Barracuda SSL VPN i zdalny dostęp

ssl vpn         Łatwy w obsłudze, bezpieczny dostęp do sieci dla podróżujących służbowo i mobilnie

Barracuda SSL VPN daje pracownikom zdalnym możliwość elastycznego, niezawodnego i całkowicie bezpiecznego dostępu do łączenia się z wewnętrznymi aplikacjami biznesowymi, informacjami i zasobami sieciowymi. Mogą to robić z dowolnego miejsca na świecie, w dowolnym momencie i przy użyciu dowolnego urządzenia. Barracuda SSL VPN gwarantuje bezpieczeństwo i łączność w celu zapewnienia dostępu za pośrednictwem przeglądarki internetowej lub urządzenia mobilnego.

Najważniejsze funkcje

  • Wsparcie urządzeń mobilnych

    Barracuda SSL VPN umożliwia zdalnym pracownikom bezpieczny dostęp do aplikacji i plików organizacji z praktycznie każdego, dowolnego urządzenia mobilnego, za pośrednictwem łatwego w obsłudze portalu. Bezpieczeństwo jest zagwarantowane dzięki zaawansowanym wieloskładnikowym opcjom uwierzytelniania, a łatwość użycia zapewnia niskie koszty wsparcia. Funkcja konfiguracji urządzeń mobilnych umożliwia szybkie przygotowanie do współpracy z urządzeniami iPhone, iPad, systemem Mac OS X oraz tunelami IPsec i PPTP. Urządzenia z systemem Windows.można równie szybko skonfigurować.
  • Granularne zarządzanie zasobami

    Barracuda SSL VPN posiada potężny silnik, pozwalający na selektywną autoryzację ruchu do wybranych zasobów. Urządzenie integruje się z Active Directory i innymi bazami danych, umożliwiając administratorom definiowanie szczegółowych polityk regulujących dostęp do zasobów sieciowych. Administratorzy mogą konfigurować dostęp do zasobów takich jak witryny intranetowe, zmapowane dyski sieciowe czy też aplikacje takie jak RDP, SSH/SFTP i wiele innych.
  • Kompleksowe uwierzytelnianie

    Administratorzy mają pełną kontrolę nad dostępem użytkowników dzięki opcji zabezpieczenia zasobów, przy użyciu dodatkowego uwierzytelniania. Możliwości obejmują wysyłanie jednorazowych kodów dostępu na telefony komórkowe, monitowanie o pytania bezpieczeństwa lub integrację z zaawansowanymi systemami uwierzytelniania, takimi jak tokeny sprzętowe lub inne dodatkowe zabezpieczenia. Dlaczego Barracuda SSL VPN?

Dlaczego Barracuda SSL VPN?

Otwieranie w przeglądarce internetowej

Barracuda SSL VPN ułatwia zdalnym użytkownikom dostęp do wewnętrznych aplikacji i plików. W przeciwieństwie do tradycyjnych technologii VPN, Barracuda nie wymaga żadnego dodatkowego oprogramowania klienckiego ani skomplikowanych ustawień.

Komfort w bezpiecznej sieci

Barracuda SSL VPN zapewnia dodatkowe warstwy bezpieczeństwa. Zintegrowana ochrona antywirusowa zabezpiecza przesyłanie plików, aby utrzymać złośliwe oprogramowanie poza siecią. Zbudowany na wzmocnionej platformie, Barracuda SSL VPL jest idealnym zamiennikiem dla tradycyjnych bramek zdalnego dostępu opartych na oprogramowaniu.

Łatwy i bezpieczny dostęp mobilny

Obecnie dane firmowe i aplikacje myszą być dostępne zawsze i wszędzie. Przynoszenie własnego sprzętu do firmy staje się coraz popularniejsze, dlatego zapewnienie łatwego dostępu do urządzeń mobilnych niepodlegających egzekwowaniu zasad sieciowych- przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa danych - ma kluczowe znaczenie. Barracuda zapewnia szybki i bezpieczny dostęp, oferując również bezproblemową i prostą obsługę.

Miecznet :: Produkty

Więcej: http://www.barracuda.com.pl

Przetestuj konsolę DEMO online

Barracuda SSL VPN

Login: guest
Hasło nie jest wymagane


Załączniki: