy informujących o technologii eksperymentalnej i pojazdach studyjnych (koncepcyjnych). Kadry dziennikarzy międzynarodowych oparło swój pokaz, ale i relacje z wydarzenia na bezpiecznym połączeniu przy przesyłaniu terabajtów danych: zdjęć i wideo i wgląd w przyszłość technologii motoryzacyjnej. Hordy reporterów jednocześnie składających historie mogły spowodować poważne zakłócenia sieciowe. Na przykład, zaraz po konferencji prasowej, nastąpił krótki, ale poważny skok ruchu - gdy prasa przekazywała artykuły, zdjęcia i wideo do swoich biur lub witryn, udostępniając pliki. Sieć potrzebne wystarczająca przepustowość, aby zachować odpowiednią prędkość na całym kolce ruchu, ale także gwarantują bezpieczeństwo.

23 lokalizacje 2,500 użytkowników

Rodzinny biznes Red Carnation oferuje luksusowe, powszechnie nagradzane hotele w całej Wielkiej Brytanii i na Wyspach Normandzkich, Irlandii, RPA, Szwajcarii i USA, oraz pub gastronomiczny w Dorset. Reputacja Red Carnation opiera się na utrzymaniu danych swoich gości bezpiecznymi. Dział IT hoteli wspiera pracę 1000 pracowników i 50 pracowników zdalnych. Sieć gromadzi bardzo ważne dane dotyczące gości, rezerwacji i szczegółów zamówień. Goście hoteli RC korzystają z publicznego Wi-Fi, a wielu korzystając z niej wyświetla lub wysyła prywatne informacje. Organizacja musi chronić dane kart kredytowych oraz zapewniać bezpieczne płatności, ochronę bankowości.

Program szkolenia RYA jest dostarczany w 47 krajach poprzez sieć ponad 2500 ośrodków szkoleniowych

The Royal Yachting Association (RYA) jest krajowym stowarzyszeniem dla łodzi napędzanych elektrycznie lub żaglowo. Utworzony w 1875 roku, jego Początkowym celem było ujednolicenie zasad pomiaru dla jachtów wyścigowych, dzięki czemu łodzie różnych klas mogą uczciwie konkurować. Dziś program szkolenia RYA jest dostarczany w 47 krajach poprzez sieć ponad 2500 ośrodków szkoleniowych. Uznany przez rząd brytyjski jako główny organ doradczy we wszystkich sprawach żeglarskich, zarządza brytyjskim zespołem żeglarski, który zdobył więcej medali żeglarskich niż jakikolwiek inny naród na każdej z 2000, 2004, 2008 i 2012 Olimpiad. RYA to członkostwo ponad 105.000 osób z ponad 150.000 osobami rocznie kończącymi szkolenia RYA. To przekłada się na tysiące transakcji internetowych oraz odpowiedzialność za ogromne ilości danych osobowych.

5,000 technologicznie zaawansowanych studentów

Jako że Abertay prowadzi kursy takie jak "hacking etyczny" i projektowanie gier komputerowych, jego rozwiązania firewall muszą być na tyle silne, aby uszczelnić Ethical Hacking Lab od reszty sieci i ochronić użytkowników, którzy badają zagadnienia takie jak sieć Tor czy inne usługi specjalnie zaprojektowane aby ominąć firewalle.

150 pracowników i 1,600 studentów

Shore School, niezależna, anglikańska szkoła znajduje się w ruchliwym mieście North Sydney i musi spełniać wymagania kadry nauczycielskiej w ilości 150 pracowników i ponad 1600 uczniów z dostępem do sieci. Z 10% studentów i większością pracowników dydaktycznych wymagających obsługiwania ich własnego dostępu do sieci (BYOD), sieć szkoły musiała zostać ponownie zaprojektowana dla szybkości, wydajności i wzrostu. "Jednym z naszych głównych wyzwań związanych z rosnącą liczbą urządzeń była nie tylko kwestia bezpieczeństwa" Richard Jones, Manager IT w szkole Shore powiedział: "To była konieczność, aby wdrożyć system, który zapewnia odpowiednie kontrole dostępu, bez luk w użyteczności lub ograniczania w innowacji. Mocniejsza kontrola IT, tym większy wpływ na użytkowników. Ludzie w końcu powinni być blokowani w robieniu niebezpiecznych rzeczy." Przez wiele lat Szkoła była zabezpieczona dzięki połączeniu WatchGuard i Telco - w zarządzaniu. Jednak Telco nie udało się zapewnić widoczności , raportowania i reagowania koniecznych wg Jonesa do zarządzania dużym natężeniu ruchu. „Musieliśmy zwiększyć przepustowość Internetu, uprościć konstrukcję i otworzyć naszą sieć urządzeń na studentów i pracowników," powiedział.

