WatchGuard Referencje

WatchGuard Referencje - foto 1

 

 


Rozwiązania marki WatchGuard zapewniają ochronę, elastyczność i łatwość zarządzania firmom bez względu na ich wielkość czy wyspecjalizowanie działu IT. Liczne referencje wystawiane przez osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo informatyczne w przedsiębiosrtwach o różnym profilu świadczą o wszyschstronności uslug oferownych przez WatchGuard.Renomowane szkoły i uczelnie wyższe, banki, fabryki i ośrodki medyczne na całym świecie postawiły na rozwiązania WatchGuard:


Klient 

Region 

Sieć 

Wyzwanie

 
Strona internetowa 

PDF 
 

Abertay University


Wielka Brytania
 

5,000 technologicznie zaawansowanych studentów


Jako że Abertay prowadzi kursy takie jak "hacking etyczny" i projektowanie gier komputerowych, jego rozwiązania firewall muszą być na tyle silne, aby uszczelnić Ethical Hacking Lab od reszty sieci i ochronić użytkowników, którzy badają zagadnienia takie jak sieć Tor czy inne usługi specjalnie zaprojektowane aby ominąć firewalle.

 

www.abertay.ac.uk


PDF

 

 

Anthem College


Stany Zjednoczone
 

12,000 studentów, 34 kampusy, 2,300 pracowników


Konsolidacja w jednym scentralizowanym systemie - by móc zarządzać wszystkimi urządzeniami z jednego miejsca.

 

www.anthem.edu


PDF
 

Brighton Grammar School


Australia
 

1,500 osób: studenci i pracownicy


System ten jest używany przez około 1500 pracowników i uczniów na miejscu, plus liczba rodziców, którzy mogą zdalnie zalogować się do portalu za pośrednictwem bezpiecznych łączy szkoły. Brighton School to rozbudowana infrastruktura 600 komputerów, 30 laptopów i ponad 50 komputerów klienckich. Ponadto, niedawno utworzone ramię szkoły, Centrum Crowther położone w Melbourne CBD, łączy się z głównym kampusem szkoły za pośrednictwem wirtualnej sieci prywatnej.

 


www.brightongrammar
.vic.edu.au


PDF
 

Cascade School District


Stany Zjednoczone


2,300 uczniów


Cascade School District (CSD) składa się z 5 oddzielnych kampusów rozsianych w dolinie, z około 300 pracownikami i 2300 uczniami. Pracownicy IT CSD pracowali ze starszym sprzętem i  przy ograniczonym budżecie. Pchani przez zwiększające się wymagania sieciowe i przepisy, zdecydowali się na rozwiązania WG.

 

http://www.cascadesd.org


PDF
 

Chester School District


Stany Zjednoczone
 

1,200 uczniów i 400 pracowników


Chester School District dąży do promowania środowiska sprzyjającego uczeniu się. Priorytetem jest zapewnienie modelu edukacji na światowym poziomie poprzez dynamiczne doświadczenia edukacyjne. To aktywność ponad 1200 uczniów i 400 pracowników przy zachowaniu pewności, że poufne, prywatne dane pozostają bezpieczne. Priorytetem było również utrzymanie zasad CIPA (Ustawa o ochronie dzieci w Internecie), a także widoczność i kontrola nad aplikacjami internetowymi. Potrzebne było rozwiązanie z większą przepustowością UTM niż ta zapewniana przez poprzednie jednostki DELL SonicWALL.

 

http://www.chester-nj.org


PDF


Franklin County Board of Education


Stany Zjednoczone
 

400 uczniów w 7 lokalizacjach


Budowa, utrzymanie i rozszerzenie technologii, która zwiększy osiągnięcia akademickie wszystkich studentów - jest to głównym celem Zarządu Franklin County. Aby wesprzeć ten cel, Franklin County wymaga wysokiej wydajności, w pełni funkcjonalnych systemów zabezpieczeń sieci oraz szybkiego, niezawodnego i bezpiecznego bezprzewodowego dostępu dla studentów i pracowników. W społeczności w dużej mierze wiejskiej, budynki z dostępem do Internetu są bardzo nieliczne. Tim Burks, administrator sieci dla FCBOE, szacuje, że około 80% uczniów nie ma dostępu do Internetu w swoim domu. Priorytetem było zapewnienie bezpiecznego dostępu do Internetu i Wi-Fi w szkole. Zapewniając bezprzewodowy dostęp do Internetu należało zachować specjalne reguły bezpieczeństwa.

