Xopero Serwers

Chroń dane za pomocą kilku kliknięć. Skorzystaj z funkcjonalności klasy enterprise, łatwej konfiguracji polityki backupu i zaawansowanych ustawień, aby przyspieszyć wykonywanie kopii i zredukować zajętość magazynu. Nie ma znaczenia, czy mówimy o 5 czy 5 000 urządzeń.

Szybki backup PC i jeszcze szybsze odzyskiwanie danych

Błąd ludzki jest najczęstszą przyczyną utraty danych... nieważne, czy masz jedno czy miliony urządzeń z systemem Windows, Mac i Linux, tak samo łatwo zabezpieczysz wybrane dane lub całe dyski. Przechowuj zaszyfrowane kopie w wielu lokalizacjach - lokalnie lub w chmurze.

Szybki Linuxi Windows Server Backup

Błyskawicznie twórz kopie zapasowe danych z serwerów. Skorzystaj z zaawansowanych funkcjonalności, które pozwolą Ci przyspieszyć wykonywanie kopii i zredukować zajętość magazynu.

 • Wieloplatformowy agent backupu

  Agent może być zainstalowany na każdym serwerze z systemem Windows i Linux. System jest kompatybilny z większością urządzeń NAS oraz chmurami publicznymi i prywatnymi (w tym AWS, Azure lub Xopero).

 • Backup plików / Smart Image Backup

  Szukasz backupu plikowego by zabezpieczyć tylko wybrany typ danych? A może chcesz tworzyć kopie zapasowe serwera wraz z systemem, aplikacjami i ustawieniami? Stwórz jeden lub więcej planów backupu.

 • Zaawansowana konfiguracja planów

  Okno backupu, retencja, schematy rotacji, szyfrowanie, kompresja, rozłożenie startu i wiele więcej. Rób kopie jak chcesz, zmniejsz zajętość magazynu, oszczędzaj czas i pieniądze.

 

 

Nielimitowana skalowalność

Prowadzisz jednoosobową działalność, MŚP lub dużą firmę? Od teraz funkcjonalności klasy enterprise są dostępne i przystępne dla każdego biznesu. Elastyczne pakiety i licencjonowanie sprawią, że z pewnością dostosujesz rozwiązanie do potrzeb i skali Twojej firmy.

 • Zabezpieczenie każdego scenariusza

  Infrastruktura lokalna, chmurowa czy multicloud? Wiele oddziałów i lokalizacji? Pracownicy zdalni? Zabezpiecz każdy, nawet najbardziej wymagający scenariusz organizacyjny.

 • Łatwo dodawaj urządzenia

  Sprawnie dodaj kolejne serwery do zabezpieczenia lub magazyny danych, jeżeli potrzebujesz więcej przestrzeni - i tak do nieskończoności.

 • Optymalizacja dla nieskończonej ilości serwerów

  Rozłożenie backupu w czasie, masowe wdrożenie, zarządzanie z poziomu planów i grup urządzeń… Z łatwością zarządzasz polityką backupu - nieważne jak liczna jest Twoja infrastruktura IT.

SmartRecovery

Pojedyncze pliki z serwerów mogą zostać zagubione, usunięte, zniszczone lub zaszyfrowane w wyniku ransomware. Natychmiast przywracaj dane - co, gdzie i kiedy chcesz. A jeżeli potrzebujesz zmienić sprzęt - po prostu otwórz na nim zbackupowane wcześniej dane.

 • Physical to Virtual (P2V)

  Odtwórz obraz dysku w wybranym formacie i stwórz maszynę wirtualną bezpośrednio na serwerze backupu. Dzięki temu nawet przy poważnej awarii niemal natychmiast przywrócisz pliki i foldery z Twoich serwerów.

 • Prosta zmiana sprzętu

  Potrzebujesz zmienić sprzęt, ale nie chcesz tracić czasu na przenoszenie danych? Odtwórz foldery, pliki, czy nawet ustawienia systemu z kopii na nowym urządzeniu.

 • Zachowaj ciągłość biznesu

  Awaria? W kilka minut postaw swój biznes z powrotem na nogi. Niemal natychmiastowo przywróć system lub całe urządzenie, wróć do pracy i licz zyski, a nie straty.

 

Super-przyjazny interfejs #1

Zadbaliśmy o użyteczność naszego rozwiązania, abyś mógł z łatwością korzystać nawet z najbardziej zaawansowanych funkcjonalności. Ciężko ubrać w słowa, jak przyjazna i intuicyjna jest nasza konsola, ale jak już ją zobaczysz, nie spojrzysz na żadną inną.