1,500 osób: studenci i pracownicy

System ten jest używany przez około 1500 pracowników i uczniów na miejscu, plus liczba rodziców, którzy mogą zdalnie zalogować się do portalu za pośrednictwem bezpiecznych łączy szkoły. Brighton School to rozbudowana infrastruktura 600 komputerów, 30 laptopów i ponad 50 komputerów klienckich. Ponadto, niedawno utworzone ramię szkoły, Centrum Crowther położone w Melbourne CBD, łączy się z głównym kampusem szkoły za pośrednictwem wirtualnej sieci prywatnej.

1,500 pracowników, 16 szkół, 9,300 studentów

Z dwudziestu obiektów, w tym szesnastu szkół, planetarium i trzech biur, system powinien obsługiwać do 11000 użytkowników. Inicjatywa szkoły do ​​włączenia iPadów i innych technologii Apple w swoich klasach oznaczała, że potrzebna była sieć będąca w stanie obsłużyć wiele urządzeń, w tym laptopów, iPadów i iPhonów, z potencjałem do 90 urządzeń w jednej klasie.Walker School potrzebowała systemu, który mógłby się wpisać w napięty budżet, a jednocześnie zapewniać szybkość i łatwość administrowania i nowatorskie bezpieczeństwo.

Obsługuje sieć: 40,000 studentów i ponad 1,500 pracowników

Leeds City College jest w Wielkiej Brytanii trzecią największą placówką edukacyjną z 40.000 studentów i ponad 1.500 pracowników. Uczelnia powstała w 2009 roku, w wyniku połączenia Leeds College of Technology, Leeds Thomas Danby i Park Lane College Leeds & Keighley, kolejne fuzje z Joseph Priestley College i Leeds College of Music w 2011 roku. Ważne było utworzenie sieci mogącej obsłużyć dużą ilość stanowisk w trzech olbrzymich kampusach.

2,300 uczniów

Cascade School District (CSD) składa się z 5 oddzielnych kampusów rozsianych w dolinie, z około 300 pracownikami i 2300 uczniami. Pracownicy IT CSD pracowali ze starszym sprzętem i przy ograniczonym budżecie. Pchani przez zwiększające się wymagania sieciowe i przepisy, zdecydowali się na rozwiązania WG.

400 uczniów w 7 lokalizacjach

Budowa, utrzymanie i rozszerzenie technologii, która zwiększy osiągnięcia akademickie wszystkich studentów - jest to głównym celem Zarządu Franklin County. Aby wesprzeć ten cel, Franklin County wymaga wysokiej wydajności, w pełni funkcjonalnych systemów zabezpieczeń sieci oraz szybkiego, niezawodnego i bezpiecznego bezprzewodowego dostępu dla studentów i pracowników. W społeczności w dużej mierze wiejskiej, budynki z dostępem do Internetu są bardzo nieliczne. Tim Burks, administrator sieci dla FCBOE, szacuje, że około 80% uczniów nie ma dostępu do Internetu w swoim domu. Priorytetem było zapewnienie bezpiecznego dostępu do Internetu i Wi-Fi w szkole. Zapewniając bezprzewodowy dostęp do Internetu należało zachować specjalne reguły bezpieczeństwa.

400 uczniów w 7 lokalizacjach

Budowa, utrzymanie i rozszerzenie technologii, która zwiększy osiągnięcia akademickie wszystkich studentów - jest to głównym celem Zarządu Franklin County. Aby wesprzeć ten cel, Franklin County wymaga wysokiej wydajności, w pełni funkcjonalnych systemów zabezpieczeń sieci oraz szybkiego, niezawodnego i bezpiecznego bezprzewodowego dostępu dla studentów i pracowników. W społeczności w dużej mierze wiejskiej, budynki z dostępem do Internetu są bardzo nieliczne. Tim Burks, administrator sieci dla FCBOE, szacuje, że około 80% uczniów nie ma dostępu do Internetu w swoim domu. Priorytetem było zapewnienie bezpiecznego dostępu do Internetu i Wi-Fi w szkole. Zapewniając bezprzewodowy dostęp do Internetu należało zachować specjalne reguły bezpieczeństwa.

1,400 uczniów

Sieć IT urosła na przestrzeni lat, a ma zapewnić komunikację, planowanie i przechowywanie cennych zasobów lekcji. W połączeniu z faktem, że informatyka jest obecnie przedmiotem obowiązkowym od lat 7 do 9, nowoczesna infrastruktura IT była tutaj niezbędna. Podobnie jak wiele innych instytucji edukacyjnych, Lytchett Minster miało kłopoty z serwisem internetowym. Nie była w stanie określić poziomu dostępu na poziomie czasu lub osób.

Ważne: nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Więcej informacji dotyczących polityki prywatności znajdziesz w zakładce z regulaminem.

Akceptuj