 

http://www.fcstn.net


PDF
 

Leeds City College


Wielka Brytania


Obsługuje sieć: 40,000 studentów i ponad 1,500 pracowników


Leeds City College jest w Wielkiej Brytanii trzecią największą placówką edukacyjną z 40.000 studentów i ponad 1.500 pracowników. Uczelnia powstała w 2009 roku, w wyniku połączenia Leeds College of Technology, Leeds Thomas Danby i Park Lane College Leeds & Keighley, kolejne fuzje z Joseph Priestley College i Leeds College of Music w 2011 roku. Ważne było utworzenie sieci mogącej obsłużyć dużą ilość stanowisk w trzech olbrzymich kampusach.

 

www.leedscitycollege.ac.uk


PDF
 

Lytchett Minster School


Wielka Brytania
 

1,400 uczniów


Sieć IT urosła na przestrzeni lat a ma zapewnić komunikację, planowanie i przechowywanie cennych zasobów lekcji. W połączeniu z faktem, że informatyka jest obecnie przedmiotem obowiązkowym od lat 7 do 9, nowoczesna infrastruktura IT była  tutaj niezbędna.

Podobnie jak wiele innych instytucji edukacyjnych, Lytchett Minster miało kłopoty z serwisem internetowym. Nie była w stanie określić poziomu dostępu na poziomie czasu lub osób.

 

http://www.lytchett.org.uk


PDF
 

Portsmouth Grammar School


Wielka Brytania
 


Zapewnienie silnego sygnału Wi-Fi w każdym miejscu szkoły stanowi problem w skomplikowanej strukturze tej instytucji. Mając siedzibę w dawnych koszarach, mury szkolne były pierwotnie zbudowanie by wytrzymać atak artyleryjski - są nie do zdobycia, o grubości 1,5 metra i wypełnione krzemieniem. Te ściany zbudowane były solidnie, by na wielki odpierać ataki wroga, dlatego zapewnienie dostępu Wi-Fi w całym kampusie stało się wyzwaniem technologicznym. PGS chciał wprowadzić punkty dostępu do sieci, ale dostęp taki nie może znajdować się w każdym pokoju, a grubość ścian utrudniałaby łączność.

Stara sieć PGS była daleka od zaspokojenia potrzeb. Zbudowana na bezprzewodowych punktach dostępowych Aruba, przez złożoność systemu oznaczała konieczność szkolenie personelu administracyjnego i trudności w sprawowaniu pełnej kontroli. Solidna ochrona, zapewnienie uczniom bezpieczeństwa online oraz bezpieczeństwo prywatnych danych, były również kluczowym czynnikiem.

 

http://www.pgs.org.uk


PDF
 

SABIS is a global education management organization


Liban
 

60.000 studentów, 200 pracowników w Libanie i 4.500 na świecie


Globalna sieć usług edukacyjnych Sabis jest ogromna. Składa się on z 77 szkół i uniwersytetu w 15 krajach posiadających około 60.000 studentów, 200 pracowników w Libanie i 4500 w skali globalnej. Należało tak zorganizować infrastrukturę sieci, żeby upewnić się, że uczniowie są chronieni przed szkodliwymi treściami, nauczyciele mają dostęp do narzędzi  których potrzebują a sieć działa tak płynnie, jak to możliwe.

 

http://www.sabis.net


PDF
 

Seoul National University of Education


Korea Południowa
 

250 wydziałów 3,000 studentów


Zainwestowanie przez SNUE w inteligentne klasy i inne najnowocześniejsze technologie edukacyjne, zbiegające się z szybkim wzrostem w korzystaniu z sieci za pośrednictwem urządzeń mobilnych - wprowadziło potrzebę zapewnienia stabilności sieci bezprzewodowych. Studenci i wykładowcy zostali pozostawieni na łasce i niełasce punktów dostępowych ( AP), a często pojawiające się szare obszary dla łączności bezprzewodowej i usług w roamingu powodowały męczące ograniczone. Problemy te powodowały częste skargi dotyczące jakości, szybkości i stabilności usług.

 

www.snue.ac.kr  

 


PDF
 

Sevenoaks School


Wielka Brytania
 

1,020 studentów i 200 pracowników


Infrastruktura sieciowa szkoły zapewnia łączność przewodową i WiFi we wszystkich budynkach prowadzących działalność kształcenia, nauczania, biznesu i rozrywki. To musiało być elastyczne, a jednocześnie zapewniające wystarczające bezpieczeństwo rozwiązanie. Infrastruktura musi również obsługiwać szeroką gamę urządzeń szkolnych oraz prywatnych, wraz z zapewnieniem bezpiecznego zdalnego dostępu dla pracowników, studentów i prezesów, którzy chcą uzyskać dostęp do systemów szkolnych i danych podczas ich codziennego życia i podróży na całym świecie.

Stale równoważąc potrzebę szybkiego, elastycznego dostępu z bezpieczeństwem sieci, kadra it szkoły musi zabezpieczyć się przed rosnącymi zagrożeniami cyfrowymi, a także zapewnić ochronę przed potencjalnie niebezpiecznymi czy niewłaściwymi aplikacjami.

 

www.sevenoaksschool.org


PDF
 

Shore School


Autralia


150 pracowników i 1,600 studentów


Shore School, niezależna, anglikańska szkoła znajduje się w ruchliwym mieście North Sydney i musi spełniać wymagania kadry nauczycielskiej w ilości 150 pracowników i ponad 1600 uczniów z dostępem do sieci. 
Z 10% studentów i większością pracowników dydaktycznych wymagających obsługiwania ich własnego dostępu do sieci (BYOD), sieć szkoły musiała zostać ponownie zaprojektowana dla szybkości, wydajności i wzrostu. "Jednym z naszych głównych wyzwań związanych z rosnącą liczbą urządzeń była nie tylko kwestia bezpieczeństwa" Richard Jones, Manager IT w szkole Shore powiedział: "To była konieczność, aby wdrożyć system, który zapewnia odpowiednie kontrole dostępu, bez luk w użyteczności lub ograniczania w innowacji. Mocniejsza kontrola IT, tym większy wpływ na użytkowników. Ludzie w końcu powinni być blokowani w robieniu niebezpiecznych rzeczy." Przez wiele lat Szkoła była zabezpieczona dzięki połączeniu WatchGuard i Telco - w zarządzaniu. Jednak Telco nie udało się zapewnić widoczności , raportowania i reagowania koniecznych wg Jonesa do zarządzania dużym natężeniu ruchu. „Musieliśmy zwiększyć przepustowość Internetu, uprościć konstrukcję i otworzyć naszą sieć urządzeń na studentów i pracowników," powiedział.

 

www.shore.nsw.edu.au


PDF
 

Walker County School District


Stany Zjednoczone
 

1,500 pracowników, 16 szkół, 9,300 studentów


Z dwudziestu obiektów, w tym szesnastu szkół, planetarium i trzech biur, system powinien obsługiwać do 11000 użytkowników. Inicjatywa szkoły do ​​włączenia iPadów i innych technologii Apple w swoich klasach oznaczała, że potrzebna była sieć będąca w stanie obsłużyć wiele urządzeń, w tym laptopów, iPadów i iPhonów, z potencjałem do 90 urządzeń w jednej klasie.Walker School potrzebowała systemu, który mógłby się wpisać w napięty budżet, a jednocześnie zapewniać szybkość i łatwość administrowania i nowatorskie bezpieczeństwo.


www.walkercounty
schools.com

PDF

 
watchGuard producent


Klient


Branża 


Region: 


Sieć


Wyzwanie


Strona internetowa


PDF

 
Marshall Amplification

 

Muzyczna

 

Wielka Brytania

 

150 pracowników, liczne oddziały

 

Jak każda znana marka, Marshall wie, że jest potencjalnym celem dla cyberprzestępców i kładzie nacisk na zachowanie silnej, wielowarstwowej ochrony swojej sieci. "Jak w każdej branży, naszym głównym wyzwaniem dla bezpieczeństwa jest upewnienie się, możemy zachować złych facetów daleko od siebie, przy jednoczesnym zapewnieniu naszym użytkownikom wszystkich usług, których potrzebują" powiedział Gary Lovelock, Kierownik IT w firmie Marshall. Lovelock i jego zespół szukał sieci firmowej z VPN dla zdalnych użytkowników, którzy mogą być w dowolnym miejscu na świecie, w oddziałach firmy lub w podróży firmowej. Z około 150 pracowników, około 90 jest stacjonarnych, podłączonych do sieci bezprzewodowej.

 

marshallamps.com

 
PDF
 

Heritage Bank

 

Bankowość / Obsługa finansowa

 

Stany Zjednoczone

 

500 użytkowników sieci rozsianych w 40 lokalizacjach, tysiące klientów

 

Heritage Bank posiada około 500 użytkowników rozsianych 40 lokalizacjach i obsługuje tysiące klientów. Heidi Geathers, wiceprezes ds. Technologii w Heritage Bank zarządza działem IT od około 20 lat, była świadkiemprzychodzących i odchodzących trendów. "Dziś główną widoczną tendencją jest korzystanie z usług chmurowych, używaniu przez pracowników w miejscu pracy swoich prywatnych smartfonów i tabletów ( BYOD ) oraz outsourcing rozwiązań, zamiast pracowników IT na miejscu", zauważa Geathers.

Jednakże, zgodnie z Geathers, edukacja użytkownik końcowych jest największym wyzwaniem dla personelu działu IT. "Użytkownicy są dziś bombardowani treściami z social media, e-mail, artykułów, urządzeń mobilnych, tak, że często nie mają czasu, aby pomyśleć, zanim zareagują", deklaruje Geathers. Bank obsługujący olbrzymie ilości danych finansowych i osobowych, potrzebował wytrzymałej, wielowarstwowej ochrony, aby zapewnić bezpieczeństwo w obliczu niemożliwych do zredukowania słabych punktów i licznych wektorów ataków.

 

www.heritagebank
waonline2.com

 
PDF
 

Gruppo AB

 

Energetyka

 

Europa & Brazilia

 

kompleks przemysłowy zorganizowany na przestrzeni 36.000 m2,  450 zakładów w tym 50 za granicą.

 

"W 2007 roku, musieliśmy przenieść nasze zakłady z klasycznego łączenia "dial-up", na połączenie "always-on”. Ta zmiana pozwoliła nam łączyć się zdalnie, a także śledzić alarmy i dane produkcyjne w czasie rzeczywistym", wyjaśnia Pietro Baronchelli, CISO w Gruppo AB. Pietro Baronchelli mówi: "Pierwotnie zamawialiśmy u niektórych naszych partnerówtworzenie i utrzymywanie tuneli VPN pomiędzy naszym biurem korporacyjnym i zakładami. Ale koszty notowane nas były zbyt wysokie w stosunku do rzeczywistych potrzeb zarządzania - oraz włączenie dodatkowych zakładów przyniosłyby jeszcze większe koszty. Tak zaczęliśmy oceniać alternatywy. Byliśmy już zaznajomieni z WatchGuard Technologies ponieważ byliśmy w użyciu urządzenia WatchGuard XTM łączącym naszych mobilnych techników. Zdecydowaliśmy się zainstalować drugie urządzenie Watchguard jako "koncentrator VPN” w ​​naszym centrum danych ", kontynuuje Baronchelli. "Jeszcze pięć urządzeń XTM zostało rozmieszczonych testowo w pierwszych pięciu zakładach. Konfiguracja poszła dobrze od samego początku i obejmowały utworzenie tunelu IPsec między siecią elektrowni i naszej sieci firmowej”. Obecnie istnieje ponad 450 zakładów połączonych, z czego około 50 znajdują się za granicą.

 

www.gruppoab.it/en

 
PDF

Dundee City

Wielka Brytania

Urząd miasta - władze lokalne

Wspieranie ponad 6000 użytkowników

Rada miasta Dundee City Council poszukiwała większego bezpieczeństwa, lepszych osiągów i większej głębokiej ochrony jej systemu IT, wspierając ponad 6000 użytkowników.


http://www.dundeecity
.gov.uk

PDF
 

City and County Healthcare Group

 

Medyczna

 

Wielka Brytania, Irlandia Północna

 

Początkowo tylko 12 oddziałów, dziś jej zasięg geograficzny rozciąga się w całej Anglii i Irlandii Północnej.

