Xopero Endpoint

Chroń dane za pomocą kilku kliknięć. Skorzystaj z funkcjonalności klasy enterprise, łatwej konfiguracji polityki backupu i zaawansowanych ustawień, aby przyspieszyć wykonywanie kopii i zredukować zajętość magazynu. Nie ma znaczenia, czy mówimy o 5 czy 5 000 urządzeń.

Szybki backup PC i jeszcze szybsze odzyskiwanie danych

Błąd ludzki jest najczęstszą przyczyną utraty danych... nieważne, czy masz jedno czy miliony urządzeń z systemem Windows, Mac i Linux, tak samo łatwo zabezpieczysz wybrane dane lub całe dyski. Przechowuj zaszyfrowane kopie w wielu lokalizacjach - lokalnie lub w chmurze.

 • Wieloplatformowy agent backupu

  Agent może być zainstalowany na każdym sprzęcie z systemem Windows, Linux i macOS. System jest kompatybilny z większością urządzeń NAS oraz chmurami publicznymi i prywatnymi (w tym AWS, Azure lub Xopero).

 • File backup / Smart Image Backup

  Szukasz backupu plikowego by zabezpieczyć tylko wybrany typ danych? A może chcesz tworzyć kopie zapasowe obrazu dysku komputera wraz z systemem, aplikacjami i ustawieniami? Stwórz jeden lub więcej planów backupu.

 • Zaawansowana konfiguracja planu

  Okno backupu, retencja, schematy rotacji, kompresja, szyfrowanie, rozłożenie startu i wiele więcej. Backupuj jak chcesz, zmniejsz zajętość magazynu, oszczędzaj czas i pieniądze.

 

 

Nielimitowana skalowalność

Prowadzisz jednoosobową działalność, MŚP albo dużą firmę? Od teraz funkcjonalności klasy enterprise są dostępne i przystępne dla każdego biznesu. Proste licencjonowanie i elastyczne pakiety sprawiają, że z pewnością dostosujesz rozwiązanie do potrzeb i skali Twojej firmy.

 • Zabezpieczenie dowolnego scenariusza

  Infrastruktura lokalna, chmurowa a może multicloud? Wiele oddziałów i lokalizacji? Pracownicy zdalni? Z łatwością zabezpiecz każdy, nawet najbardziej wymagający scenariusz organizacyjny.

 • Dodaj urządzenie w 3 min

  Z łatwością dodaj kolejne endpointy do zabezpieczenia lub magazyny danych, jeżeli potrzebujesz więcej przestrzeni - tak do nieskończoności.

 • Optymalizacja dla nieskończonej ilości urządzeń

  Masowe wdrożenie, zarządzanie z poziomu planów i grupy urządzeń, rozłożenie backupu w czasie… Nieważne, czy masz 5 czy 5 000 urządzeń - z taką samą łatwością zarządzasz polityką backupu.

Smart Recovery

Pojedyncze pliki mogą być przypadkowo usunięte, zagubione, zniszczone lub zaszyfrowane przez ransomware. Miej pewność, że możesz odzyskać co, kiedy i gdzie chcesz. Natychmiast przywracaj dane, nawet gdy dysk jest zaszyfrowany lub skompresowany. A jeżeli potrzebujesz zmienić sprzęt - po prostu otwórz na nim zbackupowane wcześniej dane.

 • PV2 (Physical to Virtual)

  Odtwórz obraz dysku w wybranym formacie i stwórz maszynę wirtualną bezpośrednio na serwerze backupu. W ten sposób nawet przy poważnej awarii możesz natychmiast przywrócić pliki i foldery z Twoich urządzeń

 • Prosta zmiana sprzętu

  Potrzebujesz zmienić sprzęt? Nie chcesz tracić czasu na przenoszenie danych? Odtwórz pliki, foldery, a nawet ustawienia systemu na nowym urządzeniu.

 • Extra niskie RTO

  Awaria? Postaw swój biznes na nogi nawet w kilka minut. Niemal natychmiastowo przywróć system lub całe urządzenie, wróć do pracy i licz zyski, a nie straty.

 

Super-przyjazny interfejs #1

Zadbaliśmy o użyteczność naszego rozwiązania, abyś mógł z łatwością korzystać nawet z najbardziej zaawansowanych funkcjonalności. Ciężko ubrać w słowa, jak przyjazna i intuicyjna jest nasza konsola, ale jak już ją zobaczysz, nie spojrzysz na żadną inną.