 

Miasto i Powiat Healthcare Group ( CCH ) jest jedną z największych brytyjskich służb wsparcia dla (starszych, niepełnosprawnych) ludzi żyjących samodzielnie we własnych domach. W ciągu ostatnich kilku lat firma przeżywa dynamiczny rozwój, który został osiągnięty dzięki połączeniu rozbudowy i akwizycji. Scentralizowane zarządzanie stawało się coraz bardziej ważne i poufne dane musiały mieć najsilniejszą ochronę. Ochrona danych jest ważnym czynnikiem dla CCH, należało więc przyjrzeć się swojemu podejściu do kwestii bezpieczeństwa i wykorzystywanej technologii . Oprócz najwyższego poziomu bezpieczeństwa, CCH poszukiwało rozwiązania, które można łatwo wdrożyć w oddziałach, ale było centralnie zarządzane i zapewniało polityki bezpieczeństwa, które sąrealizowane we wszystkich oddziałach.

 

http://www.candchealthcare
.co.uk


PDF
 

Kensington Close

 

Hotelarstwo

 

Wielka Brytania

 

4-gwiazdkowy, luksusowy hotel, oferuje obecnie 708 nowoczesnych pokoi oraz 12 wielofunkcyjnych sal konferencyjnych mieszczących 250 osób

 

Dla Kensington Close, bezproblemowa i bezpieczna przepustowość sieci w zwiększonej liczbie pokoi, sal konferencyjnych, a z drugiej stronie sieć Wi-Fi dla gości stały się niezbędnym elementem hotelowej oferty. Szybki dostęp do Internetu (HSIA) na konferencjach jest obecnie normą , a pokoje w hotelu są powinny mieć ponad 50 Mb,s przepustowości. Głównym wyzwaniem było znalezienie rozwiązania, które oferuje najlepszą możliwą wydajność i przepustowość przy włączonych wszystkich funkcjach bezpieczeństwa. "Łatwość zarządzania i widoczność była również ważna" mówi Khan, kierownik IT w hotelu. "Musimy być w stanie zobaczyć, przeciążone punkty sieci są, gdzie przepustowość jest napięta i gdzie ataki mogą mieć wpływ na usługi, które świadczymy".

 

http://www.kensington
closehotel
.
com/en/default.html


PDF
 

Tokyo Motor Show

 

Wydarzenie międzynarodowe

 

 

Japonia

 

902,800 gości, ponad 15,000 dziennikarzy

 

Tokyo Motor Show w 2013 r. przyciągnął pod 800 tys. gości i obsłużył 15 tys. dziennikarzy informujących o technologii eksperymentalnej i pojazdach studyjnych (koncepcyjnych). Kadry dziennikarzy międzynarodowych oparło swój pokaz, ale i relacje z wydarzenia na bezpiecznym połączeniu przy przesyłaniu terabajtów danych: zdjęć i wideo i wgląd w przyszłość technologii motoryzacyjnej. Hordy reporterów jednocześnie składających historie mogły spowodować poważne zakłócenia sieciowe. Na przykład, zaraz po konferencji prasowej, nastąpił krótki, ale poważny skok ruchu - gdy prasa przekazywała artykuły, zdjęcia i wideo do swoich biur lub witryn, udostępniając pliki. Sieć potrzebne wystarczająca przepustowość, aby zachować odpowiednią prędkość na całym kolce ruchu, ale także gwarantują bezpieczeństwo.

 

tokyo-motorshow.com/en/


PDF
 

Red Carnation

 

Hotelarstwo, sieć hoteli

 

globalny

 

23 lokalizacje
2,500 użytkowników

 

Rodzinny biznes Red Carnation oferuje luksusowe, powszechnie nagradzane hotele w całej Wielkiej Brytanii i na Wyspach Normandzkich, Irlandii, RPA, Szwajcarii i USA, oraz pub gastronomiczny w Dorset. Reputacja Red Carnation opiera się na utrzymaniu danych swoich gości bezpiecznymi. Dział IT hoteli wspiera pracę 1000 pracowników i 50 pracowników zdalnych. Sieć gromadzi bardzo ważne dane dotyczące gości, rezerwacji i szczegółów zamówień. Goście hoteli RC korzystają z publicznego Wi-Fi, a wielu korzystając z niej wyświetla lub wysyła prywatne informacje. Organizacja musi chronić dane kart kredytowych oraz zapewniać bezpieczne płatności, ochronę bankowości.

 

http://www.redcarnation
hotels.com

 
PDF
 

Escapo

 

Medyczna, farmaceutyczna

 

Belgia

 

125 lokalizacji klientów spółki połączone siecią VPN do centralnej infrastruktury Escapo, ponad 600 pracowników

 

Sprzedawca i dystrybutor produktów medycznych i farmaceutycznych dostarcza produkty do aptek i szpitali w całej Belgii. Kierownik działu IT, Karin Vercammen, mówi: "Bardzo ważne jest, że możemy zaoferować naszym klientom bezpieczne środowisko sieciowe, a przede wszystkim ochronę poufnych informacji o pacjencie. Przed WatchGuardem nasz helpdesk był niemal przepełniony przez spyware i adware. Dzisiaj te problemy są raczej wyjątkiem niż regułą, chociaż liczba stanowisk wzrosła do ponad 600. To właśnie dlatego wybraliśmy potężne zapory Watchguard". Klienci internetowi Escapo mogą też korzystać z aplikacji Vianova i ViaCerta do składania zamówień. "Otrzymujemy zlecenia przez FTP, a następnie przetwarzamy je na naszych własnych systemach" wyjaśnia to pracownik Tom Emmerechts. "Musimy również dać im informacje zwrotne na temat produktów, których nie możemy dostarczyć, aby mogli zaopatrzyć się gdzieś indziej".

 

www.escapo.be

 
PDF
 

Piscines Desjoyaux

 

Producent basenów

 

Hiszpania

 

Zatrudnia 5,000 pracowników i obsługuje ponad 500 centrów handlowych na pięciu kontynentach. Zainstalował już 120,000 basenów na całym świecie

 

Systemy informatyczne w Desjoyaux zawierały domeny i serwery plików Windows Active oraz serwery wiadomości Lotus. Wskaźnik kosztów/ wydajności nie była zadowalająca i przestał zaspokajać rosnące przecież wymagania w zakresie bezpieczeństwa firmy. "Kiedy przyjechaliśmy, odnaleźliśmy starą 128k sieć, łączącą oddziały z centralą. W sklepach panowało niezadowolenie zarówno z powolności sieci, jak i stałych wzrostów kosztów”, wspomina Faycal Guetarni, integrator systemów pracy z Desjoyaux. Zarządzający działem informatyki w Desjoyaux, André Blanco, mówi: „Postanowiliśmy wszystko uprościć i odzyskać kontrolę nad systemem”. Jego zadaniem było wykonanie migracji z zarządzanego systemu (w tym bezpieczeństwa) do tradycyjnych ADSL i łączy światłowodowych, przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa i poprawy elastyczności.

 

http://www.desjoyaux.com


PDF
 

Royal Yachting Association

 

Sport, rekreacja

 

Wielka Brytania

 

Program szkolenia RYA jest dostarczany w 47 krajach poprzez sieć ponad 2500 ośrodków szkoleniowych

 

The Royal Yachting Association (RYA) jest krajowym stowarzyszeniem dla łodzi napędzanych elektrycznie lub żaglowo. Utworzony w 1875 roku, jego Początkowym celem było ujednolicenie zasad pomiaru dla jachtów wyścigowych, dzięki czemu łodzie różnych klas mogą uczciwie konkurować.

Dziś program szkolenia RYA jest dostarczany w 47 krajach poprzez sieć ponad 2500 ośrodków szkoleniowych. Uznany przez rząd brytyjski jako główny organ doradczy we wszystkich sprawach żeglarskich, zarządza brytyjskim zespołem żeglarski, który zdobył więcej medali żeglarskich niż jakikolwiek inny naród na każdej z 2000, 2004, 2008 i 2012 Olimpiad.

RYA to członkostwo ponad 105.000 osób z ponad 150.000 osobami rocznie kończącymi szkolenia RYA. To przekłada się na tysiące transakcji internetowych oraz odpowiedzialność za ogromne ilości danych osobowych.

 

www.rya.org.uk

 


PDF